|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Točke
29.12.2010 21:46:30   
mirna
Pronašli smo novi način discipliniranja...user posted image Nakon što je naše pametno dijete ustanovilo da ga stavljanje igračaka na ormar ne spriječi da bi bio zločest jer ima i druge igračke, smo došli na novu metodu. Na kalendar pišemo točke, kada je dobar zelene, kada je malo manje dobar žute i kada je jako zločest crvene.user posted image Jučer je imao ogromno crvenu, osim toga dva dana ne dobije autić na daljinsko, niti ne smije DVD-e gledati (međuostalom je mačku nosio naopačke..user posted image user posted image ). Danas je bio jako dobar, otišao je spavati popodne i navečer nakon večere pospremio stol (i to bez da bi mu netko rekao). user posted image   Danas je točka ogromna zelena. Pitanje je samo koliko dugo će to djelovati...user posted image

Rekli smo da ćemo sljedeći Božić kalendar poslati djedu mrazu da kaže što misli...user posted image

Da li je netko isprobavao nešto slično?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Točke
29.12.2010 21:48:42   
BUMBI
Superuser posted image user posted image user posted image user posted image
Dobra idejauser posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Točke
29.12.2010 21:54:44   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Točke
29.12.2010 22:09:42   
maja
Nismo još isprobavali, ali mi se sviđa idejauser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Točke
29.12.2010 22:36:45   
anonno17
sve pohvale za ideju moram i ja tako nešta probati nisam još probala ništa slično, user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Točke
29.12.2010 22:48:17   
berny
nosio je mačku naopačke. user posted image
dobra ideja. radim s klincima i ponekad koristi istu metodu. djeluje neko vrijeme. dobro je smisliti i neku nagradu kad skupi određeni broj "dobrih" točka.

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Točke
29.12.2010 23:58:02   
leilany
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Točke
30.12.2010 8:31:42   
Ninaa
Metoda mi se baš sviđa i primjenit ćemo je kad malo porastemo. Za sad smo mali, tvrdoglavi i svojeglavi,a imamo i dobrih danauser posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Obrisani korisnik]
30.12.2010 8:33:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Točke
30.12.2010 8:54:46   
mirna
berny i cvrcak hvala na ideji... nagradu na kraci rok bi mogli i mi uvesti. user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Točke
30.12.2010 8:56:12   
Točkica28
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Točke
30.12.2010 8:59:16   
Puli
super idejauser posted image
tnx mirna
uvest ću ja to i doma i u vrtićuuser posted image

pusa dečku koji naopačke nosi mačkeuser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Točke
30.12.2010 9:00:28   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: mirna


Da li je netko isprobavao nešto slično?



Mi. Kada su cure bile manje kupili smo jednu plutenu ploču, šarene pribadače i izrezali lijepe šarene cvijetiće. Kada bi bile dobre, na kraju dana dobile bi svaka u svoj red cvjetić. Ako taj dan nešto nije bilo baš kako treba, jedan cvjetić je išao dolje. Bilo je poticajno jer su se međusobno i natjecale tko ima više cvjetića. Nakon 10 cvjetića (ili koliko vi mislite da je u redu) slijedila je neka nagrada.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Točke
30.12.2010 9:56:56   
koka
Mi imamo slično.
Crnu točku za -nisam dobar
crvena točka- dobar sam
Al mi imamo tablicu za pospremanje, slušanje mamu i tatu, cmizdrenje...bilo je još toga dok je bio manje( a i morat čemo novu tablicu napraviti)
za svaka 3 crna biserića za redom (tako ih zovemo) nije smio taj dan gledat crtiće( strašna kazna za njega)
za svaka 3 crvena biserića za redom slijedi nagrada.
Eto tako nešto. Al znaš di je problem - što ja jako planem i to na sitnice isto tako da metar puta sam si rekla da bi trebala u sebi razmislit prije nego što kažem NE .
Trebala bi sebi nabavit neku knjigu user posted image


_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Točke
30.12.2010 10:41:04   
Bebys
ideja odlicna...morat cu to prakticirati kada moja bude veca...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Točke
30.12.2010 16:16:48   
mirna
Al znaš di je problem - što ja jako planem i to na sitnice isto tako da metar puta sam si rekla da bi trebala u sebi razmislit prije nego što kažem NE .


