|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
27.2.2010 18:35:37   
pikachu
Drage moje, znam da ima sličnih tema otvorenih, ali su informacije već zastarjele... Treba mi par uputa i iskustava iz prve ruke jer nam od 01.09. treba dadilja, a to će se vrlo brzo početi opasno približavati pa bi lagano krenula u potragu... Trebaju mi iskustva iz Zg-a jer bi i ja u Zd-u lako našla, a u velegradu je već 'teška' lutrija. Pa krenimo:
1.) Kojim metodama potrage (user posted image ) ste došli do dadilja za svoje klince?
2.) Koliko se trenutno kreću cijene na području Zagreba?
3.) Da li je netko našao dadilju na pola radnog vremena; daklem, meni konkretno treba između 10 i 14h i to 4 dana u tjednu (što je manje od pola radnog vremena), ali ćemo računati kao da je toliko...
4.) Na koje stvari da obratim pažnju pri potrazi?
5.) Da li čuvanje doma ili kod dadilje?
6.) Pod ovu točku neka netko pametniji stavi još koje pitanje, meni mozak stao od umora...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
27.2.2010 18:37:06   
novamama
draga, sretno u potrazi, neka to bude jedna dobra i vesela teta koju će V. prihvatiti lijepouser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
27.2.2010 18:50:38   
pikachu
Hvala, drži fige... Nekako se nadam da će nam potraga biti uspješna...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
27.2.2010 21:37:33   
lukici
Prošlo ljeto kad sam radila malog mi čuvala od prijatelja cura.Radi kao teta u vrtiću,cijena je bila 20 kn po satu.Meni je malog čuvala sedam dana u tjednu cijelu smjenu,nekad do 10 sati dnevno.Cura mi je bila superuser posted image .Radila sam par mjeseci,a posto sam skoro cijelu placu davala njoj ja sam odustala od tete cuvaliceuser posted image .Bilo mi je najbitnije kad sam krenula na posao da sam sa sigurnošću ostavila svoje dijete.Na početku mali je plakao,ali na kraju se skroz naučio na nju.user posted image
Sad čekamo jaslice,jer nam je to jeftinija varijantauser posted image

_____________________________

Djeca su za sve ljude njihov život
P-18.06.2008

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
27.2.2010 21:41:31   
dominik
nemam pojma nikakvog o tome...kad mi je bila frka sa dorom kolegica mi rekla da ima susjedu koja vec 8 godina cuva djecu i da trazi jer trenutno nikog ne cuva...da ti dodje doma cuvat a dok djete spava da ti pospremi, spegla i skuha...kolika je cijena ne znam ali mogu pitati, iako ne bih htjela nikog preporuciti jer to je malo zeznuta stvar...od frendice seka kaj je inace med.sestra je cuvala od ivanisevica malu jedno vrijeme a koliko je uzimala nemam pojma, sad ima svoju bebicu pa vise ne cuva

(Odgovor članu lukici)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
27.2.2010 21:44:42   
doktorica
Mene more isti problemi, ali mi trebamo puno prije tetu čuvalicu. Tražimo ju bezuspješno već mjesec dana. Tuser posted image ko ima preporuku taj je vec zauzet. Ako itko ima kakvu tetu čuvalicu sa područja Osijeka neka mi molim Vas javi.Sretno sa potragom.

_____________________________

Mamina maza najzločestije, ali najslađe biće na svijetu!

(Odgovor članu lukici)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
28.2.2010 7:55:55   
pikachu
Dominik, ne moraš mi preporučiti, ali mi pitaj za cijenu po satu jer tu sigurno nije 20kn po satuuser posted image ... Tnx...

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu doktorica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
28.2.2010 10:26:06   
Lady3
ne mogu ti draga pomoći ali ti želim svu sreću da nađeš dobru tetu s kojom ćeš biti zadovoljna i ti i mala slatkicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
28.2.2010 10:27:29   
pepeljuga
nadam se da cete biti uspjesni u potrazi i da ce vita dobiti jednu super dadilju.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
28.2.2010 10:32:10   
zaba
kad je Lucija bila mala trebala sam tetu na par mjeseci.U vrtić dolaze studentice Pedagoške akademije na praksu,pa tamo koja teta uvijek ima nekog za preporučiti,tako smo i mi našli našu.Dolazila je nama doma i bila sam zadovoljna.Probaj tako pitati. 

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
28.2.2010 11:31:22   
adryosijek
sretno u potrazi dadiljeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
28.2.2010 14:47:01   
mariola

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

nadam se da cete biti uspjesni u potrazi i da ce vita dobiti jednu super dadilju.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
28.2.2010 22:55:45   
anuska08
I mi žemo uskoro trebati dadilju kao i vi. Ja polako pitam tu po kvartu, da li tko zna da li ima koja teta čuvalica od povjerenja, zasad nisam našla. Radije bi da mi čuvalica dođe doma čuvati bebu, no pristala bi i da čuva u svome stanu. Kod nas u Rijeci cijene se kreću oko 2.500kn za čuvanje od 8-16:00.
Sretno u potrazi!!user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
28.2.2010 23:16:18   
FIONA
znam da je nećakinju od muža čuvala jedna gospođa koja je u mirovini i sa svojim mužem čuva klince..da li tak malu ne znam...znam da su jako zadovoljni i tebi je blizu u Zapruđu...pitam pa ti javim!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
1.3.2010 11:08:45   
pikachu
Helou, što nikome u Zg-u ne treba dadilja osim meni...? user posted image user posted image user posted image  Svi imate baka-servise ili ste doma... Blago vam se... Što da kažem...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
1.3.2010 11:16:49   
xxl
Ja imam baka i deda servis,ak treba na kratko prićuvat imam tu susjedu koja je studentica pa mi uskoći na sat dva.Uzme mi za 2 sata 60kn al ja dam 100user posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
1.3.2010 11:32:33   
pikachu
IZVORNA PORUKA: xxl

