|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moj malac neće jesti
28.6.2009 19:28:21   
Njofra
Njofra zafrkava i tako me muči to što ne želi ništa jesti joooj ja kuham a on kaže neću mama. Dajem mu sirup Dr. Theisa za apetit i eto malac zeza unazad dva tri dana. Imaju li vaši takvu fazu? Od faze kad je jeo hrenovke, paštetu, čokolino, pohance, juhu sad ništa, pije vodu i cicku bi njupao. Budući ima uskoro 3g znam da mu cika samo za maženje služi jer nema baš mlijeka. Možda ga sad to odvikavanje od cike muči pa više ne znam ni sama.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Moj malac neće jesti
28.6.2009 19:33:55   
novamama
možda mu je vruće, možda ima nekakav skok nevidljiviuser posted image , možda možda...

jel ga pitaš što bi htio jesti?

micic mali, a možda se pozdravlja sa sikomuser posted image ...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Moj malac neće jesti
28.6.2009 21:26:51   
Njofra
Ispitujem ga po cijeli dan kaj bi ti htio papati ništa odgovor glasi. Pa onda pitanje jel te boli on veli ne. I to je to

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Moj malac neće jesti
28.6.2009 21:29:09   
ZVRK
šta baš ništa ne pojedeili samo izmrljavi???

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Moj malac neće jesti
28.6.2009 21:33:39   
Njofra
Izmrljavi. Danas se dočepao čokolade koju je seka ostavila u kuhinji i to je pojeo, a drugo ništ pametnog. čokolino me tražio to sam već i zaboravila i samo je to pojeo i ove naše kolače Zgoriće par komada, dok juhicu s noklama, krumpir iz rola i piletinu pogledao i odšetao dalje, tako i za doručkom isto, naporan do bola

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Moj malac neće jesti
28.6.2009 21:37:38   
ZVRK
čokolada i kolač su dosta za njega pogotova ako je bilo prije ručka.
probaj sve šta je slatko sakriti na višu policu ili negdje gdje on neče naći a ako ne pojede ručak kaži da nema niti slatkoga.
kada pojede može se zasladiti.
tako je kod mene,poslije ručka može jesti slatkoga-slanog koliko hoće

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Moj malac neće jesti
28.6.2009 21:37:54   
dominik
meni domi isto zna zezati ali taj zeza otkako se skinuo sa cice...mi smo imali fazu on trci a ja sa njim sa tanjurom...zam da to nije dobro ali ako zelim da ista pojede onda...sjedite li svi za stolom kada i on treba jesti? skuzila sam da klinci puno vise pojedu ako jedu u drustvu

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Moj malac neće jesti
28.6.2009 21:39:39   
ZVRK
ja sjedim sa malim i sa mužem-ako ja ne jedem onda za društvo

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Moj malac neće jesti
28.6.2009 21:41:34   
dikac
kod nas se te faze često pojavljuju. curka ima 2 godine i dosta s njom ratujem po pitanju papanja.
1.probala sam puno toga a najdjelotvornije mi je bilo kad sam odlučila da se neću nervirati zbog toga što ne pojede, nisam je nutkala dok me sama ne pita "mama ja bi papala".
2.izbjegavaj mu davati sokove, samo neka pije vodu
3.izbaci sve slatkiše i grickalice.
možda je to samo zbog opraštanja od cike pa će proći

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Moj malac neće jesti
28.6.2009 21:46:22   
mirna
Slažem s dikac. Stavi više stvari na stol, pa bude uzeo kada bude gladan. Ali slatkiše sačuvaj za poslije obroka.

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Moj malac neće jesti
28.6.2009 21:49:23   
Njofra
Prek tjedna je situacija takva da sam sama s njim pa onda jedemo zajedno a više puta se znalo dogoditi da je zaspao prije ručka tako da bi onda samo on ostao taj koji nije jeo pa bi ga samog hranila e sad uspješno ili ne kako kada a za vikend svi skupa jedemo ima izuzetaka da dolaze i odlaze kak se ko sjeti pa stavljam na stol više puta hranu tak da ručak kod nas nikad nije pr. u 12h, ma hoču reči ručak je onda kad je gotovo tj. kad ga zgotovim ovisi o situaciji. Ah sve te obaveze ko bi im na kraj stao (na to sam mislila)

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Moj malac neće jesti
28.6.2009 21:50:18   
Njofra
Ma ne kolače smo radili skupa poslije ručka koji on nije pojeo. Ma sve si mislim da sam preblaga mama.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Moj malac neće jesti
28.6.2009 21:50:56   
ZVRK
prilagodite se sa jelom kada je vrijeme za njofru
kuhaj ono šta se da grijati

< Poruku je uredio ZVRK -- 28.6.2009 21:51:37 >


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Moj malac neće jesti
28.6.2009 21:52:31   
Njofra
Jedino još da popravim situaciju oko jela bum nabavila ključ za špajzu tak da me starija klinka nemre zaribat s tim slatkišima i grickalicama i sl. jer kad malac vidi seku onda bi i on, naravno. A drugo možda da i ja manje brinem i malo ignoriram.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Moj malac neće jesti
28.6.2009 21:54:17   
ZVRK
možda može ona pojesti kada njega nema ili u drugoj prostoriji

