|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Spremanje dječije sobe
20.5.2011 23:43:09   
jagodicabobica
http://www.zdravlje.at/majka-i-dijete/djeca/spremanje-djecije-sobe/20090808/
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Spremanje dječije sobe
21.5.2011 11:47:00   
jagodicabobica
ja nisam konsekventna sa malom sto se tice spremanja sobe..
ona ponekada pomogne mi cistiti ali ja vecinom sve ocistim sama..
iskreno bolje volim pocistiti sama nego da uvjek zivce gubim nabrajajuci djetetu..tako je meni lakse...imam poznanicu koja djete uci cistiti sobu ali onda je tu oduvjek nabrajanje djetetu da to mala uradi...ako mama okrene glavu onda mala nesto trece radi...
mi bi odrasli mogli cistiti satima a da ne stanemo alli mala djeca su mastovita i za cas na sve zaborave pa krenu u igru umjesto svog zadatka...onda nema potrebe da opterecjem previse i sebe i djete..

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Spremanje dječije sobe
21.5.2011 11:58:24   
Anoniman
ne znam koliko ti je mala stara...
naravno da djeca ne mogu čistiti po cijele dane. njima treba dati jednostavne zadatke koje mogu obaviti u nekoliko minuta i onda ih lijepo pohvaliti.
moja najmlađa kćer, Katarina ima 3,5 godine i jutros sam vidjela da su sinoć sve cipele razbacale s police, pa smo nas dvije zajedno pospremale cipele, naravno za svaki par joj trebaju upute - gle, tamo ti je druga takva, stavi to na ovu policu.
Elena ima 4,5 godine, nju smo zaposlili da pospremi igračke s poda u kutiju, tu i tamo se zaboravi pa počen nešto drugo raditi, pa ju vratimo nazad dok ne pospremi.
Paulina je 7,5 godina, ona je jutros pomela blagovaonu, postavila stol za doručak i obično ju šaljemo s malima u kupaonu da im opere ruke ili da im natoči soka, jer bi se ja trebala dizati svakih 5 minuta a moram mirovati. Naravno da se ljuti što ona mora, ali eto, tak to ideuser posted image
tako dijete u svakom razdoblju života nešto može a nešto još ne može...
ja s mm rat vodim, jer on pita Katu jesu to tvoje gaće ili majica, ali ona to još ne može znati, Paulina može. user posted image
Eh, da... s obzirom da sam većinom u krevetu, mm donese košaru osušenog rublja, pa mi Kata dodaje a ja slažem i razvrstavam na ležećki user posted image

(Odgovor članu jagodicabobica)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Spremanje dječije sobe
21.5.2011 16:54:11   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

ja nisam konsekventna sa malom sto se tice spremanja sobe..
ona ponekada pomogne mi cistiti ali ja vecinom sve ocistim sama..
iskreno bolje volim pocistiti sama nego da uvjek zivce gubim nabrajajuci djetetu..tako je meni lakse...imam poznanicu koja djete uci cistiti sobu ali onda je tu oduvjek nabrajanje djetetu da to mala uradi...ako mama okrene glavu onda mala nesto trece radi...
mi bi odrasli mogli cistiti satima a da ne stanemo alli mala djeca su mastovita i za cas na sve zaborave pa krenu u igru umjesto svog zadatka...onda nema potrebe da opterecjem previse i sebe i djete..


moja mala i usisa ponekada i kupi igracke u korpu..ali i ja cesto svu njenu sobu sredim...
i ako nisam konsekventna ona je ista i poslusna kao druga djeca...ja ipak radim onako kako ja mislim da je meni lakse i nama je super..

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!