Ni ja ponekad ne znam da li je stvarno zasluzio kaznu ili mi je samo prekratki fitilj.... nase dijete je pronaslo rjesenje i za taj problem: navodno ce on poceti na svoj papir crtati tocke za nas...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Točke
30.12.2010 19:30:28   
lukici
ovo je bas super,moj kalendar bio bi prepun crvenih točkicauser posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: mirna

Pronašli smo novi način discipliniranja...user posted image Nakon što je naše pametno dijete ustanovilo da ga stavljanje igračaka na ormar ne spriječi da bi bio zločest jer ima i druge igračke, smo došli na novu metodu. Na kalendar pišemo točke, kada je dobar zelene, kada je malo manje dobar žute i kada je jako zločest crvene.user posted image Jučer je imao ogromno crvenu, osim toga dva dana ne dobije autić na daljinsko, niti ne smije DVD-e gledati (međuostalom je mačku nosio naopačke..user posted image user posted image ). Danas je bio jako dobar, otišao je spavati popodne i navečer nakon večere pospremio stol (i to bez da bi mu netko rekao). user posted image   Danas je točka ogromna zelena. Pitanje je samo koliko dugo će to djelovati...user posted image

Rekli smo da ćemo sljedeći Božić kalendar poslati djedu mrazu da kaže što misli...user posted image

Da li je netko isprobavao nešto slično?



_____________________________

Djeca su za sve ljude njihov život
P-18.06.2008

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Točke
30.12.2010 22:07:48   
Vjeverica ST

nase dijete je pronaslo rjesenje i za taj problem: navodno ce on poceti na svoj papir crtati tocke za nas...user posted image user posted image user posted image

[/quote]

a dobar je!
inače , odlična ideja, nadam se da ću je se sjetit kad porastemo....!

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Točke
31.12.2010 16:09:16   
Gianna
IZVORNA PORUKA: maja

Nismo još isprobavali, ali mi se sviđa idejauser posted image


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Točke
17.1.2011 9:54:13   
mirna
da vas malo obavijestim kako nam ide... za 5 zelenih točki  imamo nagradu. Prvi put su bile palačinke s nutelom, drugi put bazen, treci put mozda kino ili nesto slicno... prihvacamo i prijedloge od malog. Ali za svaku crvenu je jedna zelena manje... postali smo pravi matematicari...user posted image

ponasanje: prhivatljivo je. malisan se puno vise angazira nego prije. Sa slusanjem jos uvijek imamo male probleme, ali zato je onda poslijedica žuta točka koja ne donosi ništa... Zelena je kad je toliko dobar da nas iznenadi ili kada se jako jako trudi da popravi žutu .user posted image

< Poruku je uredio mirna -- 17.1.2011 9:55:22 >

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Točke
1.3.2011 11:22:58   
Rebeka
Sviđa mi se ideja. Iako sam trudna i nemam do sada djece, već razmišljam na koji način početi odgajati dijete.
Mislim da sam dosta odlučna i disciplinirana, ali moj muž voli popuštati. (Kada su nećaci u pitanju, dok ih čuvamo, slušaju me bez problema, iako su problematični i razmaženi, bitan je stav-to sam shvatila. Ali on, na svaku njihovu suzu reagira i oni su to shvatili pa ga maksimalno iskorištavaju-sve čini da ne plaču. Kod mene to ne pali, ako plačeš bezveze, prestat ćeš-kadtad, dosadit će ti, ali neće biti po tvome. On mi se divi na tome, ali sam odlučna biti takva i prema svojoj djeci. Naziva me Hitlerom, ali činjenica je da ta djeca opet više vole mene koja im postavlja granice, nego njega koji im ugađa u svemuuser posted image )
Ovo mi se čini fantastično i sigurna sam da će i na našem zidu uskoro biti takav kalendar pun šarenih točkica...user posted image user posted image user posted image

Za svaku pohvalu...

_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!