|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Traćevi na poslu
30.1.2010 9:04:26   
xxl
Kako se nosite s tim.Ja nastojim izbjeći kad kod mogu,al onda sam nekako izolirana od strane kolektiva,a kad se upustim znam unapred da će bit problem.Jel se moguće u ženskom kolektivu pravilno postaviti prema traćanju?

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 9:10:31   
Florijan Jakov
ti barem radiš u ženskom kolektivu, a kod nas u firmi 20 muških i 3 žene, od nas tri jedna je napravila "klan" oko sebe, ko se druži s njom ne druži se s nas dvije, svugdje je to isto i toliko jadno da mi se povrća od toga. zato nemam previše veze, osim posla, s ljudima s kojima radim. izvan posla se družim samo s ovom kolegicom s kojom radim, a u firmi znam popit kavu ili otići na gablec s jednim kolegom, koji se također nastoji držat iznad svih tih "kombinacija".


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 9:13:44   
xxl
KAJ I MUŠKIuser posted image ja sam mislila da je to ženska osobina...ja sam dobra sa svima zato me to valjda tak i smeta,sjednem s Marom popit kavu ona traća Baru,sjednem s Barom ona trća Maru a onda idu Bara i Mara popit kavuuser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 9:16:23   
Florijan Jakov
nije važno muško ili žensko ... ko traća taj traća, za mene su to povodljive osobe, nesigurne u sebe!

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 9:47:36   
pincirotvajler
uh, ja nevolim radit s ženama, mi smo grozneuser posted image
dečki su mi bili uvijek kolegijalni, normalni,,user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 10:23:34   
ninolina
nije važno muško ili žensko ... ko traća taj traća, za mene su to povodljive osobe, nesigurne u sebe!

da slažem se...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 10:26:24   
mariola
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

uh, ja nevolim radit s ženama, mi smo grozneuser posted image
dečki su mi bili uvijek kolegijalni, normalni,,user posted image


ja se s ovim slažemuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 10:28:26   
novamama
meni su se najgore pokazale mlade cure, kolegice sa kojima sam baš htjela biti ok...
jedna od njih mi je zabila nož u leđa, druga je bila ljubomorna ko pas ( a ja sa upitnicima iznad glave)...

uglavnom, meni su ok starije tete, ja znam što one ne znaju, a one su pune iskustva koje meni nedostaje...srećom u uredu sam baš sa jednom takvom gospođom koja ima kćer mojih godina - i super se slažemo...

ovo sve ostalo je jad i bijeda....doživjele su me kao prijetnju (i muški i ženske) pa ste to trebale vidjet...a ja jedna sasvim normalna ženska, niš posebno, samo volim raditi (e to je bio problemuser posted image )...

muški su posebna priča, babe babe babe tračare...ima jedan što laje o svima svega, posebno o šefu, a kad dođe do šefa nema muda mu reći npr. ma ne, lijepo je vrijeme....dapače, onda laje protiv svih ostalih i druka...ma beskičmenjaci jadni...

eto...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 10:31:09   
MILLA
IZVORNA PORUKA: xxl

sjednem s Marom popit kavu ona traća Baru,sjednem s Barom ona trća Maru a onda idu Bara i Mara popit kavuuser posted image


ej...ja riknem na to!!....uf!....

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 10:32:55   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: xxl

Kako se nosite s tim.

bilo mi je teško jedino kada sam se oženila i radila kod prijateljice u dućanu 3 mjeseca.
rekla sam NIKADA VIŠE jer je jaaako teško mi bilo da balansiram između prijateljice šefice i radnica cura a one su me čudno gledale jer nisu znale šta ja ''mogu''čuti

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 10:34:02   
helena08
Kod mene više žena nego muškaraca u kolektivu, ali ne znaš tko je gori. Mlado, staro, muško, žensko, užas! I da stvar bude gora, onaj tko se trudi savjesno raditi svoj posao uvijek nagradbusi i to mi je najžalosnije u cijeloj priči!A teme tračeva su stvarno raznolike, da čovjek ne povjeruje što sve ljudi nađu shodno za komentirati. user posted image  

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 10:35:08   
Wukovarka
Ne podnosim to user posted image

Pogotovo sadašnja firma...ali nema tračeva od strane radnika, već od šefova.

Tko, što, kako i zašto??

Uff...kipim na to, ali mudro izbjegavam i pravim se blesava da ništa ne znam

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 10:40:59   
MILLA
dok sam bila na praksi u frizerskom salonu ,poludila sam...koliko tračanjauser posted image ....i izmjenila sam ih 2 u toku prakse,samo zbog toga. koliko puta sam čula trač o osobi koju poznajem a da oni to ne znaju.....zgadilo mi se. i kad bi mene pitale šta mislim ili sl...ja bih se fol nasmijala i rekla #ma ne slušam vas...." i krenula nešto čačkat!.....mrzim to.

