|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nove školske knjige
3.8.2009 17:19:31   
Njofra
Što reči na ovaj način oglašivanja popisa knjiga potrebnih za novu školsku godinu. Pitam se tko je tu lud? Zašto od ljudi rade budale? Tko je odgovoran za takvo ponašanje? Ma sve bih ih zajedno kaznila i to novčanom kaznom.
Evo, počelo je s izlaganjem popisa šk. knjiga po razredima ispisano i isprintano zalijepljeno na ulazu u školu (naravno na internetskim stranicama nikaj nije stavljeno, ok ima izuzetaka no za našu šk. nije nikaj na netu)tako da je svatko morao taj poveći spisak prepisati što je debilana ako mene pitate nemoram objašnjavati dalje, nadalje, sad kad se već poveći dio roditelja snašao za neke knjige i nakon dugih rasprava hoće li se održati sajam knjiga hoće li ministarstvo tako nekaj odobriti ili ne već je osvanuo novi popis potrebnih šk. knjiga, dakle izmjenjen popis (sada i za našu školu kao uredno na internetu, pa j user posted image , ljuta user posted image , kao user posted image ). Pa šta je to ljudi moji? Da nebi slučajno ljudi manje morali kupovati knjige. E stvarno nas ta vlada user posted image .


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nove školske knjige
3.8.2009 19:37:03   
natalijax
netko pere pare

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nove školske knjige
3.8.2009 21:10:39   
tikica_69
Kod nas jos ni na skoli nema nista user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nove školske knjige
3.8.2009 21:13:57   
ninishka
ja sam cula da su kod nas u vz-u organizirali zamjenu knjiga...a sad kaj s tim nemam pojima...nemam daka tak da nisam najbolje upucena

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nove školske knjige
3.8.2009 21:20:44   
tikica_69
Nadam se da jos na sve to i nisu mijenjali autore knjiga, jer cu onda stvarno nekoga zadaviti...naime moj mladji nasljedjuje knjige od starijeg i stvarno se iskreno nadam da necu morati bar njemu kupovati nove user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nove školske knjige
3.8.2009 21:29:07   
ninishka
pa valjda nebudu tolko ludi da opet sve mjenjaju.neznam cemu svake god nove knjige...
kaj se pravopis i gramatika mjenjaju svake godine? izmislili su neku novu matematiku ili su otkrili neki novi kontinent?ajd za povijest to jos kak tak jer ipak to se mjenja i moraju biti u toku, ali ostalo...

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nove školske knjige
3.8.2009 22:26:44   
kitty
user posted image user posted image user posted image user posted image
stvarno moram cenzurirat svaku rijec,triba ih sve zapalit i pepeo odnjet daleko odavde da se ne vrateuser posted image
na koji ce jos nacin otezat roditeljimauser posted image


_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Nove školske knjige
4.8.2009 7:34:13   
vjerae
Ja posudila veći dio knjigauser posted image user posted image user posted image ,naravno ima i novih naslovauser posted image

_____________________________

Rijetki su trenuci kad je čovjek ravan sebi!

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Nove školske knjige
4.8.2009 8:04:09   
Njofra
Bok svima. Pa taman sam si bila sretna kaj je klinka dobila potrebne knjige od frendice a onda se to desi da promjene. Naravno da sam ljuta. A klinke ćak idu u istu školu. Stvarno nas maltretiraju.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu vjerae)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Nove školske knjige
7.8.2009 20:30:49   
keksić
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image ,aaaaaaaaaaaaaaa,
kad se sjetim škole,poludim!!!

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Nove školske knjige
28.9.2009 12:49:39   
tikica_69
Nama napokon stigle u subotu sve knjige koje smo narucili preko Tisak medie.
Sad napokon imamo sve user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu keksić)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Nove školske knjige
28.9.2009 19:38:43   
Dajana
Slažem se sa Njofrom, totalna debilana, ne znam gdje još toga ima. Mi smo dobili i platili pet nepotrebnih knjiga (što je 500 kn) i s njima se samo možemo slikati a falilo nam je nekoliko pa sam opet morala stajati u 10 metarskom redu ispred školske knjige.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Nove školske knjige
28.7.2010 13:26:51   
Izzie
Vidim svi smo u istim problemima :-/

Evo, približava se nova školska godina i treba pribaviti knjigice...

Ali imam neke dileme, pa sam čisto htjela vidjeti kako i vi razmišljate jer često pratim ovaj forum i nailazim na korisne savjete.

Uglavnom, htjela bih svojem školarcu pribaviti knjige, ali da ne budu ni preveliki teret za moj novčanik, a da su dobre, kvalitetne i čiste.

Razmišljala sam kupiti već rabljene knjige, ali nekako imam averziju prema tome...udžbenici se često mijenjaju, tko zna gdje su sve te knjige već prije bile i još mi se stotinu pitanja javlja uz to.

Što vi mislite tj. preporučate? Kako vi prakticirate? Novo, staro?

