|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jel tema o Lepoj Breni zaključana?
11.6.2009 13:00:00   
Duve
Ili nešto sa mojim kompom ne valja??

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jel tema o Lepoj Breni zaključana?
11.6.2009 13:01:48   
tikica_69
Zakljucana je i molim vas da prodje bez daljnih rasprava o toj temi jer ocito ne mozemo ostati na civiliziranoj razini komunikacije, pa bolje da onda o tome ne razgovaramo.Hvala svima!user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jel tema o Lepoj Breni zaključana?
11.6.2009 13:06:24   
Duve
Oprosti Tikice, čitala sam malo pa nisam nigdje vidjela da su se forumašice međusobno vrijeđale, psovale i sl. Vidjela sam samo da svatko iznosi svoje mišljenje user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jel tema o Lepoj Breni zaključana?
11.6.2009 15:02:51   
Lady3
Ja sam sada došla i čitala i ostala sam paf i ljuta sam ko risuser posted image user posted image user posted image
O jednoj običnoj temi cure se okrenule jedna protiv druge i to me jako žalosti i vrijeđa..Sad sve gledam drugim očima,srauser posted image e cure što ste se dale namamiti u tu zamku..Više nemam komentara...user posted image Ovdje smo sve ravnopravne bez obzira na vjeroispovjest i ostalo..user posted image   Ostanimo na razini kulture i poštovanja jedna prema drugoj..Dobro si Tikice napravila što si zaključala temu...user posted image

< Poruku je uredio Lady3 -- 11.6.2009 15:14:55 >


_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Mazne bebe.
пеперутка16

Da li vaše bebe (6-12mes) vole da se maze? Moja ni da čuje, samo me odguruje, penje se po meni, čupa,... neće čak ni da se nosi, samo gleda da zbriše. Bas mi je to čudno.. Kakve su vaše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!