|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Spraskala sam razrednicu preko telefona
4.11.2009 10:54:06   
tikica_69
Ja cu poluditi sto si sve u ovom skolstvu dozvoljavaju.
Nazove me sad Dominikova razrednica i slusajte pricu:

Znate, mi smo sredinom 10. mjeseca zamolili djecu da tko zeli da donese 2,5kn za neku akciju Crvenig kriza (rekla je koju, nisam registrirala) i Dominik je odmah rekao da on ne zeli sudjelovati. Onda sam ja nakon tjedan dana, ne racunajuci da netko od djece nece htjeti dati novac za nesto plemenito zamolila Dominika da bez obzira sto se nije javio da donese te novce i on ih do danas nije donio, znate sad ja to moram dati za njega, mislim nije meni problem te dvije kune, ali vidite vi koja je to neodgovornost.....

E, kad sam pukla, prvo sam je pitala jel to obavezno, jer ako jest zasto to djeci nije odmah rekla, ako nije, zasto me tocno zove.

Ona zove jer nije racunala da netko nece htjeti dati, a u stvari je obavezano..

Putam ja nju, znaci ja sam obavezna dati novac Crvenom krizu na cijem papiricu stoji oznaka humanitarne organizacije koja iskljucivo prima darovano?!

Da nije stvar u tome, nego u ucenju djeteta odgovornosti.....e to sam pukla.
Prvo sam joj objasnila sa moja obitelj zna sto znaci dobiti darovano i darivati, a onda sam joj odbrusila da se u njenim postupcima vidi koliko je odgovorna osoba i da je djeci vrlo reprezentativan primjer odgovornosti i da je upravo potrosila vise od 2,5kn razgovarajuci sa mnom umjesto da je to donirala pod imenom mog djeteta, jer to inace znaci humanitarnost i poklopila joj slusalicu....

Isuse, kako je raspi user posted image . Pa kaj je to normalan pedagog?

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Spraskala sam razrednicu preko telefona
4.11.2009 10:56:38   
katarinast
i ja bi isto tako postupilauser posted image user posted image

_____________________________

KARLO 9.03.2009
*IMAMO DVA ZUBIĆA-GORNJA*

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Spraskala sam razrednicu preko telefona
4.11.2009 10:56:39   
evanda
nije....ni pedagog, a nije baš ni sva kod kuće.....
ne se sekiratiuser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Spraskala sam razrednicu preko telefona
4.11.2009 10:58:46   
mišica 666
majko mila pa odakle ti ljudi ispadaju??? svaka čast tikice što si je tako sprašila. samo jadna naša dica ko ih podučava u školi čast izuzecima.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Spraskala sam razrednicu preko telefona
4.11.2009 10:58:57   
anne
Bez riječi sam!
Ne bih se snašla u takvoj situaciji.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Spraskala sam razrednicu preko telefona
4.11.2009 10:59:21   
tikica_69
I jos mi kaze....ja sam njemu rekla da ih danas nabavi kako god zna i umije....

Dobro da mu nije rekla da ih ukrade od nekoga user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Spraskala sam razrednicu preko telefona
4.11.2009 10:59:34   
Thea
Bravo tikice !!  I ja sam neki dan pop****la jer je moj Antonio doma donio neki kupon za crveni križ na kojem je pisalo 10 kn i da je to za H1N1 i da nisu obavezni dati novce.I moj isto tako nije dao novce da bi mu nakon dva dana raska rekla da mora dati 10 kn ili vratiti taj kupončić..Pa što su ima davali te papire??Tko hoće nek da tko ne ne..Idu mi na živce s tim žicanjem love po školama i to od djece u prvom razredu koji nemaju pojma o tome do ovih velikih...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Spraskala sam razrednicu preko telefona
4.11.2009 11:00:17   
tikica_69
Toliko sam bjesna da ce ovo sigurno izaci u nekim novinama...sad mi je vec dosta njihove bahatosti user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Spraskala sam razrednicu preko telefona
4.11.2009 11:00:17   
lueman
user posted image user posted image user posted image user posted image koza,eto to je sve što bih ja rekla za nju

