|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ringeraja u odnosu na druge portale
1.8.2008 13:25:57   
Renata RR
Drage korisnice i korisnici, kako vam se sviđa Ringeraja u odnosu na druge portale? Što vam se sviđa i što bi htjeli promijeniti?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ringeraja u odnosu na druge portale
1.8.2008 13:28:20   
Dora04
Ja od kad sam na RR ni ne stignem na druge portale, a na njoj sam jer je NAJBOLJA.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Obrisani korisnik]
1.8.2008 13:40:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Dora04)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ringeraja u odnosu na druge portale
1.8.2008 13:44:23   
maja
Pa ni nemam vremena za druge portale! Od kada sam se učlanila ne može proći dan da ne dođem, nekada sam visila stalno sada malo manje, ali ipak sam tu svaki dan!

user posted image     user posted image   user posted image   user posted image    user posted image    user posted image   user posted image     user posted image    user posted image                       No. user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ringeraja u odnosu na druge portale
1.8.2008 14:13:42   
Megica
Pa ni nemam vremena za druge portale!

ja se jedva i tu stignem malo uključiti...
bez obzira na sve jedino me ringeraja uspjela privući
a i ekipa je super
kad se sve zbroji
user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ringeraja u odnosu na druge portale
1.8.2008 14:28:36   
troubled
ja sam ih pregledala nekoliko, da ne kažem sve....
neki su (za moj pojam i ukus) nepregledni, neki se ne ažuriraju redovito, a neki (da ne kažem i koji) agresivno-negativistički-nametljiv(i)....
ovdje je lijepo...veselo...poticajno...podržavajuće....poučno...zanimljivo....
i zato sam tu user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Megica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ringeraja u odnosu na druge portale
1.8.2008 14:50:51   
koka
Ma ja nemam riječi. Pa to ne treba ni pitati. Non stop sam ovdje. Mislim da je dovoljno da kažem da mi i ručak zna izgoriti jer ne mogu odoljeti RR. user posted image user posted image user posted image . Uglavnom sve najbolje , znala sam i na drugim forumima brijat al u usporedbi s RR nemaju šanse. Ekipa je tu zakonuser posted image user posted image user posted image .. Najbolje  user posted image    user posted image   user posted image   user posted image        user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ringeraja u odnosu na druge portale
1.8.2008 16:31:05   
Florijan Jakov
Ja sam pregledala neke, ali na raji i još jednom sama se aktivno zadržala...sad svaki je drugačiji na svoj način. Raju doživljavam kao skup "prijateljica" koje su tu jedna za drugu , tješe se, vesele, zajedno raduju i tuguju..relativno nas je malo koje smo svakodnevno (i često) tu, pa imam dojam kao da se poznajemo, iako mnoge ne znam osobno.
Ovaj drugi portal je veći sa puno više korisnica i nisam se s njima uspjela povezati kao sa vama...tamo imam par forumašica s kojima se "družim"... zapravo mi je tamo prevelika gužva. S druge strane tamo se javlja puno više forumašica pa ima više odgovora, iskustava, mišljenja na jednu temu (ne smatram da su vaša mišljenja ne dobra ili ne znam što, nego tamo ih je jednostavno PUNO). Ne mogu   se sa njima saživiti kao sa vama.

Još je jedna velika i važna razlika - kada sam došla na taj forum već ih je bilo jako puno i nisam uspjela pohvatati  sve konce.
Kada sam došla na RR postojala je ne preveliak ekipa u koju sam se uspjela uklopiti i imam dojam da zajedno sa vama stvarim i gradim ovaj portal i forum, dok sam na drugom potralu prolaznik.


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ringeraja u odnosu na druge portale
1.8.2008 16:43:44   
Wukovarka
Najbolji smo!!
Ja sam pogledala neki dan jos neka dva portala, ali mislim da su u velikom zaostatku za jajom

