|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kad su upisi u jaslice za zimsko dijete?
17.7.2011 21:55:41   
berny
B. je rođen 12.12. 2010. Kad možemo u jaslice? Jesmo li već trebali predati papire? Koliko dijete treba biti staro za jaslice? Molim tko zna o ovoj temi više neka napiše. Hvala.


< Poruku je uredio berny -- 17.7.2011 22:02:28 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kad su upisi u jaslice za zimsko dijete?
17.7.2011 23:06:19   
berny
Sad smo sve prosurfali. Ne možemo ni predati papire do dijete ne navrši godinu dana. Ako smo krivo shvatili, molim pišite. Hvala!


< Poruku je uredio berny -- 17.7.2011 23:07:11 >

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kad su upisi u jaslice za zimsko dijete?
18.7.2011 0:30:18   
tyna
vidjela sam na našem vrtiću da ima dosta prijavljene djece rođene nakon 1.9.10. koja nisu primljena zbog datuma rođenja, ali pretpostavljam da se ta djeca kad navrše godinu dana, mogu upisati ukoliko se oslobodi koje mjesto tokom godine.


(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kad su upisi u jaslice za zimsko dijete?
18.7.2011 8:44:06   
mariola
Jaslice su za dob djeteta od 6-36 mjeseci. Samo što nemaju svi vrtići uvjete za djecu od 6 mjeseci. Naš vrtić u jaslice prima djecu od 18mj i više. Kod nas su se otvorile tek prije 6 mjeseci a prije 8 su bile prijave. Mog su primili sa godinu i dva mjeseca samo jer su imali razumijevanja da smo u situaciji da nam nema tko čuvati dijete. Sva druga djeca njegove dobi su primljena ili sad prije mjesec dana ili čekaju 9. mjesec.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu tyna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kad su upisi u jaslice za zimsko dijete?
18.7.2011 10:54:29   
Puli
upisi u vrtić /jaslice za grad zagreb su uvijek tijekom lipnja

u obzir dolaze djeca koja do 31.8. tekuće godine navrše godinu dana


predlažem ti da najesen u odabrani vrtić odneseš dokumentaciju,ukoliko bude mjesta možda ti mališana prime

sad da si i predala papire ne bi ti bio primljen jer nema godinu dana




_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kad su upisi u jaslice za zimsko dijete?
18.7.2011 11:32:43   
anaxx
mi smo u vrtiću gdje nam i Gregor ide već prošli upis (kad je Teodor imao 3 mjeseca) najavili da u 4. mjesecu ove godine on navršava godinu dana i da ja moram ići raditi i da druge opcije osim jaslica nemamo, neka računaju na nas...
tad je ravnateljica rekla, da dobro vi ste naši stari korisnici, nema problema zabilježiti ću vas...
oko Nove god. smo ju podsjetili, da li vrijedi dogovor... i tu je već bilo malo njurganja, ali mi smo se držali one , dali ste nam riječ...
Teodor je s 13 mjeseci upisan, ali smo mi kako smo svaki dan u vrtiću stalno podsječali, ispitivali... nagovarali ravnateljicu (da održi riječ!!) koja je na kraju rekla ok, ali vi ste iznimka jer je Gregor već kod nas... inače se djeca primaju u 9. mjesecu...

eto mi smo imali sreće, ali samo zato jer smo tako rano reagirali pa smo se držali za tu riječ...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kad su upisi u jaslice za zimsko dijete?
18.7.2011 12:29:16   
berny
velika hvala na odgovorima. mi bi voljeli da B. krene u vrtić u veljači ili ožujku 2012. tada ga više nema tko čuvati a on će imati godinu i 2 mjeseca. u rujnu ćemo i mi pokušati predati papire.  user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!