|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Preporuke za ljetovanje
8.6.2010 17:07:44   
uciteljica
Ženske , gdje ići na more s djetetom od godinu i pol dana? Koja mjesta iplaže preporučate, kakav smještaj,...?
Vaša iskustva...
user posted image

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.



Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Preporuke za ljetovanje
8.6.2010 20:56:34   
natalijax
biograduser posted image

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Preporuke za ljetovanje
8.6.2010 21:17:12   
dominik
ja bas nisam mogla birati pa smo bili u tucepima kod mojih djeda i bake...jedne godine (domi je imao 2 godine) smo bili na dugom otoku...svakako negdje gdje ima dom zdravlja i pristojna plazica u blizini...sretno sa trazenjem

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Preporuke za ljetovanje
9.6.2010 12:06:26   
uciteljica
Hvala ženske.user posted image

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Preporuke za ljetovanje
9.6.2010 12:29:01   
marija0
makarska user posted image

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Preporuke za ljetovanje
9.6.2010 13:21:22   
cuba
Osobno mi je Brač jako drag otok (obišla ga uzduž i poprijekouser posted image user posted image ), ima predivnih plaža, svakojaku ponudu a što se smještaja tiče puno mi je draži tip privatnog apartmana nego hotel (možda zato jer radim u jednomuser posted image user posted image ). Odlični su mi jer imaju spavaću, kupatilo i kuhinju, nitko ti ne ulazi, sam pospremiš šta ti treba, možeš za bebicu skuhati već što jede (nisi ovisan o restoranima).

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Preporuke za ljetovanje
9.6.2010 13:31:47   
Bebys
bilo gdje..samo neka ima lijecnik i trgovine blizu..user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Preporuke za ljetovanje
9.6.2010 14:07:40   
njanja
ja bi preporučila Pag-Staru Novalju....relativno ti je blizu, ima prekrasna šetnica duga cca 2-3 km uz samo more, ova kuća u kojoj mi iznajmljujemo app je na samom moru, tj kuća, vrt pa ta šetnica i ispod nje plaža šljunčana sa prirodnim hladom borova...manje više u staroj novalji su sve kuće tako uz more....ako hoćeš dam ti kontakt od ovih ljudi kod kojih iznajmljujemo.-...mi ćemo sada 2. godinu zaredom....novalja ti je blizu na 5 min autom, grad pag na 20 tak minuta autom, zadar za izlet na cca 1 h autom...za malu djecu, po meni savršeno...javi se na pp ako trebaš kontakt

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Preporuke za ljetovanje
9.6.2010 17:09:06   
Monica
Ja preporučam PIROVAC,mi tamo ljetujemo već godinama...za klince je super,plaža vrvi klincima
Nije plaža pješčana nego sitno kamenje ali je more jako toplo,to je uvala...ima super debelu hladovinu


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Preporuke za ljetovanje
10.6.2010 12:46:06   
uciteljica
Hvala Vam ženske. Važno  mi je da je plaža primjerena djetetu od godine i pol jer kako mi je muž neplivač sama sam u brizi oko djeteta u vodi, pa imalo dublja voda ne dolazi u obzir.

Budem javila kaj smo odlučili. user posted image

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Preporuke za ljetovanje
26.6.2019 7:45:01   
guycassode258
https://hotelscombined.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje. nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.
Jeftine Avio Karte - https://search.jetradar.com

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!