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Spraskala sam razrednicu preko telefona
4.11.2009 11:03:09   
boba125
svasta,jednostavno da ne povjerujes user posted image
ja vjerojatno ne bi bila tak sabrana ko ti i poslala bi je user posted image ,ne bi se snasla

_____________________________




(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Spraskala sam razrednicu preko telefona
4.11.2009 11:03:35   
evanda
takve stvari je najbolje reći na skupnom roditeljskom....izjasniti se da ste kolektivno protiv takvih sr*** sa CK....i onda bi trebao biti mir do konca školovanja...a i razrednici bi trebalo biti lakše ( ako je ok, i ako se može s njom išta dogovoriti)....često baš ta financiranja sa CK forsiraju ravnatelji, a razrednici doslovce moraju slušati....

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Spraskala sam razrednicu preko telefona
4.11.2009 11:05:31   
Bebys

IZVORNA PORUKA: tikica_69

I jos mi kaze....ja sam njemu rekla da ih danas nabavi kako god zna i umije....

Dobro da mu nije rekla da ih ukrade od nekoga user posted image user posted image user posted image


u zivotu ovako sta nisam cula.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Spraskala sam razrednicu preko telefona
4.11.2009 11:05:46   
mala pcelica
to sve ide direktoru u džep,zato ja nebi dala ni lipe ........
sramota jedna tako ići od djece kamčiti pare user posted image


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Spraskala sam razrednicu preko telefona
4.11.2009 11:06:43   
božica
tikice, strašna siuser posted image

Je istina je neka se odluce šta je OBAVEZNO  a sta neuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu boba125)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Spraskala sam razrednicu preko telefona
4.11.2009 11:14:37   
xxl
DA,nasi u skoli su trazili po 5 kn.Svi smo dali bez previse pitanja ,a na rod se pitalo isto to pitanje,na sto je uciteljica  raekla da nam nebude zao dati tih 5 kn jer taj novac ide u odrzavanje domova u kojima nasa dijeca borave kad idu npr u skolu prirode na natjecanja isl.Slazem se da treba reci da je taj novac obavezan i da ga se mora dati al bojim se da nisu uciteljice krive za to neg da su dobile takve direktive.Kad se sjetim ljudi koji vode takve ustanove od Brajse pa nadalje i skandala koji ih prate povraca mi se,al mislim da riba smrdi od glave a ne od repa.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Spraskala sam razrednicu preko telefona
4.11.2009 11:17:07   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo tiki,sto je nisi provukla kroz slušalicu

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Spraskala sam razrednicu preko telefona
4.11.2009 11:18:59   
evanda
IZVORNA PORUKA: xxl

DA,nasi u skoli su trazili po 5 kn.Svi smo dali bez previse pitanja ,a na rod se pitalo isto to pitanje,na sto je uciteljica  raekla da nam nebude zao dati tih 5 kn jer taj novac ide u odrzavanje domova u kojima nasa dijeca borave kad idu npr u skolu prirode na natjecanja isl.Slazem se da treba reci da je taj novac obavezan i da ga se mora dati al bojim se da nisu uciteljice krive za to neg da su dobile takve direktive.Kad se sjetim ljudi koji vode takve ustanove od Brajse pa nadalje i skandala koji ih prate povraca mi se,al mislim da riba smrdi od glave a ne od repa.

upravo tako

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Spraskala sam razrednicu preko telefona
4.11.2009 11:21:05   
dominik
ma sta obavezno...to sa CK je postojalo i kad sam ja isla u skolu....to je sramota...moj stari je uvijek puser posted image na to...a ja kao djete naravno zavrila u suzama...bravo sto si stala na njegovu stranu...ja bi to zakonom zabranila jer od djece kradu lovu na takav nacin...sram ih moze biti

