|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jagodica Bobica - Jagositne pustolovine)
7.8.2012 23:28:42   
zcizmic
Nama treba ona Jagodica sa pjesmicom "Njezin dan kad započinje, osmjeh nebom putuje, zabava započinnje i daleko se čuje, svira pjesmicaaaa u zemlji jagoda, to nas zove naša prijateljica... Jagodica Bobica)
Molim nekoga tko ima ovaj crtić da nam pošalje, mi ga ne možemo više nigdje naći, niti za pogledati, niti za kupiti, plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Probat ću sad dodati sliku od naše Jagodice, ako je netko prepozna neka se javi, kupujemo crtani u bilo kojem obliku....

http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-ash2/373680_135321006520344_1334693021_n.jpg
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jagodica Bobica - Jagositne pustolovine)
7.8.2012 23:33:57   
zcizmic
Evo još jedna slika, oprostite što sam dosadna, ali posvuda je već dugo tražimo, a nikako sreće nemamo, ovo su već očajnički potezi ;)


http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRUXHtlsV66DnI15Ta9iS4TfIwoxmLKc0Q999TNB7RbBsKSKm3p-w

(Odgovor članu zcizmic)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jagodica Bobica - Jagositne pustolovine)
9.8.2012 11:01:29   
elven
Zcizmic ja ih imam, ali su na engleskom. Pa ako se nitko ne bude javio sa hrv. verzijom pošalji na pp adresu pa ću ti napržiti i poslati koje imamo...

(Odgovor članu zcizmic)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jagodica Bobica - Jagositne pustolovine)
11.8.2012 12:53:08   
zcizmic
Ok, puuuuuuno ti hvala!!!! Javim ti onda za par dana, ako se do tada nitko ne javi s hrvatskom verzijom, jer ona voli ovu pjesmicu na hrvatskom :)

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!