|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 0:18:17   
osobno
Ne znam jeste primjetile anketu o kontracepciji. (Ako niste povirite.)
Zanima me kakvo je vaše stajalište o tome. Ja sam se, recimo, kao što sam već napisala, odlučila za spiralu, i prezadovoljna sam.
No, bune me ovi "vjerski razlozi".
Teško mi je povjerovati da još postoje osobe koje su sposobne razmišljati, koristiti logiku, ali svjesno ne žele zbog vjerskih načela.
Da se razumijemo, mene osobno ne smeta, samo mi je malo čudna, ipak su ovo vremena kad su ljudima sve informacije dostupne uvijek i bilo gdje.

< Poruku je uredio osobno -- 25.1.2011 0:19:11 >


_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 0:26:12   
lidac0605
Opće me više niš ne čudi otkad je bila tema o svekrvinom pravljenju uroka snahi...no comment...to je valjda isti mentalni sklop...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Brisano sporočilo]
25.1.2011 0:30:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu lidac0605)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 0:39:32   
lillyfee
evo sam procitala anketu haaaaahahaha. radije necu komentiratiuser posted image user posted image

_____________________________

L 08.2004
D 03.2011.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 7:34:58   
Bebys
vec sam jednom napisala ovdje na rr OSTVITE LJUDE NA MIRU KOJI VJERUJU U BOGA..zasto vas neprestano smetaju TI LJUDI I NJIHOVA RAZMISLJANJA...zivite u dobu kojem zelite..i vjerujte i radite sto zelite...druge ostavite na miru...jos jednom procitam ovakve napade i gluposti...nece biti dobro...jer mi ovo vec lagano ide na nerve...svako malo se nadapadaju ljudi i njihovo razmisljanje ili vjerovanje...ovo je prevrsilo vise...sa nametanjem nekih stavova odakle vam pravo..ako pise moje misljenje i komentar...onda je to misljenje te osobe...slagali se vi s time ili ne...dokle god to neki ljudi ne shvate...dorasli ste 0 

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 8:03:31   
mamice
Bebys nemoj se uzrujavati ja vjerujem u Boga al nemogu reci da sam neki vjernik i ne osudjujem nikoga ako ne koristi zastitu ako mu vjera ne dozvoljava to je njegov izbor i zelja. Ja nebi uopce koristila zastitu da imam mogucnostiuser posted image  

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 8:50:55   
pincirotvajler
mene nije uopće zasmetalo mišljenje cura koje su protiv spirale,mi se odlučili za nju i jedino je to bitno
nit me smeta ak se neko uopće ne štiti a nema uvjeta,nije to moj život


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 9:13:18   
BruMa
Vidim da će opet biti veselo na ovoj temi.....user posted image
I meni je čudno da neki iz vjerskih razloga ne koriste kontr. ali nemam ništa protiv toga.
I ja vjerujem u Boga ali to ne znači da se slijepo držim svega što vjera nalaže.Po tome bi imala 10-ero djece.


_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Brisano sporočilo]
25.1.2011 9:20:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu BruMa)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 9:20:53   
ema55
Definitivno za kontracepciju. prije 3 tjedna prvi put kasnila menga, uvjerena da sam trudna, u šoku sam bila, tad dam shvatila da to stvarno u ovom trenutku ne želim, i da treba djecu planirati, naravno koliko je to moguće, tako da sljedeći tjedan stavljam spiralu.
Opet to je individualni izbor.

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 9:49:10   
Bebys
jako je dobro reci ono sto se hoce i misli...ali PODSMIJAVANJE...bilo kome vraca se kao BUMERANG NAZAD.....user posted image

(Odgovor članu ema55)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 9:50:45   
maja
Iskreno, zabole me ko šta koristi i iz kojih razloga, ja znam šta ja koristim! Meni je veći "grijeh" da netko ima djecu koju nema kako i gdje odgajati!
Meduzauser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ema55)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Obrisani korisnik]
25.1.2011 9:58:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 10:04:00   
leilany
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: maja

Iskreno, zabole me ko šta koristi i iz kojih razloga, ja znam šta ja koristim! Meni je veći "grijeh" da netko ima djecu koju nema kako i gdje odgajati!
Meduzauser posted image



potpisujem


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 10:06:22   
LUNA000
ne koristim ništa...prije braka raćunala sam plodne i nepolodne dane...u braku nekad prezervativ...inače ništa...i nije to zbog vjere..već zbog tog što ne želim ni spiralu, a niti piti pilule...moje mišljenje je da svatko ima pravo na izbor i svoje mišljenje...podržavam i jedne i druge..svatko zna najbolje kako mu je...inače moje mišljenje je ovako...svaka čast onima koji se prvo žele materijalno osigurati pa onda imati dijecu..hrabri su..i imaju potencijala očito...jer očito su sigurno da če sve to napraviti u ovom kratkom životu...ali postoje i oni koji rade po cijele dane...za neke male plaće...s kojima nikad neće uspijeti dignuti kredit da bi sami sebi nešto stvorili....koji nemaju nikakvog nasljedstva od svojih roditelja a koji će imati dijecu bez obzira na to ...jer život je prekratak da bi čekali da stvore idealne uvijete..danas te ima...sutra te nema...što čekati??? ne kažem da treba raditi djecu svake godine i rađati...al ja sam jedna od onih koji nemaju ništa..već djecu i muža...ali zar to i nije najveće bogatstvo...?? neka mi nitko ne zamjeri..ovo je samo moje mišljenje i divim se i jednima i drugima...vjerujem u Boga...ali i griješim...i nisam tip osobe koja će živiti po pravilima...sve u svemu sretno svima u ostvarenju životnih ciljeva...ma kakvi oni bili.,..ne svađajte se ljudi...život  je prekratak...

