|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kretenizam sa knjigama
2.9.2009 12:13:26   
ivanaa
user posted image user posted image cekam vec 1 mjesec da kupim narucene knjige,nove...ali knjiga u sk nema..zovem je profil i oni kazu da imaju sve knjige i uzmem ja svoje 2 djece i u centar zagreba po knjige..guzva ko u prici,red do pola bogoviceve,knjiga  samo par sa cjelog popisa kazu dodite drugi tjedan..mat.. im jee bez...ukinu mi knjige i onda cekam cjelo jutro da ih platim sa 2 djece i nema idioti skola pocne u ponedjeljak..kakva smo mi drzava??sve ih treba pobiti,gamad nesposobna

< Poruku je uredio Renata RR -- 2.9.2009 13:35:36 >


_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
2.9.2009 12:16:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ivanaa)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kretenizm sa knjigama
2.9.2009 12:16:52   
ivanaa
jesam pospricala sam mu sve sa cijanidom sama kreten

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Obrisani korisnik]
2.9.2009 12:19:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ivanaa)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kretenizm sa knjigama
2.9.2009 12:29:17   
mariola
I ja sam jučer srela jednu susjedu i kuka mi na knjige. Majko mila jadni roditeljiuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kretenizm sa knjigama
2.9.2009 13:28:54   
Ninaa
To je katastrofa, moja susjeda ima 5 školaraca i malu bebu od mjesec dana i luda je od škole i knjiga. Da ne pričam koliko im novaca treba za te knjige, a kak se stalno mijenjaju mlađa djeca nemreju naslijediti od starije, a kak oni obadvoje rade i imaju dobre plaće ne spadaju ni u one kojima će država/općina pomoći oko knjiga. A gdje je još školski pribor i odjeća?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kretenizm sa knjigama
2.9.2009 18:53:53   
Zvonki
Ja sam jučer popunila narudžbenicu na stranici Tisak medie, danas odnijela u Frankopansku i knjige će navodno biti kompletirane za 7 dana. Oni nazovu kad možemo po njih.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kretenizm sa knjigama
4.9.2009 11:07:59   
vjerae
Ljuta sam ko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Došle u knjižaru naručene knjige,naravno neke krive neke fale ,uglavnom sam im svašta skresala,a osim toga naručila sam i omote po mjei jer ih rade a gospa mi mrtvo hladno rekla "pa bit će gotovi idući tjedan!"A knige trebaju bit zamotaneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tko koga radi tu blesavom?user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Rijetki su trenuci kad je čovjek ravan sebi!

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kretenizm sa knjigama
4.9.2009 12:53:42   
ivanaa
ja sam danas dobila sve knjige osim vjeronauka...bez narucenih omota naravno i nakon sat vremena cekanja.user posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu vjerae)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!