|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kišna navlaka
13.5.2010 14:47:59   
buduća mamica
Imam chicco kolica. Uopće ne kužim kako te ''folija'' ide gore. Za što se zakači da ne padne? Help. Želimo u šetnju a štrca kišica.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kišna navlaka
13.5.2010 14:58:01   
FIONA
kaj ti nema one trakice kaj se zakopčaju gore i dole oko ručka...moja ima za dolje a gore se prevlači skroz tako da ni ne treba....moja su prenatal...kaj nema na netu, si škicnula...user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kišna navlaka
13.5.2010 15:12:13   
ama
moja isto imaju trakice ljepljive i dole povis tockova se zakaci a gore preko skroz na rucke isto obljepividi da pravilno okrenes to mozda imas nesto da kopcas il da navuces imas knjigicu od kolica kad si kupila jesil je dobila pogledaj tamo

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kišna navlaka
13.5.2010 17:40:06   
natalijax
na kutiji mora bit ,ja je imam al nisam je još koristila tak da neznamuser posted image

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kišna navlaka
13.5.2010 17:49:58   
Anoniman
naša graco imaju čičak kojim se pričvrsti, a peg-perego ima cif na kupoli za to i za mrežu za komarce.

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kišna navlaka
14.5.2010 9:06:21   
tita
Mi imamo peg perego i nikad koristili te stvari!!!!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kišna navlaka
15.5.2010 18:47:51   
Bebys
ma ako je original za kolica..mora biti gdje se zakvaci..
ako nije original..onada imas problem...

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!