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Spraskala sam razrednicu preko telefona
4.11.2009 11:23:31   
dominik
taj novac ide u odrzavanje domova u kojima nasa dijeca borave kad idu npr u skolu prirode na natjecanja isl.


ne znam da mi je necakinja u svojih 5 godina skolovanja igdje bila a da nisu debelo morali platiti prijevoz, smjestaj i hranu...to ide nekome udjep a da nezakonito uzimaju lovu djeci da i ne pricam

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Spraskala sam razrednicu preko telefona
4.11.2009 11:26:02   
curice
bravo tiki,zaslužila je ta žena i gore riječi od onih koje si joj rekla

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Spraskala sam razrednicu preko telefona
4.11.2009 11:45:34   
zaba
taj CK je postojao i kad sam ja išla u školu.Nije zbog 2,5kn,nego dali je obavezno ,ili nije.Pa zašto netko nebi odlučio da neće.Trebala je odmah objasniti djeci da je obavezno i točka.Kaj tek mene čeka,kad Lucija krene u školu. 

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Spraskala sam razrednicu preko telefona
4.11.2009 11:52:32   
Anoniman
user posted image user posted image Tikice!
Sto anne kaze ne bih se snasla u toj situaciji, i svaki put ti se divim kako uvek kazes pravu stvar u pravo vreme user posted image valjda cu i ja to znati kad Sara krene u skolu, imam jos 6 godina da naucim user posted image user posted image

(Odgovor članu zaba)
  Neposredna veza do poruke: 22
   [Obrisani korisnik]
4.11.2009 11:53:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Spraskala sam razrednicu preko telefona
4.11.2009 12:34:43   
tikica_69
Idem iduci tjedan na informacije pa cu joj dodatnu lekciju servirati.....a Dominiku necu ni spominjati da je zvala, samo cu ga pitati jesu li ista u skoli skupljali za CK pa cu cuti sto ce mi on reci....
Sad kad sam se malo ohladila ja jos uvijek ne mogu vjerovati zbog cega je ona mene zvala doma user posted image user posted image user posted image
A da cu pisati u vecernji i jutarnji, o da - hocu!!! Jer ovo je stvarno bezobrazluk. Pa tko ce meni naredjivati za sto cu ja dobrovoljno davati novac.
A oni ako imaju neku direktivu ili novcanu kvotu koju moraju ispuniti kao razred, onda se to valjda tako roditeljima i kaze i zamoli ih se za suradnju ili nesto takvo.
Kad su mu za vrijeme velikog odmora iz torbe ukrali 80kn za casopis, za to me se nije udostojila nazvati, vec je mali dosao iz skole sav izbezumljen sto cu ma ja sad reci....ma katastrofa.
Ja ne znam jesam li samo ja te srece pa da uvijek imam neke kvaziprofesore ili sto?!


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Spraskala sam razrednicu preko telefona
4.11.2009 13:00:12   
ama
user posted image user posted image user posted image mogu samo da kazem svaka cast Tikice,ona ako je htjela nesto ta razrednica da postigne mogla je na lijep nacin a ne da kaze da je dijete neodgovorno i da mu kaze da ih dodnese kako zna....to je vrijedjanje a vidi se koliko su joj nebitene 2.5kn kad je zvalauser posted image neznam zasto se prvo u takvim akcijama neobavijeste roditelji,ja znam dok sam ja isla i osnovnu i srednju bili su nemoguci nonstop smo davali za nesto novac a uz to ima dijece kojoj je svaka kuna bitna a mozda ih sram zbog druge djece da nedaju kako li se tek nadju u neugodnoj situaciji takvi roditelji ako ih pozove jedna neobzirna osoba ko ona.ja se mozda nebi snasla odmah u takvoj situaciji al bi svakako ponovila nas razgovor.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!