|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jaslice i plakanje
4.9.2009 13:57:32   
koka
Je da nam je treći dan al moja Mila ne prestaje plakati od kad ju donesem do kad me ne zovu user posted image .pevi dan smo bile sat vremena zajedno, drugi dan sam ju pustila u 8 da bi me u 9 zvali, treći dan su me zvali u 10, a danas u 11 jer je ručak pa smo zajedno jele. Tad je bilo ok, kasnije se i zaigrala. najgore od svega je što mi tete kažu da ju ne mogu smirit, znači danas je 3 sata plakalauser posted image user posted image ...molim te reci te mi da će biti bolje.

< Poruku je uredio koka -- 4.9.2009 13:58:38 >


_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Plakanje u jaslicama
4.9.2009 13:59:29   
troubled
hoće, bit će bolje...iako mi se 3 sata čine puno...
paula nije ispočetka plakala...nakon nekih tjedan dva bi znala zaplakati, ali su tete rekle da bi se smirila nakon 10 minuta...e sad..lažu li one ili je to bilo tako...to ti ne znam user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Plakanje u jaslicama
4.9.2009 14:03:09   
anne
Ja sam imala jednog malog koji mi je dva mjeseca plakao stalno! On je bio krajnji slučaj.
Skroz ovisi o djetetu kad će se smiriti. Uglavnom nakon tjedan dana plaču burno par minuta kad roditelji odu i kad ih vide da se vračaju. Inaće su zaigrani.
koka proći će.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Plakanje u jaslicama
4.9.2009 14:03:40   
koka
Tete su rekle da baš plače, i da ju ne mogu smirit, evo danas 4. dan su rekle da malo se smirila pred kraj. Al čim mene vidi prestane u sekundi.A od ponedijeljka radim...vidjet čemo....

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Plakanje u jaslicama
4.9.2009 14:05:58   
koka
Skroz ovisi o djetetu kad će se smiriti. Uglavnom nakon tjedan dana plaču burno par minuta kad roditelji odu i kad ih vide da se vračaju. Inaće su zaigrani.
koka proći će.

ja se nadam Anne, sumnjam da će me zvati na delo, a opet nebi voljela da mi plače do bezkonačnosti, tj dok se ne izmori....

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Plakanje u jaslicama
4.9.2009 14:07:17   
anne
koka ako moraš raditi Mila se mora priviknuti!
Do dva tri tjedna je sve u normali.
Koliko su tete stare?

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Plakanje u jaslicama
4.9.2009 14:10:41   
koka
Ha, mlade su draga...jako su dobre, al sve si mislim da možda neka iskusnija teta bi mogla smirit ju...al neću sad o tome imam povjerenja pa će se i Mila priviknut na njih...

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Plakanje u jaslicama
4.9.2009 14:20:13   
Puli
imam povjerenja pa će se i Mila priviknut na njih...


to je stav kokauser posted image


ma mislim da se Mila samo mora uvjeriti da će mama doći po nju jer

veliš da se odmah smiri čim te vidiuser posted image

njoj je sada sve novo i nepoznato i normalno je da plače
reci tetama koje su joj omiljene igre/igračke pa da ju tete probaju kroz neku njoj omiljenu aktivnost umiriti


ponesi od doma omiljene joj stvari(igračku,dekicu,dudu i sl.)-pa će joj biti lakše kad ima nešto svoje(ako već nisi)

ja sam moje jasličance nosala,to je uvijek palilo da ne plaču i dan  danas kad krenu  auauauaua
na ruke ih dignem i nastane mukuser posted image




_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Plakanje u jaslicama
4.9.2009 14:35:31   
koka
Hvala draga kad mi Vi tete govorite da će biti ok onda ću vas poslušati.....nosit čemo nešto od doma pa možda će ju to smirit...
Čak je Rokova grupa do njene, al neznam koliko je pametno dok se ona ne privikne, da se on pokazuje njoj. Barem tako mislim.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Plakanje u jaslicama
4.9.2009 14:53:33   
Ruža
Joj draga baš mi je žao, ali normalno je. Ona je ipak od uvijek samo sa tobom, nikome nije išla na čuvanje bez tebe ni na par sati tako da joj je to sad ogroman šok.
Poslušaj Rajine tete ipak one imaju iskustva. I zašto joj se Rokić nebi pokazao? Ipak je on već veliki, a vjerujem da bi pomoglo Mili, a i on bi uživao u ulozi velikog brata?