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ringeraja u odnosu na druge portale
1.8.2008 16:48:10   
piggy
ja sam cesto posjecivala razne portale,kad sam nasla raju nisam se odmah prijavila ali sam pratila stalno sto se desava,dugo sam ju pregledavala i shvatila da je ovo portal na koji cu se registrirati,teme foruma su odlicne,razgovori  forumasica su veseli i odmah shvatis da su pune ljubavi,tako sam sretna sto sam i ja dio ekipe.za mene nema boljeg portala od raje,zakon ste i nebi vas mjenjala ni za tonu sladoleda,ovakve prijatelje je tesko pronaci,u svako doba ce ti pomoci ako imas problem i pruziti najljepsu rijec utjehe.hvala svim forumasicama i naravno sve naj za portal ringeraje.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ringeraja u odnosu na druge portale
1.8.2008 16:58:32   
anne
Jaja je zakon! Niti na jednom forumu nisam bila dio foruma jer me nisu dovoljno zaintrigirali ili su korisnice bile malo agresivne u svojim stavovima kao jedinim ispravnim i to mi se nije svidjelo. Ovdje je ekipa super - ima nas i mlađih i starijih, iskusnijih i ne, ali sve imamo nešto za ponuditi i to i radimo. Pametnije smo kad udružimo glave.
A i sladoled i kava iz birca su super.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ringeraja u odnosu na druge portale
1.8.2008 21:04:52   
Ruža
RR je prvi portal i prvi forum na kojem sudjelujem. Prije nje i nisam imala baš neko pozitivno mišljenje o forumima.. user posted image user posted image user posted image
A vidi me sad?user posted image user posted image user posted image
RR je zakon!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ringeraja u odnosu na druge portale
1.8.2008 22:20:40   
njanja
Mene je MM nagovorio da odem na neki trudnički forum i prijavila sam se na jedan, otvorila temu i puf..nije mi se svidjelo...Oko moje tebe, babe se pokačkale....Nakon toga bila sam ljuta na MM-a što me tjerao da forume (za sve je on krivuser posted image ) i onda mi Je iva Piva rekla da postoji dobar portal na kojem mogu pratiti trudnoću po tjednima pa sam to na početku samo i radila...Onda sam počela škicati forum, gledati teme, upoznavati cure, ali se nisam usudila javiti...kao ono....nije to za mene, pa dokazala sam....I onda sam otvorila 1. temu i veselo me dočekala Koka....I onda druga tema...Mirna, treća tema...ne sijećam se više, ali svaki put mi je bilo sve draže doći i čakulati...i upoznavati cure....Shvatila sam da je ovo jedna vesela kumpanija (pa čak sam i RR nazvala RAZREDOM).....Sada ne prođe dan da ne zavirim što se dešava.... Ah da, što ovaj forum čini drugačiji od drugim: upravo EKIPA, valjda se našla ekipa istomišljenika, veselih pozitivnih cura/žena/mama koje jedna drugoj daju potporu, savijete i dobro se još pri tome zabavljaju.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ringeraja u odnosu na druge portale
1.8.2008 22:32:15   
Amelie
user posted image user posted image user posted image potpisujem njanjauser posted image user posted image user posted image


bravo

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ringeraja u odnosu na druge portale
1.8.2008 22:48:34   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: anne

Jaja je zakon! Niti na jednom forumu nisam bila dio foruma jer me nisu dovoljno zaintrigirali ili su korisnice bile malo agresivne u svojim stavovima kao jedinim ispravnim i to mi se nije svidjelo. Ovdje je ekipa super - ima nas i mlađih i starijih, iskusnijih i ne, ali sve imamo nešto za ponuditi i to i radimo. Pametnije smo kad udružimo glave.
A i sladoled i kava iz birca su super.user posted image
 S anne se definitvno slazem.....clanica sam Udruge Beta, jer je udruga mala i slozna a Ringeraja mi se svidja iz istog razloga i bas zbog toga sto nema agresivnih stavova i korisnika kao neki forumi i portali i nekako smo kao jedna velika mala obitelj user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ringeraja u odnosu na druge portale
1.8.2008 23:02:25   
njanja
IZVORNA PORUKA: tikica_69