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Nove školske knjige
28.7.2010 19:07:06   
niina
IZVORNA PORUKA: Izzie

Vidim svi smo u istim problemima :-/

Evo, približava se nova školska godina i treba pribaviti knjigice...

Ali imam neke dileme, pa sam čisto htjela vidjeti kako i vi razmišljate jer često pratim ovaj forum i nailazim na korisne savjete.

Uglavnom, htjela bih svojem školarcu pribaviti knjige, ali da ne budu ni preveliki teret za moj novčanik, a da su dobre, kvalitetne i čiste.

Razmišljala sam kupiti već rabljene knjige, ali nekako imam averziju prema tome...udžbenici se često mijenjaju, tko zna gdje su sve te knjige već prije bile i još mi se stotinu pitanja javlja uz to.

Što vi mislite tj. preporučate? Kako vi prakticirate? Novo, staro?




Koliko vidim ovo su sve prošlogodišnje poruke jedino je tvoja friška.Na našoj je školi također popis,a kada sam išla na školsku internetsku stranicu nisam odmah našla no onda me je kak sam surfala po stranici nekak došla na www.udzbenik.hr i tamo ti izbaci popis po školama samo upišeš školu i razred i imaš cijeli popis te možeš naručiti knjige,a vidjela sam da je tu stranicu i tikica napisala pod naslovom naruđba udzb.online.....inače ja sam si isprintala taj popis,pa ima na njuškalu dosta knjiga za prodaju pa ću koliko uspijem kupiti tako,a radne bilježnice koje se ispunjavaju ču kupiti nove....



_____________________________

Moji anđeli;

M 13.03.2000.
J 28.11.2007.

(Odgovor članu Izzie)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Nove školske knjige
29.7.2010 10:24:02   
Izzie
Super!

Hvala na informaciji!

I meni se čini da je bolje kupiti nove knjige :-)

Nove, čiste knjige koje će moj školarac čitati sa zadovoljstvom.

Ja baš volim miris tih novih, nekorištenih knjiga i čuvam ih sve. Baš si volim s vremena na vrijeme malo prolistati stare knjige i podsjetiti se na školske dane i gradivo :-))

(Odgovor članu niina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Nove školske knjige
2.8.2010 11:32:48   
Izzie

Gdje ste nestali, nije valjda da ste već svi pobjegli na more? :-)


Ja sam malo razmišljala, i zaključila sam da su mi kupljene, nove knjige ipak puno draže od rabljenih i da ću se odlućiti za njih.

Nekako mi se čini da kupnjom nove knjige u knjižari ipak točno znam što dobivam- kalitetu, novu knjigu (a ne da mi na nekoj javnoj rasprodaji prodaju neku od prije par godina koja se više ni ne koristi), ne išaranu knjigu sa svim stranicama.

Ja volim nove knjige, njihov miris i svježinu. Uvijek im se vratim, iznova ih listam..i čuvam ih. Nekako ih nemogu proslijeđivati dalje :-/

Mislim da ću po knjige ipak u ovlaštene knjižare- barem znam što dobivam :-))

(Odgovor članu Izzie)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Nove školske knjige
13.8.2010 10:15:48   
Izzie
Evo da javim- kupila sam već neke nove knjige!

Divno miriše, čiste su, sjajne- jedva čekam da i ja uz mojeg školarca malo prolistam knjigice i podsjetim se svega!

Stvarno peporučam nove knjige- jest da su skuplje, ali ...vrijede!

(Odgovor članu Izzie)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Nove školske knjige
13.8.2010 10:24:57   
Thea
IZVORNA PORUKA: Izzie

Evo da javim- kupila sam već neke nove knjige!

Divno miriše, čiste su, sjajne- jedva čekam da i ja uz mojeg školarca malo prolistam knjigice i podsjetim se svega!

Stvarno peporučam nove knjige- jest da su skuplje, ali ...vrijede!


Draga moja znam da su nove knjige divne,krasne,miriše,nemaju "uši"... ali ja imam dva školarca i za nove knjige bi trebala bar 2500-3000 kn koje nemam.... Za manjeg za 4 rqazred sam dobila knjige samo sam kupila radne,a za kćerku mi dosta knjiga ne paše ali nešto smo uspjeli naći,pa sam kupila radne i par predmeta koje mi fali..To nas koštA 1300 kn.To nam je upola manje,a ne mislim da je loše što su dobili knjige.Dapače oni ih bolje čuvaju jer znaju da će na godinu opet te knjige možda nekome moći dati...Svi bi mi rado kupili sve novo klincima ,ali situacija je takva da to nije moguće....


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Izzie)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Nove školske knjige
13.8.2010 10:31:57   
sirenas
moja je malecka   je prvašić i naravno da smo se odlućili za nove knjige ,plačene su eto za koji dan bi ih i trebali dobiti.Slažem se da su skuplje, i da mnogi ne prakticiraju kupovinu novih.Možda dogodine i mi kupimo rabljene vidit ćemo ,kada se uhodamo u školski sistem,ali zasada smo uzeli nove.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!