|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krećem dalje...
12.10.2011 9:40:13   
njanja
Evo samo da vas pozdravim svih...
Ribica je jučer imala pravo, zaista sam prerasla raju i moram "krenuti dalje" (citiram ju). Nisam trudna niti ne namjeravam skoro biti tako da sam prerasla teme o zatrudnjivanju, teme o pelenama, dojenju i inome su mi 100 x ponovljene i sama sebi sam dosadna kad pišem jedno te isto...Ostaju mi svakodnevne teme koje čitam na jutarnjem, indexu i slično koje želim komentirati, ali koje očito više izazivaju bijes, nego imaju ikakvu drugu poantu....

Neću se pozdravljati jer se ne želi pozdravljati s vama, ne želim da bude konačno, želim da se i dalje družimo, tko ima neka čita moj blog, tko želi neka mi pošalje mail, tko ga nema, čujemo se na pp, druženja u Ri ću i dalje organizirati i da, iz navike i radoznalosti ću škicnuti da vidim tko je rodio i da čestitam....Svim trudilicama želim da postanu mame, svim trudnicama da dočekaju svoju djecu i da im novo putovanje bude ispunjeno i svima želim da im djeca budu dobra, poslušna i zdrava user posted image .

I samo jedan posebni pozdrav Uspavanoj i Marti!!!!!

Ovaj pozdrav nije za daljnju raspravu user posted image user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 9:53:40   
anaxx
ali rr neće biti ista bez tebe...


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 9:58:02   
pticica
hmmmmm sad kad te citam mogu samo reci da je kod mene identicna situacija, to znaci da imam dijete od 4,5 god, ne namjeravam u skorije vrijeme biti trudnica, znaci user posted image mogu da idemuser posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 9:58:23   
mamice
Ovaj pozdrav nije za daljnju raspravu user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 9:59:34   
troubled
aj ne budali.....user posted image
ima tu sve do puberteta...
do tada ćemo vjerojatno već i nekima čestitati što su postale bake...možda i djedovi....
neka tebe tu...ti si, kao i mnoge od nas, dio inventara....
kakva bi to uopće raja bila bez tebe user posted image

p.s. kakav blog? zašto ja uvijek sve zadnja saznam? aj daj link user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 10:02:37   
osobno
Ajde njanja ne pi*di.
Za dobrim konjem se prašina diže.
Bilo bi dosadno inače.
Zatrpala bi nas kakica i pelene...
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 10:03:26   
sarah_zg
a daj, ja se taman vratila, nije me bilo mjesecima, ispuhala se od raje, ali sam vas se nekako neki dan i zaželjela i došla sam opet

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
12.10.2011 10:04:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mamice)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 10:04:40   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: troubled

aj ne budali.....user posted image
ima tu sve do puberteta...
do tada ćemo vjerojatno već i nekima čestitati što su postale bake...možda i djedovi....
neka tebe tu...ti si, kao i mnoge od nas, dio inventara....
kakva bi to uopće raja bila bez tebe user posted image

p.s. kakav blog? zašto ja uvijek sve zadnja saznam? aj daj link user posted image

Ja potpisujem troubi i posebno ovo boldano user posted image ???

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 10:07:19   
njanja
lilivana, molim te ne petljaj se, ionako si prerijetko tu da biš imala prava uništavati mi ovu poruku.
Svoje sam rekla, a po mojim postovima znate da sam doslijedna osoba...
Već dugo o tome razmišljam i mislim da mi treba otići....

Zato tko me voli i poštuje, neka mi to olakša na način da poštuje moj pozdrav i da mi ne piše lijepe stvari user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 10:08:27   
ribica1
Ne želim da zbog mene napuštaš raju jer ćeš falit (s kim ću raspravljat sadauser posted image ), al ja se ne brinem, mi ćemo se vidjet na druženjima u Rijeci, nadam seuser posted image kao i do sada!



_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 11
   [Obrisani korisnik]
12.10.2011 10:09:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 10:13:05   
njanja

IZVORNA PORUKA: lilivana

lilivana, molim te ne petljaj se

moja najveća isprika kaj sam ti uporpastila oproštaj. slobodno nek admin obriše moj komentar



ne treba brisati, ipak naši postovi najviše govore o nama kao o osobama....

ribice, nisam baš tako tašta, ne odlazim zbog tebe, ti si mi samo bila netko tko je rekao pravu stvar i dala mi razmisliti.....e pa, iako nisi mislila, hvala ti

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 10:13:16   
mamice
Na rr nikad nije bilo dosadnouser posted image



_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 10:19:21   
BUMBI
Draga ja poštojum tvoju odluku,čujemo se preko mailauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pusa Januuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 10:30:26   
jagodicabobica
user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 10:39:00   
anaxx
user posted image

pozdrav, čujemo se... a nadam se i vidimo...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 11:12:42   
Anoniman
Njanja je velika cura i može sama odlučiti gdje će provoditi vrijeme, ne? user posted image

Njanjo, evo jedna putna:

http://www.youtube.com/watch?v=kKfpB7KiueU

RR bu zanavek tu, kad se zasitiš indexa, buš se ti vrnula sim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


http://s19.rimg.info/d459259fddf328e2eeb8bfca5c4a848e.gif

svrati na tequilu!

