|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lažni podaci kod prijava u vrtić
5.6.2010 15:17:45   
Thea
Najbolje da počnem od početka priče.
Predali smo papire za vrtić još prošle godine i pošto nije Valentino imo godinu dana normalno nije upao,ali je sa još 14-ero djece ostao na listi za upis ove godine. I tako mi predamo papire i ove godine zajedno sa još jednom prijateljicom koja ima curicu isto staru ko moj Valentino i isto je na listi od prošle godine. I sad su bili rezultati upisa i valentino je upao i kreće u vrtić od 1.09.,a njena mala nije .. A lijepo je rekla ravnateljica da će tih 14 mališana od prošle godine automatski upasti i da imaju jako puno novih zahtjeva za vrtić i da će se strogo primati djeca čija su OBA roditelja zaposlena jer nema mjesta za sve. I onda objave rezultate kad tamo na popisu ima djece koja su upala u vrtić a njihove drage mame nigdje ne rade nego su cijeli dan doma i po kavama,a ona djeca čiji roditelji nemaju kud sa djecom jer rade od 7-17 h i nemaju baka i djede za čuvanje nisu upala... I tako se moja frendica išla žaliti i vidjela par prijava gdje su majke navela da rade i čak donijele iz tog poduzeća potvrdu da rade jer su prijavljene kod svojih bližnjih i prijatelja samo da djeca idu u vrtić a one mogu uživati... Ja sam pukla kad sam to čula user posted image user posted image user posted image user posted image Pa kako to mogu raditi!! Ako si već doma i imaš djecu onda se brini o njima, a ne uvaliti ih u vrtić i tako oduzeti mjesto djetetu koje nema kud dok roditelji rade.


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
5.6.2010 15:26:01   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vise se i ne iznenadjujem kakvih sve ljudi imauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Thea)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
5.6.2010 15:34:54   
leilany
slazem se s tobom thea...ali bi jos i nadodala.....
iako ja trenutno ne radim,al nadam se da budem u dogledno vrijeme nekaj i nasla..voljela bi da moje dijete ide u vrtic...jer moze meni prdit ko kaj hoce,al tamo dijete stekne neke navike,socijalizira se,nauci se puno vise,bolje i kvalitetnije nego kaj bi ga ja mozda doma ucila/naucila....a i vjeruj mi kad ti kazem da nisam neki kafanđija tipuser posted image ..znam da ima takvih zena,al cast izuzecima zar ne....
..nazalost danas je svijet preokrutno mjesto za zivjet,i moras se znat izborit....nema tu vise pravde....
...ovo je OT al evo primjer;ja cu cijepit malu u ponedjeljak i izmedu ostalog i protiv kozica..znas li da to cijepivo moras kupiti i da kosta 400kn?
znaci ako nemas 400kn ti nemozes cijepit svoje vlastito dijete?alo...di je tu pravda,postenje,ravnopravnost,jednakost?NIGDJE...
..pa tak niti u vrticima..ma nigdje.....sve je otislo u racku!!


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
5.6.2010 15:40:39   
Thea

IZVORNA PORUKA: leilany

slazem se s tobom thea...ali bi jos i nadodala.....
iako ja trenutno ne radim,al nadam se da budem u dogledno vrijeme nekaj i nasla..voljela bi da moje dijete ide u vrtic...jer moze meni prdit ko kaj hoce,al tamo dijete stekne neke navike,socijalizira se,nauci se puno vise,bolje i kvalitetnije nego kaj bi ga ja mozda doma ucila/naucila....a i vjeruj mi kad ti kazem da nisam neki kafanđija tipuser posted image ..znam da ima takvih zena,al cast izuzecima zar ne....
..nazalost danas je svijet preokrutno mjesto za zivjet,i moras se znat izborit....nema tu vise pravde....
...ovo je OT al evo primjer;ja cu cijepit malu u ponedjeljak i izmedu ostalog i protiv kozica..znas li da to cijepivo moras kupiti i da kosta 400kn?
znaci ako nemas 400kn ti nemozes cijepit svoje vlastito dijete?alo...di je tu pravda,postenje,ravnopravnost,jednakost?NIGDJE...
..pa tak niti u vrticima..ma nigdje.....sve je otislo u racku!!