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Moj malac neće jesti
28.6.2009 21:56:10   
dominik
domi je takav...jede slatko jer i drugi jedu ali uzme jedan griz i ostavi...ja sam sretna kad pojede nesto a u vrticu je druga prica tam jede sve....ja mu znam skuhati onu kupovnu juhicu kaj ima tjesteninu u oblicima pa mu je to super za jesti i tak neke zanimljivije stvari...na tanjur mu stavit sve narezao i u komadicima...poslazem sendive male pa mu to nije dosadno jesti...najvise mi pojede ak se igra ili gleda kroz prozor pa njupa ili tak nekak i kad svi jedemo zajedno...ali naravo ovo prvo je krivo ucenje...znamuser posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Moj malac neće jesti
28.6.2009 21:58:27   
Njofra
sve u svemu žene to kod mojih klinaca uvijek me u zadnje vrijeme nekaj zariba. grrr

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Moj malac neće jesti
28.6.2009 21:59:20   
koka
možda je žedan , vruče mu je, jednostavno nije gladan, oprašta se od sise....ko će ga znati. trebale bi čekati da on sam pita za jesti i onda mu ponuditi više stvari al dobre. npr:riža-grašak, meso-krumpir...neznam, tako nešto- ..a ne samo zato što ne jede ponudit mu bilo šta samo da ne bude gladan...a to govorim zato što sam ja takva, nije jeo pa mu ja nudim bilo šta i trčim za njim...nema. mislim da čekam sam bi tražio...možda se varam, al to je moje mišljenje, i morat ću ga i ja počet primjenjivat.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Moj malac neće jesti
28.6.2009 22:50:16   
dominik
IZVORNA PORUKA: koka

možda je žedan , vruče mu je, jednostavno nije gladan, oprašta se od sise....ko će ga znati. trebale bi čekati da on sam pita za jesti i onda mu ponuditi više stvari al dobre. npr:riža-grašak, meso-krumpir...neznam, tako nešto- ..a ne samo zato što ne jede ponudit mu bilo šta samo da ne bude gladan...a to govorim zato što sam ja takva, nije jeo pa mu ja nudim bilo šta i trčim za njim...nema. mislim da čekam sam bi tražio...možda se varam, al to je moje mišljenje, i morat ću ga i ja počet primjenjivat.


to sam i ja mislila i onda bi prosao dan da je skoro nista pojeo...domi recimo nema vremena jesti i lijen je za to i to mu je dosadno...tak da nek me resetaju kritikama ali...iako sve to dodje nna svoje...sad sam trazi

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Moj malac neće jesti
1.7.2009 10:23:34   
okano
Bog cure!Evo me nova članica s problemom kako ugurati dvogodišnjaku hranu u usta. Ja sam naime u toliko većem problemu što mi je ovo nova situacija.Naime moj maleni je do prije nekog vremena bio pravi mali usisavač, čak sam nekad mislila Bože jel to previše, loše će mu biti...od juhe, glavnog jela , deserta, pojeo bi koliko i ja.user posted image . E sad je krenula faza: NEĆU. Nema šasne teoretske da mu stavim nešto u usta,jedino što uglavnom pali je tjestenina.Al ne može baš svaki dan-za svaki obrok....Halo!?

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Moj malac neće jesti
1.7.2009 10:26:43   
dominik
tjesteninu kombiniraj sa raznim umacima i nema problema...pa ionako uz svaki obrok jedemo ugljikohidrate...a tjestenina, krumpir ili nes drugo sve je to isto za organizam...jedino za nase nepce malo cudno svaki da jesti to...al ak mu se svidja zakaj ne...user posted image

< Poruku je uredio dominik -- 1.7.2009 10:27:05 >

(Odgovor članu okano)
Neposredna veza do poruke: 21
   [Obrisani korisnik]
1.7.2009 10:29:10   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Moj malac neće jesti
1.7.2009 10:36:35   
dominik
boze moj i mi imamo neke hrane koju bi mogli jesti danima...ak je nama nepojmljivo jesti tjesteninu stalno njemu nije...a posto nije u pitanju cokolada, keksi, cips vec neka normalna namirnica ...ja se nebi zabrinjavala i branila i tjerala vodu na svoj mlin...jer sam se moze stvorit averzija prema hrani a to ne zelisuser posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Moj malac neće jesti
1.7.2009 11:18:35   
okano
Znam to i radim, pokušavam svašta podmetnuti kroz tjesteninu, i uglavnom prolazi.Meso ni pod razno, pa i tu improviziram, al ne zabrinjavam se previše jer ni ja nisam neki mesojed, pa proteine nadoknađujem na razne druge načine...Ima dosta kombinacija s tjesteninom, al ipak...SVAKI DAN!!!user posted image ...Ne mogu je više vidjeti...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!