|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Poliklinika Polovina, ZG...
19.8.2010 17:08:23   
Anoniman
molim vas za vase osobno iskustvo - prijateljiva ima blizance sa teskim ostecenjima mozga i losom diagnozom. trazi sve moguce varijante kako deckima omoguciti max mogucnosti. zanima me i trosak od diagnosticiranja do terapija - koliko to realno dođe?
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Poliklinika Polovina, ZG...
23.8.2010 17:31:28   
mamicaa
Daj reci više, koja joj je točna dijegnoza, kako je došlo do oštećenja mozga, jel nasljedno ili je to problem porođaja? Dali im je motorika jako oštećena? Koliko imaju god? Itd..... ja imam dijete s oštećenjem mozga......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Poliklinika Polovina, ZG...
24.8.2010 17:23:25   
Anoniman
zanimaju me vasa iskustva sa njima - jeste li zadovoljni?

(Odgovor članu mamicaa)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Poliklinika Polovina, ZG...
30.8.2010 11:08:42   
mamicaa
Nisam bila zadovoljna 100% presigurni su u sebe, a  i puno traže, 800 kn + još koja pretraga s svaka po 100 kn ili 80 kn sve u svemu nakupi se i do 2000 a dijagnoza je još za provjeriti, pa tek tu kreču muke oko toga da se to sprovede itd. Možda ako kod drugih se treba dugo čekati inače ne bih nikome preporučila....

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Poliklinika Polovina, ZG...
30.8.2010 11:21:04   
ivanaa
Nemaš bolje u toj struci u Hrv.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Poliklinika Polovina, ZG...
1.9.2010 14:26:43   
Anoniman
ivanaa - da li mozes vise napisati, zbog cega su ti bili dobri? ja sam dobila info totalno + ali i totalno -... user posted image

(Odgovor članu ivanaa)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Poliklinika Polovina, ZG...
6.9.2010 14:38:29   
maree
nakon 3 uredna uzv-a radjena u kbc os, ali loseg klinickog 'nalaza' kod privatne fizioterapeutkinje u os, mm i ja sm odlucili otici u polikliniku. uzv je kostao 400 kn (narucenismo bili odmah za 3 dana).
doktorica je odmah vidjela ostecenja 1. i 2. stupnja u centru za motoriku..sve nam lijepo objasnila, strpljivo i strucno.
evo, vec je proslo dva mj i za mj dana planramo opet ici na kontrolni uzv... u medjuremenu vejzbamo, vjezbamo i vjezbamouser posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Poliklinika Polovina, ZG...
9.6.2015 16:24:47   
ice and fire

IZVORNA PORUKA: mamicaa

Nisam bila zadovoljna 100% presigurni su u sebe, a  i puno traže, 800 kn + još koja pretraga s svaka po 100 kn ili 80 kn sve u svemu nakupi se i do 2000 a dijagnoza je još za provjeriti, pa tek tu kreču muke oko toga da se to sprovede itd. Možda ako kod drugih se treba dugo čekati inače ne bih nikome preporučila....

Ovo je stariji post ali je definitivno kriva informacija u vezi cijene, mi smo na početku pregled platili 450 kuna, a kasnije si sam odlučuješ kako želiš, ali meni je puno važnije od cijene ( više me košta da napunim auto do vrha) bilo da smo bili super zadovoljni s rezultatom kada smo vježbali kod Polovina, pogotovo što nam klinac baš i nije napredovao kada smo išli na Goljak i u Vinogradsku.

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Poliklinika Polovina, ZG...
9.6.2015 16:32:15   
ice and fire

IZVORNA PORUKA: ivanaa

Nemaš bolje u toj struci u Hrv.

s ovim se slažem u potpunosti ( iako mislim da to vrijedi i izvan Hr jer kad smo mi bili bilo je djece iz Hr, BiH, Slovenije austrije itd), Što se tiče cijene mislim da ako je neki mali problem da će sve vjerojatno dobro proći gdje god vježbali, ali za djecu koja imaju veći problem vjerujem da najviše šanse imaju kada vježbaju kod Polovina

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!