|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tate na porodu, iskustva iz prve ruke?
1.7.2010 15:16:21   
tatica
Ja sam danas (ne znam šta me tjeralo) gledao porod na netu i da oprostite usro sam se malo user posted image
Pa šta će to oni raditi mojoj ženici jbt?... user posted image

Dajte malo Vaših muških iskustava pošto i mene to čeka....  user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Tate na porodu, iskustva iz prve ruke?
1.7.2010 15:19:57   
Anoniman
Pa nećeš ovdje naći puno tata ni tatica da ti to opišu, ali moj je rekao svojoj sestri (koja je btw. također rodila): Ma nemaš ti pojma šta je to, ne znaš ti kako to izgleda!

A meni je rekao: Ako nećeš više nijedno, nema problema. Ovo je dosta!


Pa ti se sad misliuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tatica)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Tate na porodu, iskustva iz prve ruke?
1.7.2010 15:22:02   
ivanaa
MM je bio na porodu i oduševilo ga je..samo nemoj gledati dolje kad krene van!


_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Tate na porodu, iskustva iz prve ruke?
1.7.2010 15:22:48   
ivanaa
 a ha oćeš mm da ti odgovori..bum ga poterala na komp kad dođe s posla

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tatica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Tate na porodu, iskustva iz prve ruke?
1.7.2010 15:29:33   
Ninaa
Moj je bio sa mnom i mislim da bi sama bez njega umrla tamo(karikiram malo) onih 20 min dok nije došao mi je bilo ko vječnost. Rodila sam za 2,5 sati i čuj nije lijepo, ali je to iskustvo koje nije za propustiti. Moj je bio oduševljen jedino su ga iznenadili jel će prerezati pupčanu vrpcu pa kao nije bio spreman i to si nemre oprostiti. Inače se svima hvalio da je on prvi vidio svoju princezu, kasnije je išao s njom na vaganje i kupanje i bio je sav ponosan.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Tate na porodu, iskustva iz prve ruke?
1.7.2010 15:41:55   
Anoniman
Moj nije bio na porodu ali je na rodiljnom dopustu, i rekao je nikad više.

(Odgovor članu tatica)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Tate na porodu, iskustva iz prve ruke?
1.7.2010 15:42:16   
Anoniman
Osim ako bude morao...

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Tate na porodu, iskustva iz prve ruke?
1.7.2010 15:42:25   
njanja
pomoći će tvojoj ženi da bebač dođe na svijet, a ti ćeš joj pomagati time što ćeš biti uz nju i dati joj ruku da zna da je netko tu....to je sve što trebaš znati, a i sve što ćeš tamo i vidjeti....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tatica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Tate na porodu, iskustva iz prve ruke?
1.7.2010 16:08:52   
pako
Moj je mm bio na prvom i kad ga god neko pita kaže pa nije to tak strašno kak se pričalo  da se žena izobliči da je nije za prepoznati,user posted image   prizna on da to jakoooooo boli što je vidio po meni,bitno da su njega cipele žuljale user posted image , bio je samnom od pola 21 do 01:55 kad sam rodila, čak je gledao dolje dok mi je posteljica virilauser posted image  i veli stara koda ti crijeva izlazeuser posted image  sve u svemu još i dan danas kaže hahaha ja sam prvi vidio Patricka. i bilo mu je nezaboravno iskustvo, htio je biti i na drugom porodu ali pošto se preuređivala rađaona nije smio biti i to mu je sad jako žao. Meni je bilo jako drago što je bio samnom!   user posted image  za mm !!!

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Tate na porodu, iskustva iz prve ruke?
1.7.2010 16:13:07   
danery
mm ide sa mnom za neka 2 mj,javimo ti kak nam je bilo user posted image user posted image  

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Tate na porodu, iskustva iz prve ruke?
1.7.2010 16:15:03   
ninolina
evo ja ću poslije reči svome da ti napiše svoje iskustvo na 4 poroda...
a ja ti mogu samo reči, da svaki puta smo zajedno se smijali i na kraju plakali od sreće...kad smo ugledali to malo biće...dio nas...tata je prerezao pupčanu vrpcu četvrtoj bebi...i nikad to neče zaboraviti...i da ono što uvijek kaže....ja sam ih vidio prije tebe


