|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Posao vs doma
1.2.2010 10:24:55   
xxl
Evo ja nikako da skužim za kaj su se žene borile??Da idu rintat na posao pa idu rintat doma poslje poslauser posted image Ja bi se vratila starom sistemu Žena čuči kućiuser posted image Kako vi??Jer bi prislate ostajat doma s djecom.Masa žena neda u svoj posaouser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Posao vs doma
1.2.2010 10:26:49   
ninolina
ja osobno da ni nemam u planu ići raditi jedino ako ostvarim želju da otvorim svoj obrt inače nema šanse

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Posao vs doma
1.2.2010 10:27:21   
natalijax
da definitivno za kući,ja sam izgleda staromodna kad sam za onaj sistem žena domauser posted image

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Posao vs doma
1.2.2010 10:28:20   
Lady3
joj teška tema.ja sam doma godinama,jer ne možemo kome dati djecu dok sam ja na poslu i moram ti reći da vriiištiiiiiiiiiiimuser posted image user posted image .Da jedva čekam da P.malo poodraste da nešto radim izvan kuće.Svatko zna najbolje kako mu je,meni falli kontakti s drugim ljudima,ovako svaki dan isto radim i naradim sE bez da dobijem ikakvu plaću.Onako bih barem radila i dobivala plaću.Ajd sad ti budi pametan u svemu  tome.Teško je danas poloviti i karijeru i majčinstvo,jer netko i nešto nažalost pati.Rijetko je onih kojima to zaista uspijeva.

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Posao vs doma
1.2.2010 10:29:03   
MILLA
ja bi,bez razmišljanja....to mi je i bio plan,ali....ništa....u današnje vrijeme-teško

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Posao vs doma
1.2.2010 10:29:59   
FIONA
ja volim raditi i nije mi problem usklađivati obaveze koje sad imma s malom...da sam se vratila na posao i sad na nađem nekaj isto tako...nisam tip da budem doma...al da i zbog malene i mene bilo bolje da smo ipak malo duže od 1 godine doma s njima to bi...em su osjetljivi em tebi ta godina preleti...nitko se ne snađe...jaslice su meni zlo...vrtić da al jaslice ne...i ja sam za posao...doma bi prošvijukala...

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Posao vs doma
1.2.2010 10:37:13   
MILLA
IZVORNA PORUKA: FIONA

al da i zbog malene i mene bilo bolje da smo ipak malo duže od 1 godine doma s njima to bi...em su osjetljivi em tebi ta godina preleti...nitko se ne snađe...jaslice su meni zlo...vrtić da al jaslice ne...i ja sam za posao...doma bi prošvijukala...


na to i mislim....do 3. godine mi je bila želja......

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Posao vs doma
1.2.2010 10:38:53   
Lady3
eh cure i ja tako mislila i evo 6 godina čamim doma,ma ludiiiiiiiiiiiiiiiiim.Prvo L.a sad P.user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Posao vs doma
1.2.2010 10:39:33   
ines
Prava tema za mene ako smijem.
Ja radim od 7-15 ured,kuča ogromna(podrum,prizemlje kat,potkrovlje) s ogromnim katastrofalnim stepenicama po kojima non stop jurim. Tri kupatila. Muž zanovjetalo koji vidi svako malo gdje mi je promakla krpa, zatucani Hercegovac koji djeli muške i ženske poslove(Sinoč se prepirali).Bili nam gosti ona domačica cijeli život kuka kako nemaju novaca. Ona trudna spraši teglu krastavaca za čas a to skupo.Ne bi ih ukiselila ima i vrta ne bi zasadila povrča. Moj svekar(živimo sa svekrom i svekrvom) zasadi u vrtu povrča imamo i hrpu vočaka,pa ja to spremim zimnicu da imam. Znači mogu i raditi i kuću spremat i još održavati ispred kuče vrt i malo djete............................i ne kukam drugima nego šutim,ali ona se u pet digne svom mužu skuhat kavu pa moj muž kaže jesi vidjela ha? Popizdila sam toliko da bi najradije dala odkaz i bila kod kuče i dizala se svom mužu kuhati kavu ujutro jer očito to dobre žene rade.

_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Posao vs doma
1.2.2010 10:41:36   
MILLA
IZVORNA PORUKA: ines

jesi vidjela ha? Popizdila sam toliko da bi najradije dala odkaz i bila kod kuče i dizala se svom mužu kuhati kavu ujutro jer očito to dobre žene rade.


pa nekad mi se čini da takve bolje prođu...user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Posao vs doma
1.2.2010 10:41:44   
tikica_69
S obzirom da imam mjesecno 4000 kn kredita za stan, 1500kn rezija, znate i sami koliko ode na hranu i higijenu - ja izbora nemam. Da mi netko da 6000kn mjesecno, bez razmisljanja bi bila doma. Toliko bas ne volim posao.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Posao vs doma
1.2.2010 10:42:40   
pepeljuga
I ja sam doma al sad mi je vec malo dosadilo...fale mi kontakti sa ljudima,osjecam da postajem frustrirana,mm prebacujem za svaku sitnicu i onda jos razmisljam zasto sam studirala ako sidim domauser posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Posao vs doma
1.2.2010 10:45:36   
lee
tikice ja se slažem sa tobom..mi imamo krediti za stan oko 2000kn...režije su nam uf uf visoke..plačamo nešto kao i ti tiki oko 14000kn..plin nam je 700kn rata...tako da ja ču obavezno iči raditi i jedva čekam..nadam se samo da ču se moči vratiti jer je moje kriza baš dobro pogodila.,..u gradjevini....ako ne ja i muž planiramo nešto svoje pa se nadam da če nešto uspijeti od toga..ja nisam tip žene da bude kuči...jednostavno to ne mogu mislim da bi poludillllaaaa....a i računi su takvi da nema šanse da se to i dogodi....

