|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Stara roba
18.4.2009 20:44:34   
novamama
Već neko vrijeme planiram rasteretiti ormar od stare robe - koju definitivno više neću nositi, dobra je, ali ja u nju više ne stanem ili je izašlo iz mode.

Svo ovo vrijeme mi je bilo žao baciti tu robu - a onda sam slučajno naletila na caritas tu u zd (nisam imala pojma da je tako dostupan) i odlučila odnijeti tamo staru robu...

gdje vi sa starom robom?

imate li po ormarima viškove za koje znate da ih nećete nositi, ali ih se ipak ne rješavate?

što mislite zašto je to tako?

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Stara roba
18.4.2009 20:47:43   
tikica_69
U kvartu do nas stanuju Masici....sigurno ste culi za njih, Romi su. Ona kaj je pjevala sa Severinom u Mjenjacnini i trebala joj je biti kuma.
E njihovi klinci idu sa mojima u razdred (dva sa jednim, dva sa drugim user posted image ) a ukupno ih je 17....pa samo im dam da odnesu teti Hanči user posted image
Evo bas mi mladji vice, jer mu govorim da je spominjem - isuse mama, ona radja ko zena zmaj user posted image

< Poruku je uredio tikica_69 -- 18.4.2009 20:48:02 >


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Stara roba
18.4.2009 20:50:56   
uciteljica
Ja svoj višak bacila u kontejner. Imam mali stan i mali ormar, pa sam naučila riješiti se viška. Nemamo Caritas,a Romima ne želim davati jer sam nekoliko puta dala i onda vidjela bačeno vani pred zgradom.

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Stara roba
18.4.2009 20:52:49   
Ruža
Ili dam kumčadi što valja, ostatak pakujem na tavan. Rijetko kad nešto bacim. Ko hrčak sam.user posted image
Ali kad se vežem za stvari pa mi bude žao baciti.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Stara roba
18.4.2009 20:53:43   
tikica_69
I ja imam majica koje sam "prerasla" user posted image al nekako mislim da cu ih nekad mozda opet moci odjenuti user posted image pa ih cuvam ko hrcak

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Stara roba
18.4.2009 20:55:29   
novamama
tikice, ti bar nemaš problema sa darivanjemuser posted image , a hanči je stvarno zmajuser posted image

učiteljica, tako je moja mama jednom dala u crveni križ, a poslije vidjela na nekoj ženi svoj đemper - koji je sama bila isplela - pa joj je nekako bilo krivo...

imam i ja malu dozu averzije prema tome, ali što ću, ako bar jednome pomogne - dobro je....

tako si nekako mislim, a ormar će mi prodisati napokonuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Stara roba
18.4.2009 20:57:55   
tikica_69
Hanca to stvarno dobro iskoristi...stalno na njenima vidim nesto nase kad ih sretnem u kvartu user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Stara roba
18.4.2009 20:58:21   
novamama
da, tako sam i ja čuvala, ma kao smršavit ću ja opet - a ono vraga crnoga - nema šanseuser posted image , a uostalom i da se to kojim čudom desi, ne bih nosila nešto staro nego bih opelješila i pelješila nove dućane sa novom robomuser posted image

ipak, čuvam samo neke baš lijepe stvari, što su mi srcu prirasle, ali nije to cijeli ormar - samo par stvari...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Stara roba
18.4.2009 21:11:56   
Viky
Ima jedna žena sa posla koja daje nekim siromašnim obiteljima iz Petrinje,tako da uglavnom dajem njoj.A neke stvari koje sam prerasla čuvam...u nadi da ću se smanjiti


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Stara roba
18.4.2009 21:14:46   
BUMBIKA
Ja baš neki dan napravila reda u ormaru,a tu robu sam dala mami,pa ona da jednoj ženi pa si ona odabere što može nositi..

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Stara roba
18.4.2009 23:01:27   
Candy
I ja sam prije neki dan imala pospremanje u ormaru,odvojila odjeću koju više ne mislim nositi i odnijeti ću u Caritas ili Crveni križ...Tako svaki put napravim...

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Stara roba
18.4.2009 23:04:10   
pepeljuga
i ja prosli put odnila u zd u caritas....user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Stara roba
18.4.2009 23:09:35   
Zvonki
Dječju robu redovito predajem nekoj mlađoj generaciji, a svoju, pa hm, nemam je tako puno da bi je nekome mogla dati. Uglavnom ono što mi je bilo novije kad ostari počnem nositi po kući a ono stvarno staro bacam.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Stara roba
18.4.2009 23:10:55   
novamama
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

i ja prosli put odnila u zd u caritas....user posted image


bravo, sram me, ali nisam do neki dan znala gdje jeuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Stara roba
18.4.2009 23:30:10   
pikachu
Ja se trudim (ostala sam i trudna user posted image user posted image user posted image ), ali moje sakupljačke navike su ajme meni... Dok smo bili podstanari, svaki put kada bi se selili, bacila i dala tonu stvari i opet bi do sljedećeg puta uspjela skupiti ohoho... Ne kužim kako uspijevam... I sada mi slijedi čistka (mrzim to) user posted image user posted image user posted image , prije nego dođe naša bebe user posted image ...