Pa sve je to ok kad ima mjesta u vrtiću..Ali u naš vrtić je predalo zahtjeve 180 djece,a primalo ih se oko 80 .. i zato je rečeno da će se strogo gledati da se upišu djeca zaposlenih roditelja..Moje prvo dvoje nije išlo u vrtić jer ih je svekrva ćuvala i išli su u malu školu i smatram da je to dosta.Ali daj se stavi u poziciju da radiš i ti i muž od 7-17 i nemaš rodbine oko sebe i kud ćeš s djetetom?? privatni vrtić košta 1000 kn i još ne radi cijeli 8 mjesec jer zatvaraju zbog godišnjeg.A nitko nije u poziciji baš u vo vrijeme da bude doma sa dvoje djece i da žive na jednoj plaći od 3000 kn...


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
5.6.2010 15:46:28   
danery
nažalost prisutna pojava...ali da nije pravedno,nije...ne razumijem kako to netko može napraviti...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
5.6.2010 15:50:50   
leilany
IZVORNA PORUKA: Thea
Pa sve je to ok kad ima mjesta u vrtiću..Ali u naš vrtić je predalo zahtjeve 180 djece,a primalo ih se oko 80 .. i zato je rečeno da će se strogo gledati da se upišu djeca zaposlenih roditelja..Moje prvo dvoje nije išlo u vrtić jer ih je svekrva ćuvala i išli su u malu školu i smatram da je to dosta.Ali daj se stavi u poziciju da radiš i ti i muž od 7-17 i nemaš rodbine oko sebe i kud ćeš s djetetom?? privatni vrtić košta 1000 kn i još ne radi cijeli 8 mjesec jer zatvaraju zbog godišnjeg.A nitko nije u poziciji baš u vo vrijeme da bude doma sa dvoje djece i da žive na jednoj plaći od 3000 kn...



ma kao sto sam rekla vec....znam ja to sve...i kazem da je to u banani,i da se slazem sa tobom.....premalo vrtica,a puno djece...kazem da svako zasluzuje i ima pravo upisat dijete u vrtic....
i znam da nema svatko tu pogodnost baka servisa itd...sve mi je to jasno...
..a ja tu ni nemam vrtica..najblizi mi je cca 20km udaljen...
e daj si sad to zamisli....kako oni ljudi koji moraju ici raditi,a nemaju nit vrtica,nit baka servis....e to je zalosno...



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
5.6.2010 15:53:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu danery)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
5.6.2010 15:55:26   
Anoniman
eto, baš sam prije 2-3 dana s rekla mužu kak bi valjda trebala bit negdje fiktivno prijavljena samo zato da bi nam djecu primili u vrtić, dok ne nađem posao... jer ak ih sad ne prime a ja ga nađem, kud ću s njima, ja isto nemam ni baka servisa ni nikakvog drugog! ne znaš više šta bi napravio...

ali osobno ne odobravam takve stvari - pogotovo ne ako je dijete u vrtiću a mama na kavi, to mi je user posted image user posted image

(Odgovor članu danery)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
5.6.2010 15:58:43   
Puli
thea sve znam i mi koji radimo u vrtićima smo ljuti zbog takvih:(

vrtići nažalost ne stignu još i provjeravati potvrde,a masa ljudi to bezobrazno iskorištava


ja sam rekla nedavno da bi se za djecu roditelja koji ne rade trebala napraviti grupa
koja bi radila od 9-15 sati(klinci trebaju socijalizaciju ali i svoje roditelje a nažalost većina ovih koji su doma iskorištavaju vrtić maximalno i petkom i svetkom od jutra do mraka)



