|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Predškolski standardi i normativi
29.3.2012 13:19:46   
anaxx
Tema je prvenstveno za tete u vrtiću, ali i sve ostale koji znaju nešto o tome.
Dakle, hitno mi trebaju ovi normativi za broj djece u grupama u vrtiću, službeni, ali i stanje na terenu, koliko se to poštuje.
U našem vrtiću su radi rezanja troškova upravo dvije tete dobile otkaz i to na način danas jesi sutra više ne radiš.
Smatram da to nije ok., sazivam roditeljsko vijeće i od grada tražim objašnjenje zašto se reže baš na najmlađima i koliko su srezali svoje troškove!?
Zato vas molim informacije da pred ove "velike face" iz Grada dođem s zakonima i propisima u ruci!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Predškolski standardi i normativi
29.3.2012 13:29:13   
danery
upiši si u tražilicu DRŽAVN PEDAGOŠKI STANDARDI PREDŠKOLSKOG ODGOJA i izbacit će ti....

konkretno,o broju djece piše u članku 22.

a koliko se to poštuje....ne znam ijedan vrtić u kojem nemaju prepreviše djece,a manjak teta....

sretno sa vijećem user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Predškolski standardi i normativi
29.3.2012 13:35:50   
anaxx
hvala danery!
našla sam na netu, ali ti standardi su iz 2007. god. ne znam da li su to zadnji i važeći?

< Poruku je uredio anaxx -- 29.3.2012 13:37:07 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Predškolski standardi i normativi
29.3.2012 13:38:09   
danery
koliko ja znam,niš se nije bitno mijenjalo....ni standardi,ni situacija user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Predškolski standardi i normativi
31.3.2012 14:34:55   
bubaMaja
to je najnovije... ima jedan za koji se priprema već godinama, usvojen je ali ima prijelazno vrijeme, ne mgou se sjetiti točno iz koje je godine i po njemu se bitno mijenjaju broj djece i kvadrati unutarnji i vanjski po djetetu... ali uglavnom on se zbog nemogućnosti još niti približno ne provodi.. znam još i da se po njemu smanjuje broj psihologa i defektologa po djetetu što je apsurdno s obzirom na pojačanu inkluziju djece s poteškoćama u redovne skupine...

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!