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Plakanje u jaslicama
4.9.2009 15:00:21   
mirna
IZVORNA PORUKA: koka

Hvala draga kad mi Vi tete govorite da će biti ok onda ću vas poslušati.....nosit čemo nešto od doma pa možda će ju to smirit...
Čak je Rokova grupa do njene, al neznam koliko je pametno dok se ona ne privikne, da se on pokazuje njoj. Barem tako mislim.


u nasem vrticu braci i sestrama na pocetku dopustaju da se secu iz jedne u drugu grupu... sada da li je to dobro, o tom vise znaju tete...

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Plakanje u jaslicama
4.9.2009 15:15:27   
Lady3
Bit će bolje vjeruj mi...user posted image Moja je plakala tjedan dana,ne vrištala je..užas...user posted image user posted image
Ali evo jedva čeka ponedjeljak da krene u vrtić..to ti dovoljno govori..user posted image
Drž se,bit će bolje...user posted image


_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Plakanje u jaslicama
4.9.2009 17:53:23   
božica
u lavicinoj grupi je bila jedna seka sa svojom malom sekomuser posted image
Pitaj tete da roko bude sa njomuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Jaslice i plakanje
4.9.2009 20:05:28   
apika
Mi smo prošli petak išli na privikavanje,sat vremena sa njima,došli u ponedeljak i ostavili ih same sat vremena-e to je bilo plakanje grupno,u utorak i srijedu ista priča,u četvrtak vele tete ostaju 2 sata-ajme već mi je bila muka da će plakati 2 sata...kad mi došli veli teta bio super plakao kad ste otišli i plače sad kad ste došli po njega to je kao normalna reakcija,danas isto tako.A ja sam prekjučer luda bila već skoro nazvalča na posao i rekla da dajem otkaz nemogu ga gledat kako je uplakan jadničak...E u ponedeljak produžujemo na 2 i pol sata a tete rekle da bu opet plakanja jer će biti doma 2 dana...A svi mi vele to je normalno doći će k sebi,skužit će da se dolazi po njega...joj jedva čekam taj dan!Eto samo da znaš da nisi jedina...

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Jaslice i plakanje
6.9.2009 11:13:41   
koka
ah, znam da nisam jedina...sutra moram biti odsutna 8 sati pa ću znati više ...

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu apika)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Jaslice i plakanje
14.10.2009 11:46:23   
lejla mitrovic
moj sin vec 15 dana ide u jaslice. i svaki dan place, nece da jede, niti da pije vodu od vaspitacice kada mi ponudi. Neda cak ni pelenu da mi presvuce. da li bi se mogao navici 

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Jaslice i plakanje
14.10.2009 11:50:37   
FIONA
IZVORNA PORUKA: lejla mitrovic

moj sin vec 15 dana ide u jaslice. i svaki dan place, nece da jede, niti da pije vodu od vaspitacice kada mi ponudi. Neda cak ni pelenu da mi presvuce. da li bi se mogao navici 


nama su rekli kad krenemo a trebali smo jučer samo smo bubani da je moguće da će se unazaditi...znači ako se nije budila prek noći da bi mogla...ako ne nosi pelenu preko dana da bi opet mogla...jer kao beba se u to vrijeme osjećala sigurno i želi to nazad...zato treba biti uporan i imali strpljenja...malo mu duže treba ali bude se polako adaptiral...držim vam fige...i dobro došla na naš forum...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu lejla mitrovic)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Jaslice i plakanje
14.10.2009 11:55:00   
lejla mitrovic
hvala, nadam se da ce navici, nada mi cudo kako da vaspiotacicu nije jos navikao na prisustvo. dok sam na poslu, i ne dodjem po mog Denija on apsolutno nista ne jede. pa patim zbog toga