_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
5.6.2010 16:00:14   
Puli
pogotovo ne ako je dijete u vrtiću a mama na kavi, to mi je user posted image user posted image


imam takvu u familiji što da ti kažem i napravila je ovo gore što thea navodiuser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
5.6.2010 16:00:15   
Thea

IZVORNA PORUKA: Mariachi

eto, baš sam prije 2-3 dana s rekla mužu kak bi valjda trebala bit negdje fiktivno prijavljena samo zato da bi nam djecu primili u vrtić, dok ne nađem posao... jer ak ih sad ne prime a ja ga nađem, kud ću s njima, ja isto nemam ni baka servisa ni nikakvog drugog! ne znaš više šta bi napravio...

ali osobno ne odobravam takve stvari - pogotovo ne ako je dijete u vrtiću a mama na kavi, to mi je user posted image user posted image


Ma draga ok je ako ti tražiš posao i znaš da ćeš ići raditi,ali ako češ ti biti doma cijeli dan i znaš da nećeš raditi ,a dati dijete u vrtić samo da sebi olakšaš i imaš mira preko dana to mi je stvarno user posted image user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   [Obrisani korisnik]
5.6.2010 16:01:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Puli)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
5.6.2010 16:01:49   
tikica_69
Toga je na zalost bilo jos kad sam ja svoje decke upisivala u vrtic user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
5.6.2010 16:04:40   
Thea
IZVORNA PORUKA: Puli

thea sve znam i mi koji radimo u vrtićima smo ljuti zbog takvih:(

vrtići nažalost ne stignu još i provjeravati potvrde,a masa ljudi to bezobrazno iskorištava


ja sam rekla nedavno da bi se za djecu roditelja koji ne rade trebala napraviti grupa
koja bi radila od 9-15 sati(klinci trebaju socijalizaciju ali i svoje roditelje a nažalost većina ovih koji su doma iskorištavaju vrtić maximalno i petkom i svetkom od jutra do mraka)




Pa kod nas koliko znam ima organizirana u sklopu vrtića igraonica mislim tri puta tjedno po 2 sata podvečer da se djeca malo socijaliziraju i nauče nešto (mislim da još ima ako nije ukinuta user posted image )...
A isto tako ima tih majki koje su doma pa je djete u vrtiću od 7- pola 18 ili 18 ostane zadnje u vrtiću jer ona ne stigne po dijete... user posted image user posted image

< Poruku je uredio Thea -- 5.6.2010 16:05:30 >


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
5.6.2010 16:19:12   
mlada mama
Cure sorry ali ja se ne slazem s vama. Ja vjerujem da je tvoja prijateljica  jako ljuta sto joj djete nije upalo u vrtić.
Ali gledajte jos jednu stvar, ja ne radim,ali  ni ne visim cjeli dan po kavama. Jako je zalosno sto misle da mi mame kod kuce s djecom uzivamo i hodamo po kavama. Znate li vi kako je to imati upalu zuba i ne moci otici kod zubarice jer vam djete nema tko pricuvati tjednima??? ja znam!!
Kazu da se mame koje su kod kuce s djecom "zapuste",a mozda im nema tko djecu ppricuvati da bi one otisle na frizuru.... ne napadam nikoga,samo iznosim svoje misljenje, moj sin ne ide u vrtic i samo ja znam koliko mi je teško ili lako. Ponekad bih i ja voljela raditi samo da se malo maknem od kuce,ali ne mogu. Zato bih barem voljela da mi djete upadne u vrtić,pa makar i morala nabaviti laznu prijavu o zaposlenju.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
5.6.2010 16:23:14   
Thea

