|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako u auto smjestiti tri as??
4.3.2011 12:03:51   
LUNA000
Baš se pitam..nije da putujemo često...ali kod mene je as obavezna za djecu...e sad stariji ima 5 g , mlađi 4, ja ču roditi u 6 mjesecu...stariji ima as onu do 36kg..koja može biti i booster, mlađi ima onu do 18 i sad mu je u knap..ali gdje da stavim treću??? Dali može se staviti u sredinu?? Al tamo nema pojas za vezivanje kao ostali..nego ako i ima ima onaj što dođe samo preko trbuha ako me kužite...ajmo vaše savjete molim!!!! Prosvjetlite me user posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
4.3.2011 12:12:59   
ikica84
dobro pitanje al ja ti ne znam odgovor...user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
4.3.2011 12:17:13   
LUNA000
hahahah ikice...pitat ču te ja za koju godinu kad ti bude treče na putu...user posted image user posted image user posted image user posted image ...kako tvoja bebica mala??

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
4.3.2011 12:51:52   
pepeljuga
Ova danasnja auta vecinom nemaju iza cila tri sidala nego dva ipo pa se u principu i ne mogu staviti tri as,al mora biti pojas za vezanje ....mozes naj starijeg stavit u sredinu na boosteru pa mislim da bi ti tako stale,meni je ok jer auto ima mogucnost 7 sjedala tako da ce T iza na 6user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
4.3.2011 13:05:03   
LUNA000
pepe koje auto imaš ako smim pitati...i aj bi najrađe novo...al ne pada mi napamet osim ako ne dobijem na lotu...user posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
4.3.2011 13:12:02   
Bebys
recimo naprijed jedna ...ona najmanja ide naopako..zar ne..ja sam svoju R jedno vrijeme vozila naprijed i ozada mogu dvije sjedalice i JOS JEDNA OSOBA a to si ti...tako nekako...ako se mozes progurati u sredinu izmedju dvoje i tako isto dobavis i vidis...bebu naprijed... i ona ti je licem okrenuta jer ta mala sjedalica ide naprijed...TO TI JE JEDINO RIJESENJE...inace moras mijenjati auto...

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
4.3.2011 13:17:36   
LUNA000
strašno saznanje....user posted image ...hvala cure

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
4.3.2011 15:33:33   
novamama
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ova danasnja auta vecinom nemaju iza cila tri sidala nego dva ipo pa se u principu i ne mogu staviti tri as,al mora biti pojas za vezanje ....mozes naj starijeg stavit u sredinu na boosteru pa mislim da bi ti tako stale,meni je ok jer auto ima mogucnost 7 sjedala tako da ce T iza na 6user posted image



viš viš, meni nije palo to na pamet, ali zvuči dobro ( a što je pametna ova naša pepiuser posted image )

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
4.3.2011 16:34:17   
leilany
moras kupit veci autouser posted image jer pepe ima mrcinu od auta,tak da se to ne pika.....

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
4.3.2011 17:43:53   
pepeljuga
Luna ja imam Nissan qashqi + 2,kad smo kupovali ja sam vec onda razisljala o trecem djetetu pa sam i gledala takva autauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
4.3.2011 18:09:54   
LUNA000
odlično pepe...sviđa mi se ..user posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
7.3.2011 12:56:31   
mamicaa
Ajme to ne želim ni misliti, i mi bi 3 djetešce, iako smo u krizi...... a imamo suzuki swift staro izdanje.

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
7.3.2011 16:11:37   
nemirna mama
mi imamo ford mondeo i samo 1 sjedalicu a troje dječice....
e sad imam pitanje do kad djete treba biti u sjedalici, najstariji ove god puni 6 god. curka 4 god a najmanji 2 god.
neku večer nas je zaustavila policija i 100 čuda, a na pitanje do kad dijete treba sjediti u sjedalici nemaju pojmauser posted image ....najstariji je bio u sjedalici, curka u sredinni a M meni u krilu


