|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moj sin je gej...
3.6.2013 21:01:33   
Renata RR
Kako bi reagirali ako bi saznali da vam je dijete gej? Ne znate...? Pročitajte iskustvo majke koja je to doživjela:

http://danas.net.hr/hrvatska/moj-sin-je-gej-i-evo-zasto-strepim-zbog-njega

Nije mi cilj s ovom temom izazvati konflikte, ali ovo pismo bi stvarno trebala svaka majka pročitati i zamisliti se...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Moj sin je gej...
3.6.2013 22:33:00   
mišica 666
drago mi je da si ovo stavila jer je ovo upravo bila bit svih mojih postova na onoj zaključanoj temi. a svi koji misle drukčije grdno se varaju jer homoseksualnost nije stvar izbora ili boles to je ono što jesi.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Moj sin je gej...
3.6.2013 22:34:41   
Sunshine28

IZVORNA PORUKA: mišica 666

drago mi je da si ovo stavila jer je ovo upravo bila bit svih mojih postova na onoj zaključanoj temi. a svi koji misle drukčije grdno se varaju jer homoseksualnost nije stvar izbora ili boles to je ono što jesi.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Moj sin je gej...
3.6.2013 22:40:06   
mamacita
Bravo za ovo. Trebamo biti puni razumijevanja jedni prema drugima, a ne upirati prstom u razlicite od sebe.

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Moj sin je gej...
4.6.2013 11:34:09   
anaxx
IZVORNA PORUKA: mišica 666

drago mi je da si ovo stavila jer je ovo upravo bila bit svih mojih postova na onoj zaključanoj temi. a svi koji misle drukčije grdno se varaju jer homoseksualnost nije stvar izbora ili boles to je ono što jesi.


i ja ću samo zapljeskati... user posted image user posted image user posted image
i tebi sunshine i mamacita...user posted image user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Moj sin je gej...
4.6.2013 13:01:58   
daxy
Ja ne mogu znati kako bih reagirala,ali ovo znam: Podržavam LGBT zajednicu u njihovoj borbi za ostvarenje prava koja svi mi koji ne spadamo u njihovu zajednicu samim time imamo!

Druga stvar,nikad neću razumjeti tu ogromnu količinu mržnje okrenute u tom smjeru. Vrijeđaju mene koja sam heteroseksualne orijentacije kada za naslovnu sliku na Faceu stavim zastavu duginih boja. Maknu me s liste prijatelja,zamisli. Al takvi me ne zanimaju.

Imam,dakle i prijateljicu koja bi ih sve strpala na Goli otok da kamen tuku. Imam još jednu koja naravno ne može razgovarat o toj temi da se doslovnom ne dere na mene! Naravno ja ne mogu do riječi doći od njihove vike! Onda takve rasprave izbjegavam vodit s tako glasnim ljudima.
Imam i razumnih uljudnih prijatelja koji se ne slažu sa mnom ali svejedno možemo lijepo razgovarat i raspravljat bez vike i vrijeđanja. Oni nisu promijenili moje razmišljanje,a niti ja njihovo. Te ljude cjenim i smatram ih ineteligentnijima od gore navedenih prijateljica.
Dakako,samo par mojih prijatelja su istog mišljenja kao ja,ali mi ne pokušavamo nikoga uvjeriti u nešto dernjavom.

Vjerujem da nije ugodno saznati nešto takvo o svom djetetu i kakvog god razmišljanja bili ne možemo znati što ćemo učiniti u takvoj situaciji. Iako još nisam majka,želim svoju djecu učiti toleranciji i razumijevanju prema svima,a ako ona sama budu "drugačija" od druge djece meni nikad neće biti manje vrijedna,dapače mislim da bih kao majka uložila sve napore da ih radi toga zaštitim i da učinim sve što mogu da ljude u svojoj okolini informiram i pokušam promjeniti ili barem ublažiti njihova razmišljanja o tom "problemu".

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Moj sin je gej...
4.6.2013 20:35:24   
bella 1
daxy user posted image user posted image user posted image

_____________________________

04.08.2012. stigao nam Lo naš

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Moj sin je gej...
4.6.2013 21:09:39   
modesty blaise
...Postoji li osoba koja proteklih tjedana nije raspravljala o tome treba li u Ustav uklesati da je brak zajednica muškarca i žene ili ne ?
Jezivost komentara na portalima već je opće poznata, ali ne pamtim kad sam s tolikim užasom čitala o "pederčinama", "smradovima", "bolesnicima". Ne sjećam se da sam čitala otvorenije pozive na premlaćivanje, nimalo nježne najave o tome da će "opet raditi palice", da ne nabrajam sad sve predivne epitete koji su izašli na vidjelo. Za to postoji samo jedna riječ: mržnja.
Daleko od toga da je to trivijalno pitanje – to je pitanje ljudskih i građanskih prava, to je pitanje tolerancije i prihvaćanja, to je pitanje razvijenosti ili nerazvijenosti društva, odnosno njegove sposobnosti da ne diskriminira niti po jednoj osnovi. I daleko od toga da o tom pitanju – koliko god ono meni bilo samorazumljivo jer istinski vjerujem da davanjem prava drugome ne dokidam ista ta prava sebi – ne treba razgovarati. To je tema na kojoj se koplja lome u bitno razvijenijim demokracijama od naše...



< Poruku je uredio modesty blaise -- 4.6.2013 21:17:07 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu bella 1)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!