IZVORNA PORUKA: mlada mama

Cure sorry ali ja se ne slazem s vama. Ja vjerujem da je tvoja prijateljica  jako ljuta sto joj djete nije upalo u vrtić.
Ali gledajte jos jednu stvar, ja ne radim,ali  ni ne visim cjeli dan po kavama. Jako je zalosno sto misle da mi mame kod kuce s djecom uzivamo i hodamo po kavama. Znate li vi kako je to imati upalu zuba i ne moci otici kod zubarice jer vam djete nema tko pricuvati tjednima??? ja znam!!
Kazu da se mame koje su kod kuce s djecom "zapuste",a mozda im nema tko djecu ppricuvati da bi one otisle na frizuru.... ne napadam nikoga,samo iznosim svoje misljenje, moj sin ne ide u vrtic i samo ja znam koliko mi je teško ili lako. Ponekad bih i ja voljela raditi samo da se malo maknem od kuce,ali ne mogu. Zato bih barem voljela da mi djete upadne u vrtić,pa makar i morala nabaviti laznu prijavu o zaposlenju.



Draga moja razumijem i ja tebe,ali i ja sam išla i kod doktora i kod zubara i kod fizera i vodila svoje dijete sa sobom.. Moj Antonio je tako išao sa mnom svukuda.. dijete se igralo sa svojim igračkicama,slikovnicama i šta sad... Nikad se nisam požalila što ga vodim sa sobom..I sad kad imam slobodan dan odem na kavu u grad ali ide i moje dijete sa mnom jer nisam jedna od majka koje će ostaviti dijete bakama da mogu u miru popiti kavu ili si malo odspavati doma...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
5.6.2010 16:38:17   
Anoniman
A joooj, ja vjerujem da nije lako vama koje ste po cijeli dan doma. ja već šiziiim koliko želim ići na posao. Ali s druge strane... ne znam šta ću ako ne dobijemo jaslice. nema bake, nema nikoga, a na posao MORAM! Stoga me te lažne potvrde toooliko živciraju. Mi koji dolazimo doma svaki dan u 17 isto imamo i zubobolje i potrebu za šišanjem, a vremena za sve to ipak puno manje nego vi koje ste stalno doma. Tako da ne mogu nikako odobravati lažne potvrde, ali mogu suosjećati s mamama koje su stalno doma i znam da im nije lako.

(Odgovor članu Thea)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
5.6.2010 16:44:07   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: mlada mama

Zato bih barem voljela da mi djete upadne u vrtić,pa makar i morala nabaviti laznu prijavu o zaposlenju.

 I osjecala bi se dobro znajuci da neko dijete koje zaista nema tko cuvati jer oba roditelja rade nije dobilo mjesto u vrticu, zbog tvoje frizure ili upale zuba koja se izlijeci u par dana?

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
5.6.2010 17:06:53   
Thea

IZVORNA PORUKA: Kejt

A joooj, ja vjerujem da nije lako vama koje ste po cijeli dan doma. ja već šiziiim koliko želim ići na posao. Ali s druge strane... ne znam šta ću ako ne dobijemo jaslice. nema bake, nema nikoga, a na posao MORAM! Stoga me te lažne potvrde toooliko živciraju. Mi koji dolazimo doma svaki dan u 17 isto imamo i zubobolje i potrebu za šišanjem, a vremena za sve to ipak puno manje nego vi koje ste stalno doma. Tako da ne mogu nikako odobravati lažne potvrde, ali mogu suosjećati s mamama koje su stalno doma i znam da im nije lako.