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
7.3.2011 16:19:39   
njanja
meni je to prva asocijacija kada netko kaže da ima 3-4 djece, ja sma praktičarka pa si mislim: a kako bi oni stali u moj twingo???user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
7.3.2011 16:29:23   
ZVRK
ja mislim do 5godina a kasnije trebaju biti vezani

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
7.3.2011 17:20:00   
LUNA000
evo pronašla sam dio iz zakona od prošle godine



Članak 163.
(1) Vozač i putnici tijekom vožnje u motornom vozilu na sjedalima na kojima su ugrađeni sigurnosni pojasevi, dužni su koristiti pojas na način koji je odredio proizvođač sigurnosnog pojasa.
(2) Iznimno od odredbe stavka 1. ovoga članka, sigurnosni pojas ne moraju koristiti osobe koje imaju uvjerenje da iz zdravstvenih razloga ne mogu koristiti pojas.
(3) Ministar nadležan za zdravstvo propisat će postupak, uvjete i način izdavanja uvjerenja iz stavka 2. ovoga članka.
(4) Vozač motornog vozila može prevoziti dijete mlađe od 5 godina samo na stražnjim sjedalima i to u posebnoj sigurnosnoj sjedalici, koja je za vozilo pričvršćena sigurnosnim pojasom vozila ili posebnim kopčama u vozilu.
(5) Vozač motornog vozila može prevoziti dijete starije od 5, a mlađe od 12 godina samo na stražnjim sjedalima, a dijete mora sjediti na posebnom postolju prilagođenom njegovoj visini tako da se može vezati sigurnosnim pojasom na tri točke vezivanja. Ako se dijete veže sigurnosnim pojasom na dvije točke vezivanja nije potrebno koristiti posebno postolje za sjedenje.
(6) Vozač motornog vozila može prevoziti dijete do dvije godine starosti na prednjem sjedalu vozila ako vozilo nema suvozački zračni jastuk ili ako je suvozački zračni jastuk isključen i ako se dijete prevozi u sigurnosnoj sjedalici postavljenoj suprotno od pravca vožnje koja je pričvršćena za vozilo pomoću sigurnosnog pojasa na tri točke vezivanja ili posebnim kopčama u vozilu.
(7) Dijete u posebnoj sjedalici u vozilu mora biti vezano.
(8) Novčanom kaznom u iznosu od 500,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač i druga osoba ako postupi suprotno odredbama ovoga članka.


_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
7.3.2011 21:00:51   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: nemirna mama

mi imamo ford mondeo i samo 1 sjedalicu a troje dječice....
e sad imam pitanje do kad djete treba biti u sjedalici, najstariji ove god puni 6 god. curka 4 god a najmanji 2 god.
neku večer nas je zaustavila policija i 100 čuda, a na pitanje do kad dijete treba sjediti u sjedalici nemaju pojmauser posted image ....najstariji je bio u sjedalici, curka u sredinni a M meni u krilu


Ajme nema sanse da bi ja moje vozila bez sjedaliceuser posted image
A i kod tebe bi mi bilo logicnije kad vec vozis bez da je najmanji u sidalici lipo vezan a stariji vezani svaki sa svojim pojasom,sorry al to mi je malo neodgovorno.

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
7.3.2011 21:38:02   
mamacita
Cuj, odgovorno ili ne odgovorno, to je malo grubo reci... auto sjedalice kostaju poprilicno novaca, tako da ako netko ne kupuje auto sjedalicu za stariju djecu koja su ok sa obicnim pojasom, to je onda njihova odluka.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
7.3.2011 21:43:25   
njanja

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: nemirna mama

mi imamo ford mondeo i samo 1 sjedalicu a troje dječice....
e sad imam pitanje do kad djete treba biti u sjedalici, najstariji ove god puni 6 god. curka 4 god a najmanji 2 god.
neku večer nas je zaustavila policija i 100 čuda, a na pitanje do kad dijete treba sjediti u sjedalici nemaju pojmauser posted image ....najstariji je bio u sjedalici, curka u sredinni a M meni u krilu


Ajme nema sanse da bi ja moje vozila bez sjedaliceuser posted image
A i kod tebe bi mi bilo logicnije kad vec vozis bez da je najmanji u sidalici lipo vezan a stariji vezani svaki sa svojim pojasom,sorry al to mi je malo neodgovorno.


