|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 12:48:45   
PRINCEZINA MAMA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Curke zanima me kako kod vas klinci slave rođendane po vrtićima? Kod nas je "obavezna" torta ali kupljena , nikako napravljena kući da ne bi došlo do salmonele user posted image  Mišljenja sam da postoji veća mogučnost da je nešto krivo u kupljenoj torti , tko zna kada napravljenoj , nego u onoj domaćoj pogotovo ako kuhate kremu . Lani je kod nas u vrtiću torta postala prestiž : tko ima veću , lijepšu, sa više kreme ,sa ninđama , spajdermenima , princezama , medvjedičima ....
Da budem iskrena danas imamo roditeljski i mislim predložiti da  se torte ukinu , neka budu neke grickalice , keksiči , sokići ... Za neke roditelje su te torte i skupe 200-300 kn , a opet s druge strane gledaš koliko to klincima znači ! Ne znam nisam ni sama pametna user posted image user posted image user posted image
Dok obezbjediš vrtić i kuči ispod 100 € nikako ne prođeš

< Poruku je uredio Renata RR -- 16.9.2008 12:56:22 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 12:51:15   
troubled
kod nas ni u vrtiću ni u školi nije dozvoljeno ništa bez originalnog omota....
dakle, ništa od torte, pa taman i kupovne....
sokovi, grickalice, keksići, bomboni user posted image user posted image user posted image
sve to me čeka u ponedjeljak user posted image

< Poruku je uredio Renata RR -- 16.9.2008 12:56:41 >

(Odgovor članu PRINCEZINA MAMA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 12:54:39   
koka
Moj Roko ima rođendan 08.08 tako da me poštedio proslave u vrtiću user posted image , a i Mila user posted image . Ako bude i slavio kad poočnem raditi, onda ih ima malo pa čemo smokiće, štapiče, sokiće..... Torta? Za feštu doma.

< Poruku je uredio Renata RR -- 16.9.2008 12:56:59 >

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 12:55:31   
FIONA
namam iskustav ali mislim da će ti se uvijek nači neki roditelj i reči da kakav je to rođendan bez torte!!! To ti je kao da si pljunula u vjetar...
Rekla mi je frendica koja je kuharica u dječjem vrtiču da oni smiju samo od Leda..mislim da su jeftinije od 300 kn a klinci ih obožavaju kad su ko slatkač...probaj to predložoti!!! Mislim da oni čak naručuju jeftinije sa hranom pa ti platiš kada stigne samo se mora najaviti taj mjesen unaprijed... vrtići naručuju hranu pa zakaj ne bi ko i ovi vaše tortice!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Njima taj ročkas u vrtiču znači jako puno ali nama jako puno izdataka pa ti odvagni...teška odlukauser posted image user posted image user posted image user posted image ...
Imaš sreće tu je puno teta iz vrtića koje će ti dati savjeteuser posted image user posted image user posted image user posted image ...

< Poruku je uredio Renata RR -- 16.9.2008 12:57:19 >

(Odgovor članu PRINCEZINA MAMA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 12:57:24   
FIONA
IZVORNA PORUKA: troubled

kod nas ni u vrtiću ni u školi nije dozvoljeno ništa bez originalnog omota....
dakle, ništa od torte, pa taman i kupovne....
sokovi, grickalice, keksići, bomboni user posted image user posted image user posted image
sve to me čeka u ponedjeljak user posted image





ovo ima smisla i jako mi se sviđa...niš bez otisnutog datuma!!!user posted image user posted image user posted image user posted image tu bi onda upale i torte od Leda!!!

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: PROSLAVA ROĐENDANA U VRTIĆU
16.9.2008 12:58:05   
Anoniman
Kod nas u vrtiću nisu dozvoljene čak ni grickalice. Samo svježe voće i voćni sokovi! Mi smo nabrali košaru jabuka u vrtu i usput sam složila sve plodove koji podsjećaju na početak jeseni tako da su tete napravile dekoraciju. Kukuruz, obični i kokičar, ukrasne tikvice, cikla, luk, hrpa lješnjaka, više se ni ne sjećam što je sve bilo unutra, ali klinci su sve iskomentirali.
Lijepo je imati tortu, ali ako to postaje takmičenje čija je veća, skuplja, masnija kaloričnija onda to postaje grozomorno!

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 12:58:50   
troubled
p.s. 100 eura????
blago tebi user posted image

kući dijete hoće tortu, omiljeni ručak i odrasle goste....to ni ne znrajam ni ne računam
u školi - sve ono gore...cca 150 kuna...i nije tako strašno....
ali proslava....
ovamo su cijene katastrofa, pa se razbolim svaki put kad čujem negdje neku cijenu koja je za dubrovačke prilike smiješna...
dakle...igraonica, proslava s animatorima...jer u tom uzrastu to tako ide....može i drukčije, ali što je važnije od sretnih zvjezdica u njenim očima....user posted image
za njih 15-ak....
moram donijeti tortu, ostalo je njihovo...
torta cca 200 kuna
i u igraonici ostaviti 1100 kuna....user posted image
ove godine je tema - disco fever party....
plus poklon za nju....
plus poklončići za sve uzvanike - to je jako moderno zadnjih godina...
ne kažem ja da to nije lijepo, samo se skupi....

