|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sretan rođendan DENISSA
19.6.2008 0:18:17   
Elena
user posted image user posted image user posted image Danas je sretan dan,
user posted image user posted image user posted image Danas je veliki dan,
user posted image user posted image user posted image DENISSI je cetvrti rodzendan.
Zelim ti od srca sve najboljeuser posted image mali i puno puno bezgrizne dane,ispunjene samo srecom,osmehom,ljubavi i naravno da te mama i tata slusaju,uf zbunilauser posted image user posted image user posted image sam se da slusas ti mamu i tatu jer si sada velika princezauser posted image
Tiha lepo se provedite danas i cekam jedno veeeeeeeeeeeeeliko parceuser posted image
SVE NAJBOLJEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Renata RR -- 19.6.2008 8:24:14 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: SRETAN RODZENDAN DENISSA
19.6.2008 1:06:04   
tiha
elena hvala najljepsa u denissino ime....sve gotovo napokon!!!!!!!!!!!!!user posted image  bilo je i vrijemeeeeeeeeee

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sretan rođendan DENISSA
19.6.2008 8:11:19   
mirna
Sve najbolje maloj denissi!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sretan rođendan DENISSA
19.6.2008 10:14:12   
cokolada
Sve najbolje maloj Denisi, Sretan rockas!!!user posted image user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sretan rođendan DENISSA
19.6.2008 10:37:19   
tonkica
Sretan četvrti rođendan maloj Denisi od srca žele mala Mia i ja! user posted image

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sretan rođendan DENISSA
19.6.2008 10:39:03   
maja
Sretan rođendan velikoj curiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sretan rođendan DENISSA
19.6.2008 11:00:59   
svegra
SRETAN ROĐENDAN DENISSIuser posted image user posted image user posted image user posted image
SVE NAJLJEPŠE DA JU SREĆA PRATI KROZ CIJELI ŽIVOT
PUSA OD JAKOVA I MENEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
VIDIMO SE USKORO

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sretan rođendan DENISSA
19.6.2008 13:07:21   
koka
Sve naj, naj, naj maloj Denissi  user posted image , user posted image . user posted imageuser posted image  

(Odgovor članu svegra)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sretan rođendan DENISSA
19.6.2008 13:23:06   
Puli
user posted image
sretan ročkas i od nas dvije

< Poruku je uredio Puli -- 19.6.2008 13:25:08 >

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sretan rođendan DENISSA
19.6.2008 13:32:54   
tina1602
sretan roćkas nissi  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sretan rođendan DENISSA
19.6.2008 14:53:08   
tiha
cure hvala vam puno bas ste mi drage....srecice moje!!

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sretan rođendan DENISSA
19.6.2008 15:35:47   
Ruža
Maloj princezici od srca želimo sretan rođendan!   user posted image
Da nam bude dobra i vesela djevojčica!
user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sretan rođendan DENISSA
19.6.2008 15:40:06   
mamara
i ja se pridružujem iskrenim čestitkama!!!!!!!!!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!