|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Oprema za jaslice
27.2.2010 16:07:24   
Zimic
Ovako,imam par pitanja u vezi opreme,tj.u vezi stvari koje trebaju djetetu kad ide u vrtic? molila bi vas da mi napisete kaj sve ostaje u vrticu?kaj sve treba nositi svaki dan? I u sta je najprakticnije(u vezi ciscenja i ostalog) obuci djetetu?(spremam se u graz pa polagano trebam popis)

P:S: koju velicinu su vam nosili DJEČACI u dobi od 20 mjeseci?

_____________________________

PRESRETNA!
Leo-18.1.2009.
4:28h
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Oprema za jaslice
27.2.2010 20:13:31   
ninolina
pošto je tvoj mali nosiš pelene, kremicu, maramice... obavezno rezervni bodić, štramplice ili čarapice, hlačice, majčicu... vjerujem da trebaš i slinček ali to je od tete do tete... a za ostale hig potrepštine mi jednom mjesečno nosimo papirnate ručnike, paket vlažnih i paket običnih maramica, pasta za zube po potrebi i četkicu svaka 3 mj, papuče nam jedine ostaju u vrtiću a robicu ima u svojoj torbi i nosimo ju svaki dan

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Oprema za jaslice
28.2.2010 8:04:44   
Puli
a robicu ima u svojoj torbi i nosimo ju svaki dan


ja sam mojoj ostavila i rezervnu robicu u ormariću u vrtiću


zimic ninolina ti je sve napisala

trebaš još i dvodjelnu pidžamicu user posted image


što se veličine tiče uzmi broj veći od onoga koji sada nosi
u toj dobi se nosi 86-92

_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Oprema za jaslice
28.2.2010 17:29:09   
Zimic
kaj mora bit dvodjelna pidzama?

_____________________________

PRESRETNA!
Leo-18.1.2009.
4:28h

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Oprema za jaslice
28.2.2010 17:58:21   
dominik
moji nijedan ne trebaju pidjamu u vrticu...tete im samo skinu hlace ...pa se raspitaj za to u svom vrticu...sto se obleke tice meni su najdraze trenirke jer ih ne sputavaju u igri a i mekane su i lako se peru za razliku od drugih stvari...robu im nosim ili u malom ruksaku ili u vreci onoj za tenisice (tak pise na deklaracijiuser posted image ) uzmi si dvoje papuca tak da jedne ima doma a druge ostavljas u vrticu...rezervnu robu imamo za doru: bodic, donji dio trenirke, majca dugih rukava i carape...za domia: potkosulja, carape, gace, trenirka hlacice i majca...to imamo u ruksaku i nosimo za doru svaki dan a domieve stoje u njegovom ormaricu u vrticu...velicina za 20 mj bi bila neka iznad 86 ako se ne varam jer to je br od 12-18 mj...bar u austrijskim ducanima

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Oprema za jaslice
1.3.2010 8:13:29   
Zimic
Havla na informacijama. Spremam se u graz po robicu tako da je dobro saznat-da ne kupim nepotrebno.


_____________________________

PRESRETNA!
Leo-18.1.2009.
4:28h

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Oprema za jaslice
1.3.2010 10:23:48   
njanja
jan sada ima 20 mj i nosi 86 i 92, ovisi o modelu i vrtsi robe. ako je majica može i 86 jer je mršavko, ali ostalo smo krenuli na 92 jer je jako dugačak.... što se opreme za vrtić tiče, trebaju ti papučice, piđama ( uglavnom 1 piđama za 1 tjedan, ali nekjad ju popiša pa imaj još 2-3 komada doma za rezervu)....Tete više vole one piđame u 2 dijela (majice, hlače), negho jednodjelne jer im je lakše presvuči (ipak one moraju presvuči njih 10 minimalno).....Mi imamo kod stola za presvlačenje svaki svoju kutiju u kojoj mora biti rezervna roba (1 hlače ili donji dio trenerke, 1 majica i 1 bodić)-to često dugo stoji ako se ne zarplja ili zapiša i u tu kutiju svaki dan moramo staviti 3 pelene...ostatak stvari može stajati u ormarićima u hodniku, ali mi tamo nemamo ništa osim cipela koje ujutro presvučemo u papuče.... kod nas ne nosimo vlažne maramice, nego je svaki roditelj za vlažne nekad na redu (1 u 3-4 mj) pa kada smo na redu nas teta obavijesti-do sad smo bili smao jednom....Kod nas se s vlažnima briše lice i ruke, a guza sa papirnatim maramicama namočenim u vodu (takvo je pravilo vrtića)...Isto nam barbajoli ne trebaju jer vrtić ima svoje, hulahopke isto NE jer je u vrtiću jakoooooooo vruće.... Što se obuče tiče, ono u čemu ti je dijete naviknuto i inače biti...jan je tip od traperica pa ih ima jako puno i u njima ide, ali nekada ide i u trenerci.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!