kome se zbraja sve to skupa, neka zbraja...
ja ne smijem jer ću pasti u depresiju user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Renata RR -- 16.9.2008 12:59:23 >

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 13:01:21   
FIONA
IZVORNA PORUKA: 3curke

Kod nas u vrtiću nisu dozvoljene čak ni grickalice. Samo svježe voće i voćni sokovi! Mi smo nabrali košaru jabuka u vrtu i usput sam složila sve plodove koji podsjećaju na početak jeseni tako da su tete napravile dekoraciju. Kukuruz, obični i kokičar, ukrasne tikvice, cikla, luk, hrpa lješnjaka, više se ni ne sjećam što je sve bilo unutra, ali klinci su sve iskomentirali.
Lijepo je imati tortu, ali ako to postaje takmičenje čija je veća, skuplja, masnija kaloričnija onda to postaje grozomorno!







user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...ma vidi se da smo skoro susjede!!!

< Poruku je uredio Renata RR -- 16.9.2008 13:03:00 >

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 13:02:08   
Dora04
I ja sam pošteđena proslave u vrtiću je je Dora rođena 27.07. ali znam kako je kad drugi klinci imaju roćkas.
Uglavnom su to grickalice i sokovi i eventualno torta, a popodne budu pozvani (ne baš svi) u igraonicu.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 13:03:06   
FIONA
troubled, kod nas je dva sata u igraonici sa tetom 400kn plus tvoje pizze ili sendviči, torta i grickalice i sokovi...poklončiča nema za goste i svakako ispadne manje!!!
Ne  bi ti bila u koži!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 13:04:33   
Anoniman
Je!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 13:05:04   
troubled
IZVORNA PORUKA: FIONA

troubled, kod nas je dva sata u igraonici sa tetom 400kn plus tvoje pizze ili sendviči, torta i grickalice i sokovi...poklončiča nema za goste i svakako ispadne manje!!!
Ne  bi ti bila u koži!!!user posted image user posted image user posted image



znam....dospjeli su mi neki reklamni letci u zagrebu pod ruke...
nisam znala bi li plakala ili se odmah preselila user posted image user posted image user posted image

ovamo imamo 4-5 igraonica koje to rade...cijene su svugdje iste.....

odoh...deprimirana....user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 13:06:25   
FIONA
evo ti ideje otvori konkurenciju po ZG cijenama!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...djece će uvijek biti...

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 13:11:02   
koka
Da barem mi imamo igraonice user posted image user posted image user posted image , mi u cijelom gradu nemamo jednu ljuljačku user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 13:13:59   
Anoniman
Evo, koka i tebi ideje za biznis!!!! user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 13:14:50   
FIONA
IZVORNA PORUKA: 3curke

Evo, koka i tebi ideje za biznis!!!! user posted image user posted image user posted image





Eto, ideja ko u priči samo se treba primiti posla!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 13:22:10   
koka
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: 3curke

Evo, koka i tebi ideje za biznis!!!! user posted image user posted image user posted image





Eto, ideja ko u priči samo se treba primiti posla!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image palo je to meni napamet, samo se trebam primit poslauser posted image .

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 13:24:46   
FIONA
čuj bumo mi sa RR imale kakav popust???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 13:28:02   
Anoniman
Mogla bi i mene zaposlit, bum popevala!!! Repertoire od "Zeke i potočića" do talijanskih kancona. U školi su me zvali opernjača... user posted image

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 13:28:35   
koka
Pa normalno, nebi imala srca vam naplatituser posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 13:29:33   
koka
IZVORNA PORUKA: 3curke

Mogla bi i mene zaposlit, bum popevala!!! Repertoire od "Zeke i potočića" do talijanskih kancona. U školi su me zvali opernjača... user posted image
user posted image user posted image user posted image , super još da nađemo tko bi klauna mogao glumit i odmah se bacam u biznis

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 13:36:09   
cokolada
Kod nas u vrtiću nisu dozvoljene čak ni grickalice. Samo svježe voće i voćni sokovi!


Ali svejedno sam donijela grickalice, bombonceke, male cokoladice, sok, puno balona i super su se zabavili.
Torta i kolaci nikako nisu dozvoljeni, po mom misljenju i bolje. Jer onda se upravo to dogodi cije je bolje i sl a za to nema potrebe.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 13:37:49   
FIONA
IZVORNA PORUKA: koka

IZVORNA PORUKA: 3curke

Mogla bi i mene zaposlit, bum popevala!!! Repertoire od "Zeke i potočića" do talijanskih kancona. U školi su me zvali opernjača... user posted image
user posted image user posted image user posted image , super još da nađemo tko bi klauna mogao glumit i odmah se bacam u biznis



obzirom da sam nalarfana ko klaun i serem gluposti mogla bi ja!!!! ne bum te skupo koštala, samo prijavu, zdravstveno i jesti i piti!!!user posted image user posted image user posted image


(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 13:42:21   
koka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Proslava rođendana u vrtiću
16.9.2008 13:44:37   
Anoniman
Eto, kolegice, kad startamo?
Mogli bi kojiput pozvati i goste, recimo gost umjetnik zg_cinik?

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!