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 10:06:47   
danery
IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: maja

Iskreno, zabole me ko šta koristi i iz kojih razloga, ja znam šta ja koristim! Meni je veći "grijeh" da netko ima djecu koju nema kako i gdje odgajati!
Meduzauser posted image



potpisujem



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 10:18:27   
CallamityJane
A zasto ne budete kao ja? Nema sexa, nema ni brige oko kontracepcije user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 10:20:19   
tinka25
IZVORNA PORUKA: lidac0605

Opće me više niš ne čudi otkad je bila tema o svekrvinom pravljenju uroka snahi...no comment...to je valjda isti mentalni sklop...


_____________________________

Nikola, 28.5.2010., 3950, 52 cm

Petar, 12.10.2011., 3600, 49cm

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 10:21:33   
maja
Lunći, ja sam mislila svojim postom na ono koliko mi Bog da, pa ih onda imaš desetero, a nemaš ni za kruh ni mlijeko, e to mi je malo sebično

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 10:37:50   
njanja
IZVORNA PORUKA: lidac0605

Opće me više niš ne čudi otkad je bila tema o svekrvinom pravljenju uroka snahi...



_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 10:49:11   
Anoniman
Luna, svaka čast! user posted image user posted image user posted image

CJ, baš sam se nasmijala, ali ima tu puno istine - kod nas je tolika gužva u kući da se mm i ja stignemo "pogledati" jednom mjesečno, i kaj bi ja sad lokala tablete svaki dan zbog tog 1x mjesečno? koja nebuloza! kao drugo, sad vidim da s obzirom na dijagnozu ja ni ne smijem pit tablete! mogu me ubit!
podržavam samo prirodne metode planiranja obitelji... znači, plodni i neplodni dani i apstinencija, koja i nije tako teška kad se izvježba!
e, sad, kad kažem da je to i vjernički stav, odmah nastane galama, proglašava nas se zaostalima, glupima, siromakima v glavu i ostalo - ljudi moji, svatko tko je išao zdravorazumski proučavati taj vjernički stav shvatio je da je on itekako potpuno normalan, sva ta kontracepcija ili sputava ili je umjetna i ima svoje učinke na organizam. al sad će bit paljbe, jer čim se spomene vjera i crkva, odma nastaje rat. ko će prvi pucat?user posted image

p.s. da ne bi bilo zabune - ovo dijete koje sad nosim je željeno, planirano i izmoljeno! ja sam znala i kad je ovulacija i da sam trudna od tog dana kad je začeto, pa sad pljujte po meni koliko hoćete! user posted image

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 10:51:57   
LUNA000
IZVORNA PORUKA: CallamityJane

A zasto ne budete kao ja? Nema sexa, nema ni brige oko kontracepcije user posted image


baš ti zavidimuser posted image ...ima koja tajna?? muža poslati na brod možda??? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 10:53:59   
osobno
Opa opa...sad se ja osjećam napadnuto. Nije uopće bilo spomena o vjeri u Boga, mislim da većina nas vjeruje u Boga, ma kako se on zvao, mene smeta to šta se obično one koje se izjašnjavaju kao velike vjernice konstantno osjećaju prozvane i brane svoju vjeru koju nitko u nijednom trenutku nije dovodio u pitanje. Temu sam otvorila baš stoga jer me smeta da se osjećam kao da se moram branit svaki put kad se moje mišljenje ne "poklapa" s njihovim.
Zaista se smatram osobom izrazito liberalnih načela, i nikad, ponavljam NIKAD ne osuđujem, no osjećam se osuđenom.
Je li to znači da svaki put kad mi se nečije mišljenje ne sviđa napadam ljude koji vjeruju u Boga?
I je li to implicira da ja ne vjerujem jer se ne slažem?user posted image

< Poruku je uredio osobno -- 25.1.2011 10:54:43 >


_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 10:55:18   
LUNA000
IZVORNA PORUKA: maja

Lunći, ja sam mislila svojim postom na ono koliko mi Bog da, pa ih onda imaš desetero, a nemaš ni za kruh ni mlijeko, e to mi je malo sebično


nisam sve postove ni pročitala...svakako nisam za to...treba imati djece koliko želi jedan par s uključenim razumom...a ne koliko ih Bog da..jer nije pošteno da ih onda nekima ne da ni jedno...zar ne...

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 10:57:47   
LUNA000
za mene je vjera u Boga nešto sasvim drugo od crkvenih zakona

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!