|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jantarna ogrlica
15.10.2008 9:46:53   
Florijan Jakov
Nekoliko smo puta razgovarali o ovim ogrlicama i često ih vidim kod mališana, no do neki dan nism znala da ih se može nabaviti i u Zagrebu (svi koje znam nabavljali su u Austriji i sl.). Uglavno, evo informacija gdje ih se može nabaviti u Zg
http://rozi-step.hr/zagreb-hrvatska
to je link na stranicu dućana u kojem ih prodaju. Inače dućan je u Gotovčevoj ulici, blizina Kvatrića.

Nekima je kasno jer su usta puna zubića user posted image , ali nadam se da će biti korisna informacija za one kojima ta "muka" tek slijedi.

Možda da oni koji su je stavljali klincima/klincezama kažu svoja iskustva....


_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jantarna ogrlica
15.10.2008 12:27:10   
maja
Pa ja našla kod nas u Bj. kako ne bi bilo onda u Zg.user posted image
Ovako, kad su me pitali šta to mali nosi oko vrata svi su me sprdali, nitko čuo ( ne čudim se toliko ljudima, koliko ženi u ljekarni kad sam tražila ogrlicu a ona mene pogleda kao da sam sa marsa pala)
Noa je stalno nosi, osim po noći. Prvi zubić je izašao da nismo ni osjetili, a drugi skroz malo, stvarno kad slušam druga iskustva i kako su svi govorili vidjet ćete vi kad zubi počnu, e pa stvarno hvala Bogu imamo lijepo iskustvo sa zubićima. Nadam se da će i ostatk tako izrasti.
E, sad da li je tu pomogla ogrlica ili nije to nebi znala, ali znam da ti novci (oko 100kn) i nisu tako puno, pa valja probati!!!


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jantarna ogrlica
18.10.2008 23:11:06   
melly21
hehej
ja sam dosta čula o toj ogrlici i svi ju hvale. ja bi ju htjela kupiti ali ne znam gdje je u Rijeci ima.
zato please help!!!!

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jantarna ogrlica
28.10.2008 20:50:56   
tonkica
Ja sam danas našla jantarnu ogrlicu i kupila ju svojoj Mii, pa ćemo vidjet hoće li nam pomoć u borbi protiv zubića. user posted image
Htjela sam vas koje ste ju koristile pitat da li su vam ih user posted image nosile i dok su spavale ili ste im ih po noći skidali? Ja sam joj skinula sad prije nego je zaspala, da ne bi bilo nismo znali.


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu melly21)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jantarna ogrlica
28.10.2008 20:53:26   
FIONA
moje kumče ju je nosil baš zato kaj nije htel spavati jer je bio nemiran i zločest pa mu nisu skidali ali mu nije niti pomigla...naručena iz Austrije!!! ja nemam iskustva!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Jantarna ogrlica
28.10.2008 20:55:41   
tonkica
Fiona stvarno si brza, hvala ti! user posted image

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Jantarna ogrlica
28.10.2008 20:57:11   
FIONA
IZVORNA PORUKA: tonkica

Fiona stvarno si brza, hvala ti! user posted image




ma viš da su me tam popljuvale kad sam htela dobro!!! Više se ne bum javljala samo bum čitala...uvređena sam do groba!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Jantarna ogrlica
28.10.2008 20:59:53   
tonkica
[/quote]

uvređena sam do groba!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

[/quote]

user posted image Mogu si mislit! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Jantarna ogrlica
28.10.2008 22:28:05   
Puli
Htjela sam vas koje ste ju koristile pitat da li su vam ih nosile i dok su spavale ili ste im ih po noći skidali? Ja sam joj skinula sad prije nego je zaspala, da ne bi bilo nismo znali.


ja sam ju prvo vrijeme skidala po noći
pa ju po ljeti uopće nije nosila
a sad ju ima i po danu i po noći
i imam osjećaj da je manje nervozna
da plače jako samo kad probijajuuser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Jantarna ogrlica
28.10.2008 22:39:28   
njanja
IZVORNA PORUKA: melly21

hehej
ja sam dosta čula o toj ogrlici i svi ju hvale. ja bi ju htjela kupiti ali ne znam gdje je u Rijeci ima.
zato please help!!!!
 čula sam da je u ri ima na brajdi u onoj ljekarni ispod ekonomske škole i faxa, preko puta porscheinterauta.....nisam bila, ali sam dobila tu info....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu melly21)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Jantarna ogrlica
28.10.2008 22:41:13   
njanja
nego mene ju je nekako strah uopće kupiti i staviti mu je oko vrata...to je blokada u mojoj glavi..... 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Jantarna ogrlica
13.11.2008 18:00:27   
Mrvna
Čula sam i prije za jantarne ogrlice ali nikako da prokljuvim kakve one mogu imati veze sa izbijanjem zubićima? user posted image  

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!