|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 8:07:20   
Zvonki
Ma ljuta sam user posted image
Jučer smo pozvali obitelj na rođendan i naravno, svekrva, moja mama i brat od mm zapušili. Jutros mi mala opet ima napadaj laringitisa. Kašlje ko' sumanuta. Brat od mm je došao sa kilu blata na cipelema i naravno, oni se ne izuvaju kod mene, iako znaju koliko bolesno čistim jer ipak mi djeca borave većinu vremena na podu u igri. Naravno, meni je neugodno reći ali ne mogu vjerovati da ljudi uopće nemaju osjećaj za malo dijete i neke stvari koje su meni pitanje bontona, kulture. Baš sam ljuta...

Izbace li vas takve stvari iz takta?

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
14.12.2009 8:09:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 8:11:25   
natalijax
uf da poznajem takve bisereuser posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 8:12:01   
lueman
zato ja sve svoje goste izuvam u hodniku, imam 10 pari onih platnenih papuča i ne odustajem, a pušenje ne dozvoljavam pa ako baš i sam papa došel u posjetu...pa gdi im je pamet i kultura?????user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 8:16:08   
Mery mam
o....dddddddddaaaaaaaaaaaaaa........to me izludi....i tekako...poludim...samo meni kad tako nesto OCEKUJEM sve tepihe maknem i lakse mi je za BUDALAMA i bezobraznim ljudima ...izvinite na izrazu oni to za mene jesu.....ocistiti ....user posted image

_____________________________

2009.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 8:20:54   
Bebys
da to izludi...

(Odgovor članu Mery mam)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 8:29:18   
Nika 24052006
O da,imala sam i ja takvih,ali sam svima dala do znanja da se kod nas IZUVA!!!Posebno mm sestra,imam dojam da mi je iz nekog inata ulazila u kuću blatna do glave,pa sam ju posjela i fino riječ po riječ objasnila da se mora izuti,kad već nije shvatila dok sam normalno govorila. A pušenje je kod nas dozvoljeno,preko zime,u ljeti se puši na terasi.Da,da,to bi ja nazvala bahatošću.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 8:38:16   
dominik
jedan dan dodju kod mene moja mama, seka i necakinja i ujna i sestricna i moja mama veli skinite cipele i seka i necakinja uredno skidaju bez da je mama rekla a ove dve (ujna i necakinja) nista...sjednu i boli ih jedna stvar...to kaj ona sjedi i ne sece se ne znaci da tih nekoliko koraka (skoro cijeli stan jer je mali) ne sprlja...a jos kukaju kak mi je vruce u stanu...pa izuj se kravo pa ti mozda nebu bilo...idu mi na zivce nekulturni ljudi

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 8:56:58   
ZVRK
kod mene nema izuvanja tj.ne zahtijevam ali ako vidim da su blatne cipele(bilo veliki ili mali)odmah počnem kreštiti i skidaju ih ,
ako se netko naljuti mene to ne dira.
a na tepih od maloga gdje se igra i na kauč ide bilo koje djete u čarapamauser posted image


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 9:56:03   
gljiva
u mojoj kući je pušenje dozvoljeno, al je sad svima neugodno zbog I.
Što se tiče izuvanj imam par bisera koje vele kao nisu nigdje bili samo u autuuser posted image .
U hodniku imam šlape za goste pa se većina naučila izuvat.
Zadnji put kad su nam došli kumovi, mali se nije izuo, pa se D počeo plakat da se u cipelama ne ide u kuću, za sekundu mu je mama skinula cipeleuser posted image .

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 10:24:17   
ejmama
Kod mene se ne puši i nema iznimaka, ja sam pušač i pušim vani. Što se tiče izuvanja, to mi je super, ali goste ne gnjavim, bude li ova manja puzala i to ću zahtjevati. Mislim da bi neki ljudi trebali imati obzira pa ne radimo to da bi mi imale manje za čistiti nego zbog djece.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 10:35:35   
komarac1
IZVORNA PORUKA: lueman

zato ja sve svoje goste izuvam u hodniku, imam 10 pari onih platnenih papuča i ne odustajem, a pušenje ne dozvoljavam pa ako baš i sam papa došel u posjetu...pa gdi im je pamet i kultura?????user posted image

potpisujem

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 10:58:16   
CallamityJane
kod mene se izuvaju svi, ja to odmah na hodniku kazem  za pusenje ima balkon, nebitno koje je doba. Ako moj muz moze pusiti vani moze i svako drugi, moje dijete ima bronhitis i da mi jos zapali kraj njega, bogami nece user posted image

(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 11:03:10   
mirna
Zvonki pa zasto im nisi rekla.. Znaju da se ne bunis, pa onda to iskorištavaju... Kod nas sada svi znaju da se unutra više ne puši. Na izuvanju insistiram kada se ide gore jer se tamo mali igra na podu. Ali i nemamo toliko posjeta u zadnje vrijeme... Na selu imamo vise posjeta, ali i tamo su se svi navikli da se izuju i da se ne pusi...