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Posao vs doma
1.2.2010 10:45:37   
mariola
sad trenutno uživam doma. tek sam 6 mjeseci doma. muka me lovi za godinu dana kad moram poć radit a nema mi tko čuvat Tonija.Volila bi par godina biti doma ali nikako ne želim napustit svoj posao jer mislim da bi prolupala baš cijeli život stat doma.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Posao vs doma
1.2.2010 10:51:02   
natalijax
ja vam se divim žene koje idete radit,svaka čast

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Posao vs doma
1.2.2010 10:51:12   
ines
Znam sve. Ja sam na porodiljnom izludila. Bilo mi je strašno monotono i dosadno i uhvatila sam se da se stalno ponavljam sa jedno te istim pričama. Da nisam imala dobro društvo za skitnju po gradu ispalila bi.
Mislim da je puno bolje kad žena ima svoja primanja. Barem nešto. Da ne moraš muza tražiti za svaku sitnicu. Mm ni ne zna koliko i na šta trošim. Mislim da bi se jadno osječala da ga za sve moram vuči za rukav. Moram kupit ovo treba mi ono......dok opet sa druge strane je tu moj maleni zbog kojega bi se svega odrekla i uz kojega mi je najljepše.

_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Posao vs doma
1.2.2010 10:52:11   
maja
Joj meni je ljepše doma, možda da sam imala neki dobar posao i normalnog gazdu i plaću iznad 2000 kn, možda bi i poželjela raditi. Ovako smo računali da sa tom plaćom se nama ne isplati dati djete u vrtić, pa možda još jedan auto da ne ovisimo jedan o drugome. Tako da sam doma već 2 godine, i vjerovatno još dvije, a onda ćemo vidjeti, možda me doma izlude pa ću grebati za posao user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Posao vs doma
1.2.2010 10:53:15   
lidac0605
Ja moram priznat da meni osobno nikad praf user posted image user posted image user posted image ...Kad sam doma na recimo porodiljskom,nakon nekog vremena popi.... i svi mi već idu na živce i samo gledam kad ću se maknut od doma
Onda krenem radit i sve super dok se već ne premorim od tog smjenskog rada i rada po noći i još funkcioniranja doma,pa od toga popi.... i onda mi je ono-pas mater i poslu i kući itd.itd.
Kad bi čovjek mogo nać neku zlatnu sredinu...ovo mi je tipa iz krajnosti u krajnost user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Posao vs doma
1.2.2010 10:55:20   
karoca
ja bi bome radila i da mi je muž PREDSJEDNIK! Nisam kućni tip, i ovih 9,5mj. poludila doma, fali mi društvo,  skolegama popričat i popit kavu, doma sama s djecom i čangrizavom starom babom..ah divote! I zato sam počela ranije radit a djecu čuva moja jedina i najbolja svekrva! Moje mišljenje je ako ima tko čuva djecu  (ko u mom slučaju!) ženi je bolje radit iz mnogo razloga!
NEDAM NIKOME MOJ POSAO! Ođe barem odmorim živce! 

_____________________________

Mara: 28.03.2007
Katarina: 08.04.2009

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Posao vs doma
1.2.2010 10:55:29   
malizia
ja sam u kući poglupavila, više neznam jednu pametnu rečenicu složit.
kuvam, čistim, malo izađem, malo kompuser posted image , pravo me sram jer to nisam ja.
jedva čekam počet raditi.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Posao vs doma
1.2.2010 10:55:33   
ines
potpuno se slažem


_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Posao vs doma
1.2.2010 10:59:12   
ines
Sve u svemu nije dobro da žena ne radi. Kad radiš barem se moraš ustati malo urediti, malo popričaš s drugim ljudima....imaš svoj novacuser posted image user posted image user posted image hočeš nečeš moraš se trgnuti.

_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Posao vs doma
1.2.2010 11:09:55   
novamama
bila sam kategorički protiv posla dok sam bila na porodiljnom, mislila sam si: kako ću ja malenoga ostaviti doma, a ja raditi...uglavnom, kad sam se vratila na posao bilo mi je super, a tome mogu zahvaliti i mami koja mi je čuvala olivera, i sa kojom se on super slaže.

uglavnom, sad opet ne radim, ali mi, priznajem, fali moždanog rada...zato sam se dala u učenje i odlično se osjećam...

ipak, jedna od vas je napisala, mislim da je sad vrijeme da krenem u poduzetnice, jer mi se moj posao ne sviđa...to 'sad' je opet za godinu i nešto - imam roditi za 2 mjesecauser posted image

i organizirati si posaouser posted image

veselim se tome, a znam da će i moja djeca biti sretnija...isto, ovo na račun države je jad i bijeda, a ja volim sebi priuštiti koji komad robe ili dobru kremicu, što nisam napravila već sto godina...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Posao vs doma
1.2.2010 11:18:00   
ines
Mislim da niti jednoj od nas nije asocijacija kad čuje riječ kučanica na onu seriju kučanice nego na ženu koja nesređena doma rinta i kuha mužu i djeci. Bez uvrede ali ja se ne vidim kao takova a kada bi mm imao brdo para i kada bi si mogla živiti kao kučanice iz istoimene serije sutra bi potpisala za to.

_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Posao vs doma
1.2.2010 11:24:07   
mišica 666
volim raditi i ne mogu se zamisliti da cjeli život provedem doma. mislim ljepo mi je s vremena na vrijeme biti doma kao sad npr nakon 100 godina neću raditi ljeti ali već nakon godinu dana ću jedva čekati da se zaposlim bilo gdje.



_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!