|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pozz - ide se na more
5.7.2008 20:12:09   
Dajana
Drage forumašice,

htjela sam se s vama pozdraviti jer sutra putujem na more sa svojom ekipom i neće nas biti do kraja kolovoza. Tamo nemam internet pa neću nositi ni laptop,user posted image user posted image user posted image  (koja ovisnost).
Želim vam svima ugodno, dugo i toplo ljeto sa puno sunca i mora.
Stavila sam nove sličice u album jer kad se vratimo bit ćemo jaaaaaaaaakooooo   veeeeeeeeeeeeelikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
Friškim mamicama želim uživanciju sa svojim bebicama, a onim drugim mamicama puno igre, smijeha i zabave sa svojim mališanima.
A svima vama, mamicama i trudnicama, puno smijeha, ljubavi (i seksa) da mi ostanete lijepe, mlade i zdrave.
Puno pišite pa se čujemo i vidimo u rujnu.user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pozz - ide se na more
5.7.2008 20:18:26   
mirna
Dajana baš si sretnica! Odmah mijenjam laptop i internet za 2 mjeseca mora...user posted image

šala mala...user posted image   Uživajte maksimalno i nemoj nas zaboraviti!user posted image

Kamo idete na more?

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pozz - ide se na more
5.7.2008 20:19:50   
Puli
Dajana uživajte na moru kupajte se, smijte se ,rastite,papajte puno slađe

sandrica je prava slatkica i vesela curicauser posted image

i mi u utorak idemo na ovikavanje od rajeuser posted image (more) i isto nas duuuuuuugo neće biti

pusa i pozdrav od puli i cvijetića

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pozz - ide se na more
5.7.2008 21:11:58   
maja
Pozdrav Dajana tebi i tvojoj obitelji! Lijepo se provedite i uživajte i za nas koji ostajemo!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pozz - ide se na more
5.7.2008 21:15:38   
maja
Sad sam vidjela slikice, Sandrić je slatki i već veliki curetak, a ti Dajana izgledaš fenomenalno za majku četvero djece, ko curetak!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pozz - ide se na more
5.7.2008 22:13:22   
Dajana
Majice, hvala na komplimentu, to je uvijek dobrodošlo u mojim godinamauser posted image .
Hvala svima na dobrim željama. Veselim se odmoru (zasluženom!!!), idemo na Rab, mama će uglavnom preuzeti kuhanje a ja ću na plažu na malo sunčanja, kupanja, igranja i puno čitanja.
Neću vas zaboraviti i nadam se da se vidimo u Maksimiru u rujnu u što većem broju.
Svima puno puuuuuuuuuuusssssssssssssaaaaaaaaaaaaaaaa i čuvajte svoje mišiće.
Poseban pozdrav Ivkici i maloj Vidici (btw koja je preljepa sa tom krasnom kosicom) i Koki i maloj Mili.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pozz - ide se na more
5.7.2008 22:22:29   
Ruža
Dajana sretan vam put i lijepo se odmorite i provedite na moru!
Ako budete imali prileke javite se!user posted image

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pozz - ide se na more
5.7.2008 22:29:23   
Elena
Dajana sretan vam put znam da ce te ljepo provesti zato maksimalno uzivajte jer Ti si to zaista zasluzila.Predivno izgledas,svaka ti cast a Sandra je praviuser posted image Sretan vam put pa si pisemo kad se budes vratila,sve najbolje,slikaj sto vise pa da gledamo slicice,bokicuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pozz - ide se na more
5.7.2008 22:44:04   
njanja
Dajana, lijepa zabava, ugodan odmor i puno sunca i uživancije želim..... A što se izgleda tiče i komplimenata, samo ću ovo reći: kada budem imala 4 djece, ne smakar i 2 (znaš ono kako se kaže: kada budem velika), želim izgledati kao TI... Svaka čast!!!  Punoooo pozdrava tebi i obitelji!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pozz - ide se na more
6.7.2008 10:13:28   
božica
Dajana bok-potpisujem sve što su cure napisale

božica.cuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pozz - ide se na more
6.7.2008 11:59:07   
tonkica
Dajana ugodan odmor i puno uživanja sa obitelji na moru ti želim i ja!
Anđelina ti je prekrasna, a i ti stvarno SUPER izgledaš!
Velika PUSA od nas i UŽIVAJTE i za nas! user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pozz - ide se na more
6.7.2008 19:42:16   
tiha
sretan put i uzivajte i za nas jer mi izgleda ove godine necemo na moreuser posted image !!! pusa i ljepo nam se provedite..

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pozz - ide se na more
7.7.2008 12:39:29   
cokolada
Sandra je pravi mali bomboncek, atebi Dajana kao sto su cure vec rekle svi kompimenti,  cetvero djece....
zelim vam ugodan odmor puno igre, veselja i uzivancije, mi isto sitno brojimo pa do jeseni bok!

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!