Slazem se s tobom.I ja radim od 7-15,od ovog tjedna,a prije je bilo i od 7- 18 sati. isto moram i kod zubara,doktora,ducan i jos tisucu stvari obaviti,a dijete mi je doma.Sva sreca da mi je Klaudia velika pa mi ga pricuva,ali i ona ima skolu i mora uciti..Zato me stvarno zivciraju ovakve nepravde i kojekakve druge podlosti...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
5.6.2010 18:37:14   
lee
Thea ja se slažem sa tobom...ima mama koje ne rade pa eto žele da im se djeca socijaliziraju..itd...ali postoji i druga strana.ja sam je upravo osjetila kad sam išla prijaviti alexa za vrtić odnosno jaslice..mi smo njega upisali u privatne jaslice još davno prije nego se rodio...jer eto takva su tada ovdje u puli bila pravila..sad kad sam ga morala upisati opet..jer ja radim kao i moj muž naišla sam na sto prepreka..od prijave do mupa i prebivališne potvrde...da dalje ne nabrajam..i dodjem u vrtič da predam papire za jaslice u kojima smo več prijavljeni...i ona me gleda u čudu..ja joj objašnjavam da ja  radim kao i moj muž ...da bi bi nakraju dala povrdu..i rekla da ostatak donesem do 12h jer oni dalje ne primaju papire i smatraju i nevaljanim...samo da te eliminiraju...poludila sam..to je početak mulanja a znam par žena kojima su djeca u jaslicama a one ne rade...ništa..nego idu po kava...ne pocjenjujem te žene jer posao kučanice je težak ali isto tako nije mi jasno zašto djete ne ostane doma ako ga ima tko čuvati....

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
5.6.2010 19:28:33   
natalijax
zbilja bezobrazno od njihuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
5.6.2010 21:28:18   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: lee

Thea ja se slažem sa tobom...ima mama koje ne rade pa eto žele da im se djeca socijaliziraju..itd...

ja spadam u ovu grupu.ja sam bila prijavljena u muževoj firmi od početka user posted image  sa zvrkićem jer smo bili u mogućnosti da si plačamo da mi ide staž i ostala primanja a zvrkića sam upisala u vrtić.
prvo je bio odbijen a kasnije primljen.

moja prijava je bila da radim kai administrator u firmi a radila sam kao kuharica (na recimo 4 sata dnevno)šta se nije niti moglčo nikako da se prijaviuser posted image user posted image user posted image
i šta sam trebala da uradim?????
ja sam već 9 mjeseci nezaposlena po papirima-i on ide u vrtić user posted image ali ja obavljam isto poslove koje treba da mužu pomognem.
kada je zvrkić doma isto to obavim ali on je zadovoljniji sa djecom u vrtiću nego sam doma jer oko kuće nemamo djece a nemože biti sam jer nemam ''pogodnosti''za njega tako maloga

''ne radim'' Ali ni neidem po kavama

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
5.6.2010 23:11:14   
emily123
evo i ja sam jedna od onih cije dijete ide u vrtic a ja sam doma.....samo ja nisam predavala "lazne" papire nego sam otisla u vrtic u 10mj. i pitala jel ima slobodno mjesto...kad se jedan mali ispisao moja malena je upala..otvoreno sam rekla da ne radim i da sam u traženju posla....eto i od tada saljem i saljem molbe..idem na razgovore i nista
sad mi je u jednu ruku žao kaj ide u vrtic, jer ja sam jos uvijek doma
ali ne odobravam one koji imaju lažne potvrde o zaposlenju i klinci im upadaju u vrtic bez problema a one doma recimo uživaju user posted image


_____________________________

mamini anđeli............

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
5.6.2010 23:21:09   
anuska08
Ok mi je ako mame traže posao pa ako nađu svejedno će trebati dijete netko čuvati, ali ako misliš biti doma i zbog toga neko drugo dijete i roditelj izvisi je  stvarno ružno! user posted image No niš me ne čudi jer se svuda laže pa i kod upisa u vrtić!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu emily123)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
5.6.2010 23:39:50   
njanja
vrlo jednostavno-kad bi jan izvisio u vrticu radi jedne mame koja ne radi, a fiktivno je prijavljena, isla bi od dnevnih novina do ustavnog suda. Red je red. I ja i mm radimo od 9 do 17 h i nasi roditelji i kada bi izvisili radi nekoga tko je doma, a tko bi dijete dao u vrtic radi socijalizacije, imala bi svastaaaa tu reci.


< Poruku je uredio njanja -- 5.6.2010 23:55:33 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!