|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Skokovi u razvoju
11.6.2009 20:35:15   
mirna
Da li primjećujete skokove u razvoju kod malo veće djece? Kod nas se demonstriraju vrlo jasno: jučer je za večeru pojeo osam palačinki s nutellom i zdjelicu malina (prvo šest i nakon šetnje još dvijeuser posted image ), a danas za ručak pet čufti i pire...user posted image user posted image Meni je bilo zlo nakon 4... Nakon takve faze obično ide malo u debljinu i kasnije u dužinu. Ne znam di mu to sve stane u mali trbuščićuser posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Skokovi u razvoju
11.6.2009 20:38:27   
ivanaa
Isuse to je malo previseuser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Skokovi u razvoju
11.6.2009 21:14:27   
Ruža
IZVORNA PORUKA: mirna

jučer je za večeru pojeo osam palačinki s nutellom i zdjelicu malina (prvo šest i nakon šetnje još dvijeuser posted image ), a danas za ručak pet čufti i pire...user posted image ...


user posted image user posted image user posted image  Ajme meni pa gdje mu to stane? Stvarno je mali gladoš.user posted image

A kad vidim da moj sad smaže jogurt od 250g? Kad se s tatom udruži mogli bi bankrotirati, lakše ih je obući nego hraniti.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Skokovi u razvoju
11.6.2009 23:09:24   
novamama
mirna, dobar je taj skokuser posted image

neka, neka, dečki mogu pojest baš puno, ali im guzičica uvijek ostane majušnauser posted image

šalim se, naravno, ne valja da je previše....da je tako svaki dan mogla bi se zabrinuti, ali povremeno je ok, i baš to što si rekla - skok u razvojuuser posted image

neka skače, nekauser posted image

evo mu user posted image  za onih 5 ćuftiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Skokovi u razvoju
12.6.2009 1:00:24   
tikica_69
Ja necu uopce napisati koliko moj buco jede jer mi neugodno user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Skokovi u razvoju
12.6.2009 6:28:24   
koka
ooo Vladek svaka čast user posted image ...pa primječujem da kad ima te skokove jer inače nema vremena jest, a kad lijepo jede i traži onda znam da raste user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
12.6.2009 7:14:33   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Skokovi u razvoju
5.7.2009 17:56:26   
mama mery
moji jedu dosta dobro imaju tri glavna obroka i među obroke( voce, vocni jogurt, puding, kolac...)

ima dana kada nece da jedu a ima i dana kada jedu i previse ali su uglavnom mle izjelice jedu sve sto se stavi pred njih i kolocinski koliko se stavi sve smazuuser posted image

_____________________________




(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!