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 11:25:05   
tikica_69
Radim sa samim muskima pa traceva nema.....samo brdo sprdacina na tudji racun jer ipak su oni savrseni user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 11:36:22   
Bebys
ja sam to OBAVEZNO IZBIJEGAVALA...gadi mi se to..i tako su me prihvatile...i kad su pricale o nekome ja sam sutila ili izasla iz prostorije..jer mi je to ODVRATNO...u redu ako se netko komentira...ako nesta nije u redu ali OGOVARANJE je odvratno ...

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 11:37:51   
Bebys
IZVORNA PORUKA: MILLA

IZVORNA PORUKA: xxl

sjednem s Marom popit kavu ona traća Baru,sjednem s Barom ona trća Maru a onda idu Bara i Mara popit kavuuser posted image


ej...ja riknem na to!!....uf!....
   to znaci da onda TRACAJU TEBE...logicno...fuj...

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 11:39:37   
lavica81
izbjegavam koliko mogu, nastojim sa svima biti u normalnim odnosima, naravno da ima onih s kojima sam bolja i onih s kojima nisam tako dobra ali sam sa svima na kulturnoj razini. da tračanja ima, ima, nastojim se ne uključivat ali u zadnje vrijeme primjećujem da ima jako puno ljubomore, ne znam mislim da je svugdje tako.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 12:42:29   
CallamityJane
posto sam sama radila za sebe nisam imala sa kime tracati ni da sam htjela user posted image
ali sam imala situaciju osobe koja je isto imala radnju u ulici i sve nas je izmedju tracala i to na nacin kao rekla je ona ovo o tebi, rekla ova ono i sl. Jedno jutro sam sam fino uzela jednu po jednu ispred sebe i ko je koga da vidimo, imale smo sta i cuti sta je bolesni um mogao smisliti. Da vidite samo promjene ponasanja kod doticne gospodjice user posted image  Mada je brzo nastavila sa tim svojim igricama ali sa drugim akterima user posted image
A u muzevoj firmi se sam se prema radnicima odnosila krajnje korekt i bez tog nadredjenog odnosa, sjedili smo pili kafe, skupa odradjivali posao i zaista smo imali fin kolektiv

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 12:54:01   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

ko traća taj traća, za mene su to povodljive osobe, nesigurne u sebe!


Slažem se. S takvim osobama nikada nisi na čisto. Jer sada trača nekoga, a kada okreneš leđa to ćeš biti ti...To mrzim!

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 14:46:34   
evanda
Tako je lijepo biti kod kuće daleko od babskih priča.....ne znam kako ću to opet podnositi kad počnem raditi.....a nemam ni neki recept protiv toga....user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 15:52:29   
Ninaa
Prije dok sam radila u velikoj firmi bilo je koma tam pol nije pričalo jedna s drugom ostatak je tračao i to me je tak zamaralo i klonila sam se toga koliko god sam mogla. SAd smo šef i ja sami u uredu kaj si imamo za reći rečemo si i idemo dalje. Nema tračanja ni noževa u leđa i mogu reći da sam se preporodila.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 15:54:06   
MILLA
IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: MILLA

IZVORNA PORUKA: xxl

sjednem s Marom popit kavu ona traća Baru,sjednem s Barom ona trća Maru a onda idu Bara i Mara popit kavuuser posted image


ej...ja riknem na to!!....uf!....
   to znaci da onda TRACAJU TEBE...logicno...fuj...


da,zato mi se p prisere!  tračaju da skinu pogled sa sebe...jer bi im seuser posted image user posted image

< Poruku je uredio MILLA -- 30.1.2010 15:55:38 >


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 16:08:51   
a.didov
ah toga uvijek i svuda ima,al ja se uvijek držim one "NIJE VAŽNO ŠTO SE PRIČA NEGO TKO PRIČA" tako da se lako nosim s tim i više ne šutim nikome,vjeruj da mi je lakše!!!!

_____________________________

Ivona 09.06.2009.

antonela

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 16:56:56   
anuska08
Svuda ih ima gdjegod se okreneš, a kamli ne na poslu!!!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu a.didov)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Traćevi na poslu
30.1.2010 17:04:08   
xxl
sad sam vidla od tiks potpis-kad mi prićate iza leđa znam da sam korak ispred vas ha ha ha

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

trgovački centar
Gyor

U kojem trgovačkom centru, najčešće kupujete prehrambene proizvode?

Konzum (33%)

Kaufland (8%)

Billa (17%)

Interspar (17%)

neki drugi (25%)


Broj svih glasova: 24

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!