(Odgovor članu anaxx)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 12:39:53   
mamacita
user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 13:16:18   
maja
Ja ne znam da pišeš blog user posted image i napravila si ono što si rekla da nećeš nikada, mada mislim da ti je ovo drugi put user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 13:19:32   
pincirotvajler

IZVORNA PORUKA: maja

Ja ne znam da pišeš blog user posted image i napravila si ono što si rekla da nećeš nikada, mada mislim da ti je ovo drugi put user posted image



_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 13:38:17   
mayathebee
Njanja ja ti taj tvoj post nekak nisam doživila.
Ne zato kaj mislim da nisi dosljedna, sasvim suprotno, već mislim da nije istina da nemaš kaj više tu raditi.
Odi malo, odmori od raje i žustrih rasprava u bezveznim i sto puta ponovljenim temama, priznajem malo je dosadilo ovdje.
Znam da tvoje omiljene rasprave nisu one sa hugičima i smajličima, ali vjerujem da ćeš imati potrebu napisati par takvih kad Marta dođe kući, kad ribica rodi svoje maleno.......kad ja stavim slike svoje svadbe iz snovauser posted image user posted image user posted image

Možda si prerasla raju, i netrebaš našu pomoć i savjete, ali mi trebamo tebe!!!user posted image
Istina, nećemo umrijeti ako si nas odlučila napustiti, ali meni će osobno faliti tvoji savjeti, opaske, žustre argumentirane rasprave.......
Uglavnom, upečatljiva si ovdje, meni osobno si bila, zapravo jesi netko koga bi vrlo često samo potpisala, jer bolje nebi sročila, koji put i nisam bila sretna tvojim postovima, ali bi ih uglavnom uvijek uzela u obzir, jer znam da ništa ne pišeš u prazno.....

Ugl.  što god odlučila, neću prigovarati, a ak' te nebu više tu, znaj da će biti puno tema za koje ću si pomisliti kaj bi njanja tu rekla.....user posted image
Pusa tebi i Janu, super si mi.....see ya!!

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 13:47:21   
mala99
Draga njanja i ja sam ti jučer nakon tvog komentara da te ne interesira više dojenje, pelene i sl. htjela reći da onda ovo nije forum više za tebe.
Ringeraja je forum za mame, bebe , njihove probleme i sl. , zato smo na kraju i mi sve tu. Poštujem tvoju odluku ako si ti zaista tako odlučila  i ako se tako osječaš. Ali isto mislim da bi svojim iskustvom mogla pomoći novim mamama koje ovdje traže pomoć, na kraju i zato smo i tu da si pomognemo i savjetujemo. A mora biti i nas starih mamauser posted image  

Zato kako god odlučila želim ti sve najboljeuser posted image

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 13:50:39   
Puli
njanja veliki pozdrav tebi i
veliki ljubac januuser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 14:11:21   
natalijax
njanja s tobom uvijek nekih akcijauser posted image mislim da do ovog nebi došlo da nije teme o tajnoj grupi na fb,no neću o tom na ovoj temi,Meni sad ispadne da ako dođe neka nova mama nezna nać temu npr. o dohrani,pelenama i otvori da pita i odmah ispadne dosadna,,o čem neznam nepišem ako mogu pružit ču rijeć utjehe.Isto tako i o kravljem mljeku moj pedijatar kaže da može od šest mjeseci a tvoj ili nečiji drugi da tek može od godinu,al ne moj če ispast glup a tvoj pametan i ti češ uvijek biti u pravu dok ja koja tvrdim ili pak neka druga da ide od šest mjeseci nečemo biti u pravu,Negdje prije si otvorila temu o onim tipovima neznam kak se zovu što sviraju violončelo,ispravi me ako nisam dobro napisala sva si u čudu napisala na temi o kontracepciji da si mal očekivala više razgovora o njima,i netko ti je napisao da neslušaju svi istu glazbu ko ti,Ovdje nešto neštima,neznam štauser posted image Nitko nije rekao da ti nije mjesto na forumu ,znaći ak si proša dojenje,mjenjanje pelena dohranu odma su ti sve teme dosadne

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!