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Tate na porodu, iskustva iz prve ruke?
1.7.2010 17:33:00   
ivanaa
evo poterala me mž :)
moje iskustvo je takvo da imamo još djece išao bi na svaki porod....to je osječaj koji se događa samo u tom trenutku i nikad više i ne opisiv je.ja sam praktički prvi vidio sina kad je izašao i to je to za to se živi bio sam jako uzbuđen!! i u strahu dali ču stiči kada me ženica nazove ,a ne da ja dođem a ono sve gotovo:)..znam par muževa  koji su se srušili i nisu vidli ništa i kažu da nebi opet išli...
Savjet glasi:KADA KAŽU EVO GLAVICE NIKAKO ALI NIKAKO NEMOJTE IČI DOLE GLEDATI!!!!!!!!!!!!!!!!!


_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Tate na porodu, iskustva iz prve ruke?
1.7.2010 17:37:58   
leilany
IZVORNA PORUKA: ivanaa

Savjet glasi:KADA KAŽU EVO GLAVICE NIKAKO ALI NIKAKO NEMOJTE IČI DOLE GLEDATI!!!!!!!!!!!!!!!!!



user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Tate na porodu, iskustva iz prve ruke?
1.7.2010 18:43:14   
njanja
evo danas se rodio TEO od naših prijatelja...prije 2 tj smo bili kod njih i budući tj sadasnji tata je rekao da jos nije siguran hoće li na porod...sad smo se popodne čuli i ja sma ga pitala, šta si bio, a on mi je odgovorio nešto prekrasno: PA TKO BI JE ONAKVU TAMO OSTAVIO?????  eto, to je to što sve žene i muški trebaju znati user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Tate na porodu, iskustva iz prve ruke?
1.7.2010 19:23:28   
ama
moj je bio na oba poroda i kaze da  nizasto na svijetu nebi propustio to sve nije lako gledat nekog u bolovima al sigurno budes velika podrska svojoj zeni ja vjerujem da svaki normalan muz ce jos vise da cijeni svoju zenu i razumije je nakon poroda kad dozivi to sve snjom....sretnouser posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Tate na porodu, iskustva iz prve ruke?
1.7.2010 20:56:22   
Anoniman
Moj mm je bio s nama, odmah je na raji napisao što misli..A ja sam bila najsretnija kad sam ga vidjela nakon 8 sati trudova..zajedno smo ušli u rađaonu i slijedećih 8 sati me držao za ruku, tješio me..držao posudu dok sam povraćala (da ima i ružnih stvari). Iako me užasno boljelo, i iako sam bila užasno iscrpljena uopće me nije bilo strah i mogla sam se mirno usredotočiti na trudove i na bebu. Zajedno smo prodisali one jake trudove i bilo ih je puno lakše podnijeti. Nitko ti ne kaže da je lagano, ali vjeruj mi vrijedno je svake sekunde..

(Odgovor članu ama)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Tate na porodu, iskustva iz prve ruke?
1.7.2010 21:13:42   
MiniMama
mm nije bio na porodu. poznavajuci njega, i bolje jer bi poceo kukati kako mu je tesko i vjerojatno bi bio pokojan do kraja poroda. ali to je mm. iznimka.  nije htio, gadljiv je a ja nisam inzistirala. i da je bio, vjerojatno bi imao neku izjavu kako je njemu bilo teze nego meni.

nakon sta mi je drugu vecer nakon rodilista rekao (nakon sta sam ga zamolila da mi donese vode jer sam zedna, a upravo dojim) da sam rodila, ali da nisam invalid... e tad sam odlucila da ako idemo na drugo dijete, da na drugi porod ide, makar se lisicama za njega vezala kad krenu trudovi. nek mi onda kaze da nisam invalid user posted image

em ti fali na porodu netko jer si stalno sam, em je to dozivljaj koji se ne da opisati kasnije.. em se nakon poroda ipak muz prema tebi odnosi s puno vise postovanja.

i samo da kazem, danas mu je ipak zao sta nije bio na porodu.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Tate na porodu, iskustva iz prve ruke?
1.7.2010 22:03:53   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: ivanaa
..samo nemoj gledati dolje kad krene van!



user posted image user posted image user posted image   sad mu je sigurno lakse


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Tate na porodu, iskustva iz prve ruke?
1.7.2010 22:08:41   
Anoniman
Nemojte ga prepadati više nego što treba. Većinom muževi stoje ženi uz uzglavlje pa nije baš da gledaju dole kao doktori, tako da to i ne mora biti tako strašno. Kod nas je se porod zakomplicirao maksimalno, ali mm sad kad su se dojmovi mali utišali ipak rekao da bi opet išao, iako bi on rađe carski. Ali svakako idi na porod, žena će ti bit zahvalna do kraja života, a i tebi će biti drago što si sudjelovao u tom povijesnom trenutku.