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Jaslice i plakanje
14.10.2009 12:00:57   
FIONA
draga moj amama je meni rekla da niti jedan dan u jaslicam ai vrtiču nisam došla sita doma..tako da nije to niš strašno...kad dođeš doma napraviš papicu koju voli..daš mu pažnje i ljubavi...moral se bu naviknutu...mene bu srce boljela ak se kaj takvog desi ali ako moraš raditi moraš...i  bebač mora u jaslice...nažalost nitko nije rekao da bu lako...

sretno!!!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu lejla mitrovic)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Jaslice i plakanje
14.10.2009 12:10:53   
anaxx
i da se nadovežem na fionu, s vremenom će sigurno početi papati jer konkurencija prema drugoj djeci ih tjera da budu bolji, jači, brži, više pojedu, prvi pojedu, prvi se odu opet igrati s igračkom koju izaberu...

svi prođu fazu plakanja, ipak je to veliki stres za njih koji su stalno bili u sigurnosti mame i doma...
sretno!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Jaslice i plakanje
21.10.2009 21:15:56   
Dino10
zlatno pravilo je da se držite nekih pravila koje VI postavljate. Teško vam je ostaviti dijete u suzama ali najgore je kad se vraćate ili opet pokažete, tu im samo produžujete agoniju.

Radila sam u vrtiću pa sam se nagledala svega, djeca su povraćala, odbijala jelo, htjela sama otići za mamom.. user posted image
ALI, svi se nakraju smire, to je jako velika promjena za njih i mala djeca, tj. jednogodišnjaci to ne mogu shvatiti da će se mama vratiti i sl.

Uz pažnju, pjevanje i privlačenje njihove pažnje kroz igru oni se pomalo "opuštaju".
Znalo se dogoditi da se dijete ne da od mame, trga se, vrišti i kad mama ode za par trenutaka počne mirno hodati po sobi.
Jednostavno ne možete vjerovati. user posted image



(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Jaslice i plakanje
21.10.2009 21:20:18   
twitty
uh! ja moju L.svako jutro moram tjerati iz kreveta(sta je prije ona tjerala mene),odslusati cendranje ja neeeeeeeeecuuuuuuuuuuu u vuuuuuuutic!!!maaaaaaaamaaaaaaaa!!! da bi usla u vrtic sa krokodilskim suzama i vristeci ,a nakon sto ja izađem ona se ode igrati ko da nista nije bilo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

gibam...

(Odgovor članu Dino10)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Jaslice i plakanje
21.10.2009 21:21:24   
twitty
e,da,i uredno pojede rucak do mrvice a kuci je rat  za svaki zalogaj user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

gibam...

(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Jaslice i plakanje
21.10.2009 21:35:06   
pepeljuga
Mi smo vec dva jutra bez veceg plakanja,teta kaze da je super......user posted image
Samo jos nista ne jedi i ne pije jel on sve ima domauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Jaslice i plakanje
22.10.2009 10:36:43   
njanja
moram pohvaliti moju "hrabru lokomotivu" da već par dana ni ne zanjunja....nakon skoro 2 mj prilagodbe budući da smo par dana išli, par dana bili bolesni, pa išli pa bili bolesni, napokon dolazi u vrtić, a da ni ne zanjunja....strpljivo čeka da ga skinem, presvučem mu cipele, evo jutros sam ga ostavila i htio se odmah ići igrati, ali se sjetio da sam ja tu pa je pružao ruke da ga dignem , poljubila sam ga i otišao je teti u krilo koja je hranila dječicu....totalno sam ponossna na njega jer se od vrištavca koji se bacao po podu, odbijao hranu i slično, pretvorio u pravog dečka....A onaj osmijeh kad me popodne vidi kada se vratim s posla...ajmeeeee, otapa ledenjake :)

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!