IZVORNA PORUKA: anne

.... su korisnice bile malo agresivne u svojim stavovima kao jedinim ispravnim i to mi se nije svidjelo.
 Ringeraja mi se svidja iz istog razloga i bas zbog toga sto nema agresivnih stavova i korisnika kao neki forumi i portali i nekako smo kao jedna velika mala obitelj user posted image
  I da, zaboravila sam dodati da se sa ovime potpuno slažem....To me i odbilo od spomenutog portala na kojem sam prvome bila....i mislila sam da su svi takvi....ali nisu!!!!! naša raja je zakon!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 16
   [Brisano sporočilo]
2.8.2008 0:15:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ringeraja u odnosu na druge portale
2.8.2008 11:17:01   
tonkica
Same pohvale RR i svim curama koje su tu! Zbog vas svih dolazim kad god mogu, čitam šta ima novog i veselim se svakoj poruci i novoj temi koja se objavi i napiše. Kakvi drugi forumi? Pored RR ne postoji nitko drugi, raja je definitivno najbolja! I to zbog svih dobrih, pametnih i veselih mama i trudnica koje ju čine posebnom takvom kakva je!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ringeraja u odnosu na druge portale
2.8.2008 12:03:05   
Elena
Sve vas potpisujem,rr je zakon,vi ste zakon,zato volim ,jaje,volim vas!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ringeraja u odnosu na druge portale
2.8.2008 15:24:25   
tiha
meni su svi drugi forumi totalno nepregledni i neznam se snaci ali jaja je prava nema sta super uredena. vidi se da postoji netko tko vodi brigu i nadgleda sta radimo i to mi se bas svida....sve pohvale hvala vam na svemu!

a da nepricam da su cure dobre i nisu iskvarene kad god sam zavirila na neki drugi forum vidjela sam da ljudi dolaze da bi se svadali i iskalili na nekome a ovdje toga nema!
jadamo se kad nam je tesko radujemo se zajedno i zabavljamo!!!!

jaja je jednostavno najbolji forum

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ringeraja u odnosu na druge portale
2.8.2008 21:15:44   
božica
A Jaja -ma zakon jeuser posted image

Učlanila sam se na još jedan veći forum ali je jako velik i nekako nemogu pohvatati sve a kamoli se ukljućiti u neku raspravu
kao što cure vele jako je pregledna jaja i topla nekako te namami

Toliko je topla da mislim na cure kada nemam vremena za jaju pa si mislim šta sada pišu kao jućer kad sam bila kod frenda morala sam vam se javitiuser posted image

Cure i pokoji dečkić ma zakon steuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ringeraja u odnosu na druge portale
5.8.2008 22:04:24   
Anoniman
U odnosu na druge portale ovaj nije toliko razvikan, naletila sam na njega slučajno, nakon što su mi bila preporučena druga dva. Na drugima mi se nije svidjela prenapučenost i kako je rekla jedna RR forumašica - agresivnost.
Ovdje mi se sviđa trudnički kalendar, jednostavnost korištenja, preglednost i jako korisne stručne teme.

Jedino što bih možda dodala je popis online forumašica i više od 5-6 navedenih zadnjih rasprava. Možda:-)

Sve pohvale moderatorima za uređivanje ovog foruma!

user posted image

(Odgovor članu Renata RR)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ringeraja u odnosu na druge portale
5.8.2008 22:11:11   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: novamama

1. Jedino što bih možda dodala je popis online forumašica
2. i više od 5-6 navedenih zadnjih rasprava.

Morala sam podijeliti po brojevima da lakše komentiram...

1. Popis aktivnih forumašica možeš vidjeti ako stisneš moja ringerja u gornjem desnom dijelu ekrana, pa zatim aktivni korisnici - dont worry i meni je trebalo neko vrijeme da to skužim user posted image

2. Slažem se u potpunosti...mislim da bi 10 bilo sasvim ok (jer u pogledu na 50 posljednih razgovora nema birca, pa ga se mora tražiti...a ovako kad bi bio prikaz zadnjih 10, birc bi bio stalno dostupan user posted image (je = rođena birtijašica) user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ringeraja u odnosu na druge portale
7.8.2008 14:57:54   
Anoniman
E hvala ti, ne bih sama nikad došla do toga, a vidim da je baš preglednouser posted image

još kad bi mi dala upute kako da pregledam jel mi tko odgovorio na post? ja i zaboravim gdje sam sve pisalauser posted image


hvala i pozdrav!

user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ringeraja u odnosu na druge portale
7.8.2008 15:04:05   
Florijan Jakov
Ako klikneš na svoj ili bilo čiji drugi nick prikazat će ti se kratak pregled profila tog korisnika i zadnjih 10ak tema koje je komentirao/la.
U slučaju da želiš pogledati sve teme koje si sama otvorila ideš u MOJA RINGERAJA - Moje rasprave i tu ti se pojave sve teme koje si ti otvorila!


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!