|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odmor za živce
19.8.2008 18:23:30   
mlada mama
Bok cure!kao sto vec rekoh moj muz stalno radi i nikada se ne vidimo,jako malo vremena provodimo skupa.Danas smo hvala Bogu uspjeli bar kavu popiti.. i naravno naceli smo tu temu.Rekao je da je vec preumoran od posla i ove guzve(zivimo na moru) tako da smo se dogovorili da cim sezona prodje idemo negdje na par dana ODMORITI ZIVCE!!! Ima li koja od vas prijedlog gdje bi bilo lijepo otici bez puno buke i guzve,a opet da se ima sto i za pogledati,a opet i da je zgodno za bebaca???

< Poruku je uredio Renata RR -- 19.8.2008 21:50:52 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE:Odmor za živce
19.8.2008 21:23:31   
FIONA
Stara na koliko dana mislite zgibati??? Koliko love mislite spiskati??? Možda se nekaj zanimljivo nađe...
U Samoboru blizu Divljih voda nalazi ti se kao malo eko selo sa konjima, imaju divlje svinje, magarca i ludog gusaka koji se od njega ne odvaja te mali žečići koji trčkaraju posvuda. Ima i mali ribnjak sa pastrvama...klopa je super... imaš za iznajmiti male drvene kućice. Ako je hladno oni ti donesu drva i zapale peć. Lagati ću ti ali mislim da je bez obzira koliko vas ima i kući par sto kuna (200 kn ak se ne varam)... probat ću ti pronaći stranicu na netu. Frendu sam preporučala za godišnjicu da iznenadi ženu bila je oduševljena. Usred šume, drvena kućica, životinje i mir...

< Poruku je uredio Renata RR -- 19.8.2008 21:50:39 >

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odmor za živce
19.8.2008 21:27:00   
FIONA
Našla sam ti, Eko selo Žumberak. Pogledaj si slikice, meni je tamo super. Bila sam već par puta...

< Poruku je uredio Renata RR -- 19.8.2008 21:50:26 >

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odmor za živce
19.8.2008 21:33:30   
mlada mama
hvala draga na preporuci idem pogledati pa ti javim,bas sam tako nesto htjela,ja sam sa sela i obozavam zivotinje od kad sam udana na more luda sam jer sinu da nismo isli u slavoniju kod mojih vjerojatno nikada nebih uspjela pokazati kako izgleda kokos,macka,pas,svinja,bik,krava...

< Poruku je uredio Renata RR -- 19.8.2008 21:50:14 >

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odmor za živce
19.8.2008 21:45:42   
mlada mama
odlicno je!!! odmah sam nazvala muza i rekla mu, i on je djelovao odusevljeno sutra kada dodje kuci cu mu pokazati i zvat cemo da vidimo kad mozemo doci i tako!!! necu se prerano veseliti,obicno se moji planovi izjalove... reci mi JEL TAMO IMA ZMIJA???

< Poruku je uredio Renata RR -- 19.8.2008 21:50:03 >

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odmor za živce
19.8.2008 21:55:56   
FIONA
Baš mi je drago da ti se sviđa. Ja koja sam u Zagrebu i koja nisam na asfaltu već na periferiji sam bila oduševljena sa ti skrivenim mjestom. Zmija nema jer ti sve drže uredno i staze su od makadama... Ako češ ići obavezno probaj zapečene palačinke. Uzmite jednu porciju jer ti je nakon jela puna vatrostalna zdijela od dve ogromne palačinke sa sirom i vrhnjem previše... Ak imate ljubimca mislim da može s vama.. tam svi dolaze sa cuckima...user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odmor za živce
19.8.2008 22:03:19   
mlada mama
VISE NEMAMO MORALI SMO GA UDOMITI JER JE STALNO LAJAO I SVI SU SE BUNILIuser posted image user posted image user posted image  DRAGA HVALA TI PUNOOO,JEDVA CEKAM DA DODJE MM DA MU POKAZEM.JESI TI ISLA TAMO S DJECOM??

