|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako zaštititi dijete od nasilja
2.3.2010 9:01:58   
xxl
Danas u tramvaju čitam(tuđe novine)kako su izmlatili dijete i maltretirali ga satima,od uriniranja po njemu do teških batina.Detalje neznam jer sam škicala tipu u novine a i da nisam nebi mogla dalje čitati.Ja sam se smrzla.Kakva su to dijeca??Šta je to??.Presjeko me od straha za moje dijete.Taman sam mislila Patrika puštat samog iz škole a sad neznam.Ja neznam kako ga zastititi od takvih situacija.Kako ga savjetovati da se ponaša u tim situacijamauser posted image .Nije mi normolno ni čekad ga red školom da nebude izvrgnut ruganju da je mamina mazauser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako zaštititi dijete od nasilja
2.3.2010 9:12:56   
Njofra
Ma ja mislim da ću ja svojeg sina voditi u školu i dolaziti po njega pa šta je sigurno sigurno je. Vidim da ima sve više ne normalnih ljudi pa tako i njihovih naraštaja nažalost. A vidi se da je i sustav zakazao i da nitko ne reagira. Zakoni nisu dorečeni a i oni koji su stavljeni na snagu nisu dobri. Moje mišljenje. Mislim da se sve to najbolje vidi na društvu. Pa eto šta se dešava, hahari vladaju i nisu kažnjeni, oduzimaju drugima pravo na život a kazne su nikakve. Jad i tuga.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako zaštititi dijete od nasilja
2.3.2010 9:15:40   
xxl
A do kad ga vodit pa moj će sad 10 godina,izlazi van iz škole s curicom koja mu se sviđauser posted image i moli me da ga ćekam iza ugla da malena ne vidi da ga mama vozi jer ona već ide samauser posted image .

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako zaštititi dijete od nasilja
2.3.2010 9:24:03   
Njofra
Ha ne znam a valjda bi i ja svog čekala iza ugla. I mislim da je u redu to što ga čekaš. 10 godina nisu neke godine ma kako oni mislili da su face, govorim iz iskustva jer moja curka ima 11g a ponašala se eto mogu reči od 9g već da je ona kao "velika"takva je to generacija čini mi se.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako zaštititi dijete od nasilja
2.3.2010 9:24:26   
lidac0605
Nažalost...danas se može napravit jako malo...i mi smo imali problem sa nasiljem sa našom curicom prije 10-ak dana...
Ona ide u 5. razred,a na nju se okomili u školskom busu grupica sedmaša i to kaj je najgore dečkiju-počelo sa zadirkivanjem svaki dan dok ju jedan dan nije jedan lupio sa flašom po ruci na kaj je moj muž doslovno popiuser posted image i išo drugi dan s njom pred školu sa namjerom da će spljuskat tog malog(taj "mali" je već trebao sad bit 1.srednje-znači pravi delikvent),no njega taj dan nije bilo u školu,muž išao kod razrednika,razrednik prijavio psihologici i pedagogici-one će s njim razgovarat...i to ti je to...
Još je reko mužu da nek ga slučajno ne dira,da mu niš danas ne smiješ napravit,da je tak jedan tata isto nekog malog stepel za jaknu malo i završil na sudu...mislim stvarno user posted image
A mene je najviše to pogodilo-dečki na curicu i to toliko mlađu,pa stvarno toga nije nekad bilo,dok smo u starom sistemu dobili i za uho i svakak i imao si nekog respekta prema školi,profesoru i nekom redu...
Danas klinci smiju sve,a profači ništa...zato se to i događa...a i kakvi su to starci,to me isto ludo interesira,al ja na to poludim...


da sam ja do tog malog mogla onda kad je Laura plačuć došla doma,ja bi ubila Boga u njemu-pa kud puklo da puklo

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako zaštititi dijete od nasilja
2.3.2010 9:27:57   
Njofra
Gle poslije onog slučaja kaj su malog pretukli zbog mobitela, ufff, ma strašno i normalno da brinemo. Mi smo blizu škole ali svejedno joj govorim da nikoga ne gleda u oči i ne odgovara na ničije provokacije, više ne nosi mobitel u školu, e sad koliko je ta odluka moja dobra toliko je i loša, ne dolazim po nju u školu jer do sada kod nas nije bilo većih incidenta poput gore navedenog, pa zato, ali kad mi mali krene u školu već sam napisala da ću s njim dolazit i odlazit, oboje su moji jednako ih volim ali mislim da su dečki i cure dva različita svjeta tako mislim da je lakše upasti u nevolju kad si m. roda, možda i tu griješim, ali opet to je moje mišljenje.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako zaštititi dijete od nasilja
2.3.2010 9:29:22   
Dajica
slažem se u potpunosti s lidac, dnas je to tako, žalosno.
MM je uhvatio dvojicu na djelu kako provaljuju u dom zdravlja, zadržao ih do dolaska policije, policajac mu je rekao da ga ne smije ni taknuti, zbilja jadno, i nikom ništa.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako zaštititi dijete od nasilja
2.3.2010 9:37:52   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Njofra

Ma ja mislim da ću ja svojeg sina voditi u školu i dolaziti po njega pa šta je sigurno sigurno je. Vidim da ima sve više ne normalnih ljudi pa tako i njihovih naraštaja nažalost. A vidi se da je i sustav zakazao i da nitko ne reagira. Zakoni nisu dorečeni a i oni koji su stavljeni na snagu nisu dobri. Moje mišljenje. Mislim da se sve to najbolje vidi na društvu. Pa eto šta se dešava, hahari vladaju i nisu kažnjeni, oduzimaju drugima pravo na život a kazne su nikakve. Jad i tuga.
  upravo ovako..
ja bi isto uvijek neka netko ide s njim...pa taman i do srednje i kasnije...meni je to sigurnije..ovo je odvratni svijet..ili RECIMO ako ih ima grupa djece neka uvijek IDU ZAJEDNO KUCI...neka se ne razdvajaju...user posted image

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako zaštititi dijete od nasilja
2.3.2010 9:39:21   
Bebys
IZVORNA PORUKA: lidac0605




da sam ja do tog malog mogla onda kad je Laura plačuć došla doma,ja bi ubila Boga u njemu-pa kud puklo da puklo
  ovo bi i ja napravila UPRAVO SAM O TOME JUCER RAZMISLJALA..

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako zaštititi dijete od nasilja
2.3.2010 15:05:41   
natalijax
ja se to isto pitam i pitam se što je to danas,koji je to odgoj i koja je to psiha iči danas nekog premlatit,čemu sve touser posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako zaštititi dijete od nasilja
2.3.2010 20:34:52   
božica
ne znam...
kako se sve to dešava u današnje vrijemeuser posted image svakodnevnouser posted image
Djeca su mi još mala, sve se bojim kaj bu kada krenu u školu

Umjesto ritmike i plesa upisati ih na tečaj samoobrane i hrvanjauser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!