|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Peptamen junior
23.7.2010 11:22:48   
seaman
Dobar dan svima!!!!
Nikola mi je dobija danas od gastroeneorologa preporuku za ovo mliko.
Inace slabo jede,ne dobiva na tezini(0,5kg u 6mj) a ima 1,5god.
Ima li neko iskustva sa ovim mlikom i kako ga djecica podnose?
Narucila san ga u apoteci i popodne cemo ga dobiti...
Drzite nan fige da ga prihvati jer je on za mliko nikakavuser posted image


_____________________________

Nikola 16.01.2009
Klara 11.05.2011
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Peptamen junior
23.7.2010 11:34:43   
adryosijek
pojma nemam moja dobija po kilu a sad i po 800 ,nemam s prehranom problema jede sta joj turis,bilo koje ad,to znaci i kad bude starija da nebude biralauser posted image ,ajd sretno sa tim mlijekom user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu seaman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Peptamen junior
23.7.2010 23:16:40   
mare i gogo
ni moja ne dobiva već jako dugo na težini ali jede sve i doktorica nam nije ništa rekla a za mlijeko ne znam

_____________________________

31.10.2008
02.05.2010god.

(Odgovor članu seaman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Peptamen junior
23.7.2010 23:24:11   
Anoniman
I Sara je za 6 meseci dobila 900g (sad ima 19 meseci), i dr nista nije rekla, tj. nije bila zabrinuta. Rekla je da je jednostavno takva, sva u pokretu, zilava a i dosta je visoka za svoju dob. ona ima super apetit, doduse sad malo slabiji zbog vrucine, zubica...
inace, meni Sara nikako ni ne pije mleko, dobija ga samo kroz cokolino, zajedno sa keksom i sl., tako da i kad bi nam prepisala to mleko kod nas to ne bi islo nikako...

(Odgovor članu mare i gogo)
  Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!