|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Slovo R
12.3.2009 19:26:58   
božica
Sa koliko su pravilno izgovarali slovo R
Moja ima 3,5 god nismo još ćuli od nje čisto RRRRRRRRRRRRRRRRuser posted image (ne brinem se)
eto zanima meuser posted image


_____________________________

idem micat rit...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Slovo R
12.3.2009 19:30:03   
tikica_69
Moj mladji je to tek savladao pres skolu ali suskanje nismo uspjeli ispraviti ni govornim vjezbama, ni brusenjem kutnjaka.
Kad ga hocemo nasekirati onda ga zamolimo da nam kaze - Štef ima šešnaest šišmisa u šupi - sav se spopljuje bogec user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Slovo R
12.3.2009 19:30:06   
zaba
moja će u 5.mj 4god i slovo R izgovara već dugo ok,al zato slovo L...,preporučila je pedijatrica logopeda,a u vrtiću su mi rekli da nije panika i da ne treba,još.  

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Slovo R
12.3.2009 19:31:23   
Anoniman
Paulina negdje sa 2-2,5 godine, ali ona je fakat rano progovorila i odmah sve, ona jedino ima rijetke zube pa joj š i ž čudno zvuče ali ih pravilno izgovara.

Elena ima 2,5 godine i od "r" još ni traga...
A za Katu ću ti reć za par godina.... user posted image

(Odgovor članu božica)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Slovo R
12.3.2009 19:31:59   
dominik
domi se trudi ali ne ide...niti ne ocekujem jer je sa 2 i sitno tek progovoriouser posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Slovo R
12.3.2009 19:32:57   
ivanaa
do skole se ni netrebas brinuti

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Slovo R
12.3.2009 20:25:01   
Thea
Moji su sa nekih 5 godina počeli pravilno izgovarati R,ali zato ja još uvijek pričam:liba libi glize lep...user posted image user posted image user posted image Jednostavno nikad nisam to svladala,ali niti moja mama ne izgovara čisti R niti prabaka nije mogla..Čudni geni...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Slovo R
13.3.2009 8:13:52   
troubled
paula je imala 4 i par mjeseci...ali je razlikovala i u pismu i u govoru r od l...
dala bih joj listić na kome su s lijeva bile sličice, a s desna početna slova da spaja parove...i nikad nije pogriješila...
ribu bi uvijek spojila sa r, a leptira s l iako je to jednako zvučalo kad bi izgovorila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Slovo R
13.3.2009 8:23:06   
Ruža
Baš mi je sladak taj dječji R.user posted image  Imamo još puno slova abecede za savladati do slova R.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Slovo R
13.3.2009 9:25:03   
Florijan Jakov
ni traga od ispravnog "R"...neki dan sam s njim slovkala abecedu, sva su slova jednaka, osim samoglasnika.user posted image user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Slovo R
13.3.2009 9:27:17   
mirna
Ponekad izgovori ispravno, ali rijetko. Neki dan smo znali da do 5. godine nema razloga za paniku zbog toga...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Slovo R
13.3.2009 9:31:50   
anaxx
naš ima 2 godine i tri mjeseca, i govori kompletne rečenice več jako dugo (jako je rano počeo lijepo i ispravno govorit čak su se i u vrtiću čudili), ali r je još ''šuškav'', nešto između r i l, a ovisi i o riječi, ako je neka laka koju često govori r je bolji......


mirna sretan vam rođendan!!!user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 13.3.2009 9:33:15 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Slovo R
13.3.2009 9:34:27   
Martek
Mi nedavno napunili tri godine a od druge čisto izgovara r, frendicu su s malim od četiri godine iz vrtiča poslali logopedu zbog r i š.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Slovo R
13.3.2009 9:37:43   
mirna
IZVORNA PORUKA: anaxx

naš ima 2 godine i tri mjeseca, i govori kompletne rečenice več jako dugo (jako je rano počeo lijepo i ispravno govorit čak su se i u vrtiću čudili), ali r je još ''šuškav'', nešto između r i l, a ovisi i o riječi, ako je neka laka koju često govori r je bolji......


mirna sretan vam rođendan!!!user posted image user posted image user posted image


joj nemamo rođendan, to se je ticker zaustavio na brojki 3.. moram ga mjenjati uskoro...user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!