|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomoć žohari!
13.9.2010 18:29:54   
.dada.
Molim savjet! Primjetila sam sada žohara na balkonuuser posted image ,a prije tjedan dana i jednoga u stanu! Naime ja se booojiiim svih mogučih kukaca a kada sam vidjela onog žohara ne moram ni govoriti kako su svi u kvartu znali da se nekaj kod mene događa...user posted image user posted image Eh,sada je pitanje kako da se ja toga riješim ako njih bude više??

< Poruku je uredio Ruža -- 13.9.2010 21:55:58 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomoć žohari!
13.9.2010 22:25:58   
CallamityJane
hajmo cure, zna li ko sta pomaze???
, nije valjda da nam se jedino dada druzi sa zoharima user posted image

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Obrisani korisnik]
13.9.2010 22:26:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomoć žohari!
13.9.2010 22:31:52   
mirna
ja sam ih jednom pronasla u spavacoj... grrrrr... posprejala sam biokill (djeluje duze vrijeme) dole uz zidove i lajsne. Od tada se vise nisu pojavili... ali to ne mozes napraviti ako imas bebu koja ti puze ili malo dijete...  treba se zraciti stan nakon toga...mi smo to ovdje napravili dok jos nismo zivjeli tu i nestali su...

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomoć žohari!
14.9.2010 10:57:48   
Njofra
Budući ja zbiljam volim pomagati drugima podjelit ću ovo i svama. Prvo i osnovno moraš otkloniti izvor tj. odakle ti dolaze u stan, drugo budući imaš djete djecu sorry nisam čitala, onda jedino raid kučice za žohare i divota vejla kak bi se reklo nemaš brige, te kučice staviš u svaku prostoriju recimo iza ormara na pod uglavnom tam gdje ti dijete nema šanse doći.
Nama su išli kroz ventilacijski otvor u kupaonici od susjede odozgora i lijepo skinuli smo poklopac tj. ventilator i dodali mrežicu vratili natrag postavili kučice po stanu i mir Božji. Želim da se i vama vrati mir od tih malih bubimira.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pomoć žohari!
14.9.2010 11:00:24   
Točkica28
kupi psa koji jede žohare  user posted image user posted image user posted image

zezam se user posted image
ja bi zvala sluzbu za deratizaciju...


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pomoć žohari!
14.9.2010 11:01:47   
melaro
RAID-ove kućice za žohare su odlične, djeluju a ne može dijete dirati otrov jer je unutra... naravno da ih treba staviti daleko od djece ali za slučaj da ih pronađu ne mogu se otrovati....

_____________________________

Kad žena rodi dio srca daje djetetu, i uvijek joj ostane dovoljno za ostalu djecu......

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pomoć žohari!
14.9.2010 16:13:59   
pako
žohari.....već mi je muka od tih odvratnih stvorenja mi ih se nikako nemožemo riješiti jer ih je puna zgrada i ako svi pošpricamo stanove a samo jedan čovjek ne to je koda niti mi ostali nismo....user posted image pokušavala sam sve moguće stvari.....te kučice za žohare, razno razne sprejeve ali ništa.....da bi nakraju neki dan slučajno čula od tete u vrtiću da ih i oni imaju jer je savica nekad davno bila jedno veliko smetlište i da je naselje napravljeno upravo na tom bivšem smetlištu i da su se ti žohari ukorjenili i da ih je gotovo nemoguće istrijebiti jedino bi ih se nakratko mogli riješiti bacanjem nekih otrovnih bombica u ventilaciju ali to se moraju dogovoriti svi stanari a Hvala Bogu ima nas i previše zgrada od 10 katova pa se ti dogovori....ma užas gadi mi se sve...najviše ih ima u kuhinji tak da mi hodaju po elementima i kad idem jesti ili kuhati moram sve ponovno prati ....ma.......

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu melaro)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pomoć žohari!
14.9.2010 16:45:43   
dominik
mi smo ih prvo rijesavali natikacama, i jedno pet dana ih tamanili nocuuser posted image bilo je ludo...onda ih mjesec dana nije bilo i sad su poceli dolazit maleni...uglavnom spricali svime ali nema pomoci...jedino ove kucice nisam probala, kaze mi frendica da su nakon godinu dana borbe svakojakim spricanjima na kraju kucice pomogle...sutra ih idem kupiti...

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pomoć žohari!
14.9.2010 16:49:45   
pako
ajde daj Bože da ti pomognu, nama nisu imala sam ih posvuda ali nikakve koristi, neznam zašto.....ovi su naši valjda vanseriski user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pomoć žohari!
14.9.2010 17:26:47   
pincirotvajler
neznam ,,mi imamo kadkad mrave al čim posprejamo nema ih više..bar neko vrijemeuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pomoć žohari!
14.9.2010 18:28:55   
dominik
kupio mm kucice...tri paketa a u svakom 6 komada user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image covjek ne gleda koliko ih je...eh sad na 50 kvadrata 18 kucica ak ih ne pobije onda ne znam kaj ce user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pomoć žohari!
15.9.2010 8:47:29   
.dada.
Hvala vam puno na savjetima...user posted image Mislim da znam odakle ta mala gamad dolaziuser posted image !Idu mi s balkona pa se ja sad bojim otvoriti balkonska vrata i prozoruser posted image .Mislim da ču kupiti te kučice za žohare pa kako bude...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pomoć žohari!
15.9.2010 12:57:56   
dominik
provjeri si odvode, onaj u kupaoni na podu za slucaj poplave, onaj u sudoperu i kadi...ja cu to sve zastopat pa nece moci pobjeciuser posted image , jer sad im je to bitnije nego uci

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pomoć žohari!
15.9.2010 23:16:17   
dami
Pa ja bi se najporije požalila mužu i očekivala neko riješenje. Ako on ne uspije zvala bi deratizaciju.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pomoć žohari!
16.9.2010 8:05:42   
.dada.
IZVORNA PORUKA: dominik

provjeri si odvode, onaj u kupaoni na podu za slucaj poplave, onaj u sudoperu i kadi...ja cu to sve zastopat pa nece moci pobjeciuser posted image , jer sad im je to bitnije nego uci

Ajme meni koliko toga onda ja moram poštopati...user posted image imam onu hidromasažnu kadu a ako mi se uvuku unutra...user posted image Bit če mi veselooouser posted image . A,moj muž baš i nije od pomoćiuser posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!