Pepe, potpisati cu te!!!!!
I tocno se slazem za ovo da sto su manje, vise ih treba zastitit u autosjedalici prema tome, stavi najmladje u AS, a ostalo dvoje privezi pojasevima.

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
7.3.2011 21:49:14   
leilany
mamacita odgovorno il ne...grubo il blago...kako god...
al onaj ko vozi djecu u autu,mora znati za posljedice ako ima dijete bez sjedalice....
danas se svakakvi ludaci voze po cesti....dovoljan ti je trenutak nepaznje i bum...zamisli da ti dijete izleti van kroz šajbu....
mislim da si nikad u zivotu nebi oprostila kaj nisi imala sjedalicu....

ja tu kod sebe gledam budale kak voze djecu....pa mislim dode mi muka...
znam da ima sjedalicu,i kazem jos tuki ak nema da cu joj ja posudit svoju onu jaje...a ona meni kaze;ne hvala....drzi dijete u krilu...na prednjem sjedalu....ma mislim dode mi da je izudaram,isprebijam ko vola....user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
7.3.2011 21:54:19   
njanja

IZVORNA PORUKA: mamacita

Cuj, odgovorno ili ne odgovorno, to je malo grubo reci... auto sjedalice kostaju poprilicno novaca, tako da ako netko ne kupuje auto sjedalicu za stariju djecu koja su ok sa obicnim pojasom, to je onda njihova odluka.


Autosjedalice kostaju.
Ipak za djecu nije dovoljna samo ljubav...

Ali na kraju krajeva, svakom na volju....i odgovornost

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
7.3.2011 21:59:52   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: mamacita

Cuj, odgovorno ili ne odgovorno, to je malo grubo reci... auto sjedalice kostaju poprilicno novaca, tako da ako netko ne kupuje auto sjedalicu za stariju djecu koja su ok sa obicnim pojasom, to je onda njihova odluka.

Ja ne mislim da sam bila gruba,ja sam samo rekla svoje misljenje,al ocito nisi njen post procitala do kraja jer je ona napisala da joj je najstarije djete u as,mlađe u krilu a srednje u sredini,i ja sam joj samo predlozila da ih drugacije stavi ako vec nemaju as

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
8.3.2011 11:13:29   
njanja
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: mamacita

Cuj, odgovorno ili ne odgovorno, to je malo grubo reci... auto sjedalice kostaju poprilicno novaca, tako da ako netko ne kupuje auto sjedalicu za stariju djecu koja su ok sa obicnim pojasom, to je onda njihova odluka.

Ja ne mislim da sam bila gruba,ja sam samo rekla svoje misljenje,al ocito nisi njen post procitala do kraja jer je ona napisala da joj je najstarije djete u as,mlađe u krilu a srednje u sredini,i ja sam joj samo predlozila da ih drugacije stavi ako vec nemaju as


Znate što...Od sinoć me ovo muči.
I reći ćete da tjeram mak na konac-i da, priznajem da -da.
Ali reći ću...
Autosjedalica ima po raznim cijenama, onih na 5 točki vezivanja ima već za 500 kn. Pod pretpostavkom da imate više djece, mogućnost je da kada jedno naraste i krene u AS na 3 točke vezivanja mlađe dijete naslijedi tu na 5 točki vezivanja. Dakle, imate 1 početni trošak i onda "s koljena na koljeno".

DA, AS koštaju. DJECA KOŠTAJU. Sve danas košta. Ali nemojte se ni probati usuditi reći da je opravdano djecu voziti u KRILU jer nemate novaca jer em što nije sigurno i zakonski je kažnjivo. Tako da ako nećete kupiti AS za 500 kn, probajte zamisliti što bi bilo da vas za svaku vožnju policajac kazni s 500 kn (ŠTO BI TREBALO).

Kasnije ćete svi pričati kako je samo ljubav dovoljna.
Već mi je slabo od tih priča.

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 23
   [Obrisani korisnik]
8.3.2011 11:58:10   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 24
   [Brisano sporočilo]
8.3.2011 12:10:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!