E da, sjećam se da su u jednom trenutku pitali mog muža: Gospodine, jel vam dobro? Oćete vode? A ja sam rekla da ako može prvo malo meni, plizzzz!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Tate na porodu, iskustva iz prve ruke?
1.7.2010 22:29:55   
boba125
mm je bio na porodu,cijelih 13 i pol sati u radjaoni
kaze da mu je to bilo neopisivo iskustvo,da mu nije zao i da ce opet ici ako dodjemo do toga user posted image
bebu je prvi vidio a kad su ga okupali dali su ga njemu u ruke,nasu malu strucu...
neopisivi trenuci za nas user posted image

_____________________________




(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Tate na porodu, iskustva iz prve ruke?
2.7.2010 8:04:38   
tatica
hvala svima na iskustvima.... i mislio sam si da je tako što se tiče osjećaja i svega ostalog.... user posted image

no, trebam izgleda imati samo jedno na pameti, ono ko da prelaziš preko neke provalije...
NIKAD NE GLEDATI DOLJE user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu boba125)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Tate na porodu, iskustva iz prve ruke?
2.7.2010 9:48:09   
ninolina
ma ti ni ne vidiš dolje...tebe pošalju ženi iza glave da stojiš ili sa strane...kad ti ona stisne ruku ništa nečeš vidjeti...vjeruj miuser posted image ...ali osječaj je nezamjenjiv

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tatica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Tate na porodu, iskustva iz prve ruke?
2.7.2010 9:52:56   
pikachu
Moj je otporan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , stoički je sve izdržao, čak je ostao i kada su me šivali... Rekao je da mu nije bilo strašno, koncentrirao se na to da meni pomogne... Sljedeći put ide opet sa mnom jer mi je puno pomogao...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Tate na porodu, iskustva iz prve ruke?
2.7.2010 10:50:47   
mariola
IZVORNA PORUKA: tatica

hvala svima na iskustvima.... i mislio sam si da je tako što se tiče osjećaja i svega ostalog.... user posted image

no, trebam izgleda imati samo jedno na pameti, ono ko da prelaziš preko neke provalije...
NIKAD NE GLEDATI DOLJE user posted image user posted image user posted image




e upravo tako. i moj je bio i iči će opet,puno mi je značilo što je bio samnom jer da nije bilo njega bila bi sama svo vrijeme. On me tješio,nasmijavao,davao voduuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu tatica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Tate na porodu, iskustva iz prve ruke?
1.1.2011 22:30:36   
danery
IZVORNA PORUKA: danery

mm ide sa mnom za neka 2 mj,javimo ti kak nam je bilo user posted image user posted image  


uuuuuuuuu user posted image user posted image user posted image zaboravih prijavit...

dakle...prvo sam mu uništila godišnji je r mi je baš na taj dan odlučio pući vodenjak...onda me otfurao u bolnicu iz koje su ga izjurili jer još nije bilo vrijeme za porod....jedva se snašao u rodnom gradu i nanišanio pravu kuću,a već su ga zvali da se vrati u rađaonu...onda je skužio da mu krem cipele na čičak ne pašu uz zeleno odijelo i to 3 broja manje...razbijao je glavu zašto nije obuo smeđe papuče...kad su me zdripali,rekao je ako me boli nek slobodno vičem...ctg je stalno tulio,pa je non stop ko papiga sa vrata vikao SESTRO,CTG,SESTRO,CTG user posted image user posted image user posted image
kad je beba krenula,staoje tamo gdje su rekle cure da ne staje i gledao tamo gdje nije trebao...čak pitao dr može li ostati dok me šije...user posted image
na kraju izjavio sav ponosan user posted image jako sam ponosan na tebe user posted image user posted image
tek nakon par dana je priznao da je nakon izlaska iz rađaone sjeo na klupu u parku i dobro se isplakao od sreće što se sve dobro završilo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!