Prije kada je dolazio svekar je bila ista stvar i jos gore su se dogadjale... Nije se izuo, pusio je u kuci, ostavljao vrata od podruma otvorena, ostavljao cavljice na dvoristu....user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 11:37:30   
mariola
Ljudi su zločesti, tj. nije ih briga. Ma užas. Ja ne dam pušiti u kući pa nek se ljuti ko god hoće. Boli me briga.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 11:43:24   
Ninaa
Kod nas se ne izuva jel imamo pločice po donjem katu pa je hladno, ali ak je blatno i mokro skidaju cipele bez da im se kaže. A za pušenje nema šanse, ja imam astmu i da dođe i sam papa pušio nebi. Ak netko pita za pepeljaru velim da se kod nas ne puši i da mogu van. Uglavnom frendovi od mm koji puše i doma ne puše već na balkonu pa kod nas uredno traže pepeljaru i idu van. Mi ne pušimo i da nebi poslije još tjednima luftala kuću i prala zavjese za njima. Nema šanse.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 12:19:08   
Krky
Kod nas se ne puši...baš nema iznimaka ni za koga...jedino majstor koji nam je radio krovne prozore, ali na krovu je zjapila rupa od 2 m i bio je više vani nego unutra. Inače, nema te zime koja bi nam omekšala srca da dopustimo "par dimova", pa da mi poslije "uživamo2 u smradu. No, tnx, dovoljno sam samu sebe trovala 5 godina kao teen-ka. Kome kriza, izađe van, ali zanimljivo je kako nam je i ono malo pušača koji su u početku izlazili van svako malo, s vremenom postali nepušači dokle god su bili kod nas,2-3 sata. Da - mi smo sebični i komotni, volimo svjež zrak i "komotna" pluća. Što se tiče obuće, neko smo vrijeme bili ok, jer je kod nas takva "prošetancija", kikani toliko namrve, proliju, da je pod ionako user posted image . No, kako su došli "mokri" dani, a beban nam progmizao, bit će "izuvanca". Nije mi neugodno zamolit, objasnim ljudima i nitko se ne ljuti

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 12:20:56   
Njofra
O da. Ali ja svima dam na znanje molim vas izujte se odmah na vratima nema zafrkancije, dajem im kučne šlape, budući da mi nismo pušaći svi znaju da kod nas zabranjeno pušenje ak baš nemreju izdržat zna se balkon ili dole ispred zgrade na ulaz, briga mene, ovdje mi živimo i imamo svoja pravila, isto tako svima je jasno da mi uvijek kad nekom dolazimo pridržavamo se njihovih pravila. To je to. Nema iznimki ni za kakav blagdan ročkas ništ tak je kak je i amen. U početku sam štampala oznake zabranjeno pušenje i zna se nema pepeljare nigdje na vidiku ni šire i to je jasan znak ak im baš nije dosta to što su djeca u kući stanu kaj god. Ljudi su sebični bilo to babe dede dalji ii širi rod takvi su. Je užas al eto. Čini mi se da je jako malo tolerantnih ljudi, da su oni u manjini.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 12:27:51   
maja
Ja sam ukinula pušenje od kada sam bila trudna, smetalo mi. Ni dan danas se ni jedna cigareta nije kod nas zapalila, jer uglavnom svi znaju, a i fala Bogu čudom su nam skoro svi prijatelji nepušaći. Što se tiče izuvanja, imam u hodniku košaru sa šlapama, pa oni koji su pristojni znaju što to znači. Naravno bilo je i iznimaka, pa onda gorim!!!
I kad idemo u goste obavezno Noi nosim šlapice! Pa kad ja već volim da mi se doma izuva, pa onda sam dovoljno kulturna da se i ja negdje izujem!

< Poruku je uredio maja -- 14.12.2009 12:28:37 >


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 12:49:27   
tikica_69
Da, izuzetno me zivciraju, samo ja bez pardona kazem da se izuju a ako im noge smrde, kupaona je odmah desno a usput su im i papuce...
S time da to cinim jedino ako je vani mokro....inace ne tlacim goste sa izuvanjem user posted image
Pusenje dozvoljavam jer moji nisu vise ni mali ni osjetljivi, ali cim gosti odu, zavjese su u ves masini.

< Poruku je uredio tikica_69 -- 14.12.2009 12:50:10 >


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 17:11:35   
uciteljica
Zvonki i ja imam takve! Ma katastrofa. U biti sam ljuta na sebe jer ne znam reći izuj se ili idi doma.

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 18:32:31   
andja
ja sam imala problem sa mm jer se kod njih u kući nikada nije izuvalo. Ali ajde, njega sam uspjela dovesti u red jer sam mu rekla da ja nisam njegova mama i da nemam namjeru svaki dan čistiti blato sa njegovih cipela i da ako želi živjeti kao u svinjcu da onda nema problema i neka se ne izuva, ali eto shvatio je bit. Još samo da njegovo društvo naučim isto to i bit ću na konju, jer moje se društvo izuva bez da im se kaže. U hodniku smo imali papuče, ali od njegovih nitko nije ni reda radi pitao da se izuje, a neki dan sam im kupila i klupicu da mogu sjeti pa možda sada krenuuser posted image . Što se tiče puštenja, i ja sam pušač koji puši ili na balkonu ili kraj otvorenog prozora pa tako isto i gosti

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 18:43:42   
zaba
iskreno,ne volim i ne tražim da se kod mene skidaju cipele,rađe počistim pod nego da mi smrde tuđe noge.Ali ako netko to traži,volim da mi ponudi "šlape za goste".Pušenja kod nas nema,nego molim na balkon,čak i po ljetu kad je vruće,puši se vani.Ja pušim i ne smradim po kući.Pravilo kuće je pravilo kuće i treba se poštivati.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu andja)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 20:09:56   
mišica 666
k
[Odgovori na poruku]
od mene nema pušenja jer mi trenutno smeta zbog trudnoće a u moje pokojne bake je visio veliki natpis hvala što ne pušite i nitko nije kod nje smio pušiti.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 20:17:18   
lee
kod mene se ne puši u stanu zbog bebe ...kad dodju gosti ako imaju blatnjave cipele ja im odmah kažem da skinu cipele...ali oni koji dolaze znaju kakva sam ja pa to naprave prije...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!