|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mariola sve najbolje!
29.8.2008 15:01:00   
mirna
Mariola sretan ti rođendan i user posted image za tvog muža i poklon.user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mariola sve najbolje!
29.8.2008 15:09:01   
Ruža
Mariola i mi se pridružujemo lijepim željama i želimo ti sve najbolje za roćkas!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mariola sve najbolje!
29.8.2008 15:27:25   
piggy
user posted image Sretan rođendan Mariola,želim ti sve najbolje u životu!

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mariola sve najbolje!
29.8.2008 15:38:39   
koka
Mariola sve najbolje i sretan rođendan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Mariola sve najbolje!
29.8.2008 16:41:27   
mariola
Cure moje drage, puno vam hvala.   U zadnje vrijeme sam stalno na ringeraji i prije dva tjedna sam se i registrirala. I odmah drugi dan nam je doma kompjuter nešto zašteka. i deset dana sam grintala kad će doć s popravka. A moj MM meni spremio iznenađenje. Nismo imali 10 dana komp jer je on čekao zadnji dan pa da mi umjesto popravljenog starog pokloni novi. I tako on sad imapopravljeni stari a meni kupio laptop. Sad nemam vremena, dolaze mi prijateljice na kolače. Čujemo se uskoro. Pusa svima.



  

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Mariola sve najbolje!
29.8.2008 16:42:53   
Wukovarka
Sretan rodjendan od srca  user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Mariola sve najbolje!
29.8.2008 18:16:10   
FIONA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... čestitam...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Mariola sve najbolje!
29.8.2008 18:21:41   
Mrvna
Draga Djevico, sve najbolje! user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Mariola sve najbolje!
30.8.2008 2:26:17   
tiha
draga zelim ti sve najbolje

(Odgovor članu Mrvna)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Brisano sporočilo]
31.8.2008 2:43:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu tiha)
  Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!