Ja imam baka i deda servis,ak treba na kratko prićuvat imam tu susjedu koja je studentica pa mi uskoći na sat dva.Uzme mi za 2 sata 60kn al ja dam 100user posted image


Tnx, draga, to me i zanimalo kolika je poprilici satnica ako ništa drugo...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
1.3.2010 12:42:30   
ZVRK
moja susjeda ti ima fiksnu cijenu od 1200kn za cijeli mjesec radni danmi a ako dođe povremeno je 10kn na sat


+ za svu djecu sve stvari a njen je samo ručak.
čuvanje je kod nje u kući

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
1.3.2010 12:50:47   
pikachu
Ajme, zvrk, da je bar ovdje tolika satnica... Ovdje ti je minimalno 30kn sat...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
4.3.2010 12:07:10   
ivana89
Poštovane mame i tate =)
zovem se Ivana,do sad sam radila kao dadilja za 3 obitelji,preporuke imam i dajem brojeve za preporuke na upit...iskustva u čuvanje dijece imam oko 2-3 godine...živim u okolici Zaboka,ali mi putovanje do Vas (ako ste u Zagrebu ili okolici) nebi bio problem,osim ako Vama ne smeta. Točna sam,pouzdana,nježna i brižna i najvažnije obožavam djecu. Trenutno honorarno radim u igraonici kao animator. Ali ako treba sa početkom rada mogu početi več sutra u bilo koje vrijeme. Satnica koja bi me zadovoljila bi bila 20 kn na sat,ali možemo se dogovoriti ako Vama to ne odgovara.Moj broj mobitela je 0915758190, za svaki upit i informaciju ne ustručavajte me se nazvati.

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
4.3.2010 12:27:19   
BUMBIKA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ivana89)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
29.4.2010 11:49:22   
svjetlanaa
Moja prijateljica u zagrebu cuva djevojciicu i djecaka za 3300 kuna i kaze da je 2800 najniza cijena na koju treba pristat ako je rijec o cuvanju djeteta od jutra do popodne
a akoje rijec o cijeni po satu cijena je od 35 do40 kuna
mada ja mislim da se uvijek moze pregovarat pa da obje strane budu zadovoljneuser posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
29.9.2010 20:05:58   
mateak
Znam da je ovo starija tem i starije rasprave ali evo nova sam na forumu. Imam 20 godina, kako nisam supjela upisati Predškolski odgoj na učiteljskom fakultetu, a to mi je bila velika želja, jer obožavam djecu, sad sam u fazi traženja posla dadilje. Znam da sam mlada i da ljudi uglavnom traže osobu sa preporukama ili sa pedagoškim obrazovanjem, ali i ja znam dosta o djeci, imam dosta prijateljica sa malom djecom i često idem kod njih i pričuvam ih ili im pomognem ako nešto treba, pa eto dragi roditelji, ako netko treba tetu čuvalicu neka se javi ovdje na forum.

(Odgovor članu svjetlanaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
5.10.2010 13:59:17   
zara77
IZVORNA PORUKA: mateak

Znam da je ovo starija tem i starije rasprave ali evo nova sam na forumu. Imam 20 godina, kako nisam supjela upisati Predškolski odgoj na učiteljskom fakultetu, a to mi je bila velika želja, jer obožavam djecu, sad sam u fazi traženja posla dadilje. Znam da sam mlada i da ljudi uglavnom traže osobu sa preporukama ili sa pedagoškim obrazovanjem, ali i ja znam dosta o djeci, imam dosta prijateljica sa malom djecom i često idem kod njih i pričuvam ih ili im pomognem ako nešto treba, pa eto dragi roditelji, ako netko treba tetu čuvalicu neka se javi ovdje na forum.


Koji grad?

(Odgovor članu mateak)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: I mi ćemo ubrzo trebati dadilju...
17.10.2010 11:55:08   
babysitter

user posted image
Zainteresirana sam za ovaj posao, iz razloga što mi čuvanje djece nije strani posao,naime čuvala sam djecu stranih državljana, poznatih osoba,od najmanje dobi (2mj. do 7 godine),vrlo sam sposobna,volim djecu što je također bitno,sve što je povezano sa brigom i znanjem o djeci nije mi teško,prije svega ozbiljno shvaćam taj posao, naviknuta sam na čuvanje kako jednog djeteta,blizanaca tako i njih u jednoj obitelji i 5 odjedanput stoga se smatram adekvatnom i sposobnom osobom za ovaj posao. Čuvanje naplaćujem 30 kn po satu.
Ako ste zainteresirani javite mi se ovdje porukom,pa se možemo o svemu dogovoriti.

(Odgovor članu zara77)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!