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odmor za živce
19.8.2008 22:19:05   
FIONA
Ja ti tek čekam prva nakon dugo vremena agonije... Bila sam sa parovima koji su imali klince, istina malo veće od 5 i 6 godina ali su se svi oduševili... Kaj se ljubimca tiče moj ti je zbrisal. Imala sam Huskya koji ti je po susjedstvu radil takva sranja da ti je to bilo nezamislivo. Ja ti se nisam uzrujavala kaj svi pričaju jer je on bio moja velika razmažena maza. Na kraju su se svi navikli i dovodili mi ga doma kada im je klao mačke, kokoši ili upadao u kuću... Bio je jako zaigran i tražio pažmju, postao je maskota mjesta... nema ga skoro godinu dana i ne prođe dan da ga se ne sjetim... To ti pišem da ti kažem kako nesmiješ popustiti susjedima, nek im smeta, smetaju i oni namauser posted image user posted image user posted image ...user posted image user posted image user posted image ... nitko ti se ne razveseli kada dođeš doma kao tvoje nevino dijete koje ne zna lagati i kućni ljubimacuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odmor za živce
20.8.2008 8:05:09   
sanjarica
Da si u BOSNI,ja bih ti preporucila planinu VLASIC,to je raj na zemlji..nema dalje.

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Odmor za živce
20.8.2008 8:19:29   
FIONA
Ja isto volim divljine i zaputila bi se preko grane... imaš kakvu stranicu gdje se da pogledati kakva slikica... čim bembolinač dođe k sebi odosmo mi u planineuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Odmor za živce
20.8.2008 8:22:16   
sanjarica
ukucaj na google vlasic,izbacice ti puno stranica..ima svega.

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Odmor za živce
20.8.2008 8:28:55   
FIONA
Baš bum pogledala thx...

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Odmor za živce
20.8.2008 8:53:20   
mlada mama
A znam Fiona,ja sam se tada tek bila udala ovdije i jos nikoga nisam poznavala,bilo mi je uzasno i jos kad bih izasla van,pa sa svih strana cujes dobacivanje...uzas,ali brzo sam ja njih sve otpilila, nisam se dala zajebavati... da tek sam poslije skuzila da nemas jos bebu,mislim imas,ali nisi jos rodila,a kada ti je termin?ja sam se tek nedavno ovdje ukljucila pa nisam bas upucena koliko tko ima ili nema bebaca!!!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Odmor za živce
20.8.2008 8:58:03   
FIONA
termin mi je 19.11. ali da me vidiš koliki ima trbuh rekla bi da sam za rodilište!!! Dobro je kaj si ih otpilila.. ja velim da ne živimo za druge i kaj će oni reči nego za sebe... Ja sam ti dugo bila u vezi za dečkom koji je rastavljen i ima dvoje predivne dječice... kaj su o meni pričali, čak su mi mamu zvali na telefon i rekli da sam ovakva i onakva.. Ja sam ti napravil apar scena i sada me ni ne pozdrave... Udala sam se za drugu osobu ali stara moja selo je selo... užas...
E to sam te htjela pitati si spekla onog piceka???

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Odmor za živce
20.8.2008 9:11:43   
mlada mama
ne,danas cu ga peci s onim umakom sto mi je mirna predlozila(cesnjak, maslinovo ulje..)to mi je najjednostavnije,stavim ga da se pece,a ja se igram s mojim user posted image . Znaci ti ces roditi na rodjendan moje seke,a,ako preneses kao ja 6 dana na moj imendanuser posted image super!!!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Odmor za živce
20.8.2008 9:21:40   
FIONA
Pa imenjakinjo, drago mi je to čuti!!!!

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Odmor za živce
20.8.2008 9:33:57   
mlada mama
e vidis, onda se potrudi da preneses koji danuser posted image user posted image user posted image  salim se znam da jedva cekas uzeti svoju bebu u ruke...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Odmor za živce
20.8.2008 9:37:23   
FIONA
nekada kada udara točno ju osjetim u rukama i imaš osječaj da ju držiš.... mogu misliti kak je onda kada je vani... da, jedva čekam

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Odmor za živce
20.8.2008 13:00:31   
mlada mama
nosis curicu? nesto mi je komp. steko jutros pa nisam mogla odgovoriti. ne mozes zamisliti kakav je to osjecaj kad rodis pa ti ga daju u ruke..nesto neopisivo.mm i ja smo pogledali zumberak i zvali smo, odluka je pala da idemo samo ne znamo tocno kada,rekla je zenska da se javimo 5 dana prije,zbog sobe,JEDVA CEKAM!!! SAMO NAS TROJE!!! JUPIIII!!!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Odmor za živce
20.8.2008 13:19:52   
FIONA
ma ne znam kaj nosim. Ne želi raširiti noge. U utorak idem opet na kontrolu... Super, baš mi je drago da ste se odlučili... tam buš odmorila dušu...

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!