|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Promjene ponašanja nakon polaska u vrtić
16.10.2008 14:13:12   
mirna
Da li su se vaša djeca promjenila nakon polaska u vrtić?

Pozitivne promjene kod nas su da je puno samostalniji, zna puno pjesmica i puno novih riječi i puno je otvoreniji prema djeci..

Negativno: iz vrtića dolazi totalno umoran kao da je u transu.. ne znam da li premalo spava ili je previše aktivan...user posted image Zbog toga je naporan i ne prođe dan da se ne prkosi i da se ne posvađamo..user posted image nove riječi koje je na žalost osvojio su i : neću i prestani...user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Promjene ponašanja nakon polaska u vrtić
16.10.2008 14:23:54   
Florijan Jakov
Potpisujem pozitivne promjene...FJ od polaska u vrtić želi biti i što samostalniji u jelu, ali nije se još usavršio, no uglavnom bolje se služi žlicom otkako ide u vrtić (vilicu je već prije svladao). Neke sitnice u ponašanju su samostalno obuvanje i izuvanje, puno se ljepše igra s igračkama, više priča, stavlja ruku na usta kad kašlje ili zijeva...
Negativne...pa, "neću" je bilo intenzivno i prije povratka u vrtić na jesen..da, ugrize i udari ponekad, ali to iskorjenjujemo, tako da zaključujem da vrtić pozitivno djeluje na njega user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Obrisani korisnik]
16.10.2008 14:28:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mirna)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Promjene ponašanja nakon polaska u vrtić
16.10.2008 14:59:34   
cokolada
Potpisujem sve sto ste napisale i iste te dobre i lose stvari i moj zvrkic radi.
Puno je cendraviji kada ide u vrtic, skrece paznju na sebe itd.
Tocno se vidi po njegovom ponasanju promjene onaj dan kada ide i kada ne ide. Agresivniji je nakon vrtica.
Vec nekoliko dana govori "piku mate", tek sam jucer skuzila kaj mu to znaci PM, od nas nitko ne psuje tako da je to jedino u vrticu mogao cuti. Za sada se pravim ko da ne cujem sto govori, sto mislite kako je najbolje reagirati? Stalno mislim bude prestao, zaboravio. 
Ali, zapravo je vise onih dobrih promjena u odnosu na lose.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Promjene ponašanja nakon polaska u vrtić
16.10.2008 16:08:06   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: cokolada

Ali, zapravo je vise onih dobrih promjena u odnosu na lose.


samo što lakše zapazimo i zapamtimo loše, a dobre nam se "podrazujevaju" user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Promjene ponašanja nakon polaska u vrtić
16.10.2008 16:13:24   
troubled
čitam vas i pokušavam se sjetiti....
nisam se uspjela sjetiti ni jedne negativne promjene....
psovala nije nikad....otkad je osvijestila što su psovke jedin reakcija, ako je uopće ima je zgražanje....
grizenje smo riješile prije vrtića......imala je skoro godinu dana i ugrizla me - odmah sam joj vratila (zločesta mama user posted image ), pogledala me začuđeno i to je bilo to...
pozitivnih je bilo puuuuunnnooooooooooooo user posted image user posted image user posted image
ipak, nije wunderkind user posted image ....primjećujem negativne promjene svaki put kad se vrati od tate ili kad je s mojima nekoliko dana....redovno se vraća kao drugo dijete kući....prkosna, odgovarala bi, svađala se, tjerala svoje.....
svaki put nam treba nekoliko dana da se sve vrati u normalu....
ali najvažnije je da se vrati.... user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Promjene ponašanja nakon polaska u vrtić
16.10.2008 20:56:55   
cupko
Negativno: iz vrtića dolazi totalno umoran kao da je u transu.. ne znam da li premalo spava ili je previše aktivan... Zbog toga je naporan i ne prođe dan da se ne prkosi i da se ne posvađamo.. nove riječi koje je na žalost osvojio su i : neću i prestani...


Podpisujem..

Doduše, naša još ne spava u vrtiću, ja se nadam da će bit bolje kada počne tamo i spavati..Jer ovo sada je nepodnošljivo, cijelo popdne samo urlanje user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Promjene ponašanja nakon polaska u vrtić
16.10.2008 21:04:56   
mirna
Kod nas je danas bilo malo bolje nego proslih dana, nisam puno vikala... user posted image user posted image

(Odgovor članu cupko)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Promjene ponašanja nakon polaska u vrtić
16.10.2008 22:11:15   
tiha
nama je teta rekla ovako ...oni su uvrticu dobri i slusaju ali da tako nemogu cijeli dan pa to obicno bude doma da su nervozni odgovaraju i tako vec to sve sto ste nabrojali da ne nabrajam ponovo...i da neke stvari malo ignoriramo i da obavezno razgovaramo s njima o tome...


e troubled i ja sam mojoj nissi znala vratit kad me ugrizla ili pocupala i shavtila je brzo da to boli! i meni to vise nikad nije napravila!user posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
17.10.2008 8:09:46   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tiha)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Promjene ponašanja nakon polaska u vrtić
18.10.2008 13:14:39   
božica
e troubled i ja sam mojoj nissi znala vratit kad me ugrizla ili pocupala i shavtila je brzo da to boli! i meni to vise nikad nije napravila!
IZVORNA PORUKA: tiha



e troubled i ja sam mojoj nissi znala vratit kad me ugrizla ili pocupala i shavtila je brzo da to boli! i meni to vise nikad nije napravila!user posted image


također i  ja viki vratim-user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!