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Stara roba
18.4.2009 23:33:14   
novamama
i ja mrzim čistke....ove iz ormara su mi noćna mora, moram sjest i skoncentrirat se što i kako a baš mi je tlaka...

i uvijek mi je taj ormar neuredan brate mili, ful lijepo popeglam robu, ali kad dođe u ormar, pa izvadim neku majicu koja stoji ispod .....grrrrrr.sve se ispretura pa mi padne iza pa joooj, ide mi na nerve, stvarno......zato bih najradije dala nekome većinu stvari..

što nisam obukla u zadnje dvije godine sigurno ni neću ove...tako ja gledamuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Stara roba
18.4.2009 23:36:34   
pikachu
E to sa padanjem stvari, obično mm napravi, a ja kada otvorim ormar i to vidim dobijem blagi slom živaca... Pa, čovječe, ne treba ti tih 150 majica kratkih rukava (?!) i naravno da nikad ne mogu biti složene...user posted image  Obećao mi je sutra baš da će to rasčistiti... Živi bili pa vidili user posted image ...

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Stara roba
18.4.2009 23:46:30   
novamama
IZVORNA PORUKA: pikachu

E to sa padanjem stvari, obično mm napravi, a ja kada otvorim ormar i to vidim dobijem blagi slom živaca... Pa, čovječe, ne treba ti tih 150 majica kratkih rukava (?!) i naravno da nikad ne mogu biti složene...user posted image  Obećao mi je sutra baš da će to rasčistiti... Živi bili pa vidili user posted image ...



a znači ipak je u količini problemuser posted image  a ja se mislim kako 'onim ženama' može biti složen ormar...a jesam tukauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 18
   [Obrisani korisnik]
19.4.2009 7:20:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pikachu)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Stara roba
19.4.2009 7:41:38   
ZVRK
ako se odlućim ''riješiti''neke robe iz ormara to onda bacim u kontejner jer za doći do karitasa trebala bi se vozikati dosta a kada sam jednom i došla do njih rekli su mi -mi radimo samo utorkom i nisu mi uzeli robuuser posted image
tako da sam odustala od drugih pokušaja

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Stara roba
19.4.2009 7:52:27   
Puli
I ja imam majica koje sam "prerasla" user posted image al nekako mislim da cu ih nekad mozda opet moci odjenuti user posted image pa ih cuvam ko hrcak
user posted image user posted image user posted image

isto tako i jauser posted image

dala sam frendicama da izaberu što žele od stvari koje su  bile obučene jednom ili nijednom


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Stara roba
19.4.2009 7:55:29   
mara27
IZVORNA PORUKA: BUMBIKA

Ja baš neki dan napravila reda u ormaru,a tu robu sam dala mami,pa ona da jednoj ženi pa si ona odabere što može nositi..


ja isto ovako, a moja mama nakon što da siromašnima koje pozna u neko selo (ako si baš niko ništa ne izabere) onda to uredno i čisto stavi PORED kontejnera jer kaže da uvik ima siromašnih koji kopaju i kojima dobro dođe.

a nekad mi kaže kako ima neku iromašnu pacijentcu (ona je zubarica) koja je taman moje visine i težine pa ako imam šta za odvojiti....

usput, za sve hrčke POZDRAV!- osim mame, mi smo obiteljski nasljedno obitelj hrčaka-užas


_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Stara roba
19.4.2009 9:21:29   
mariola
Ja dam mojoj teti i njenoj nevisti. One to iskoriste sve. user posted image

(Odgovor članu mara27)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Stara roba
19.4.2009 11:23:59   
Lady3
uf,moja bolna točka..user posted image Moram priznati da se teško odvajam od starih krpica..
Stalno mislim da će mi jednom zatrebati ,za neka sam prilično vezana,glupo ali ne mogu si pomoći..
Nešto dam frendici,neke bacim,nekako imam averziju to dati nekome koga ne poznajem..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Stara roba
19.4.2009 11:36:20   
Candy
Ja isto imam Lady taj problem,ali kada radim čistku,samo se sjetim koliko sam zapravo nosila određenu stvar i imam li ju namjeru dalje nositi...Ako ne,samo ih mičem iz ormara...

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!