|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Horoskop,tarot
11.6.2013 12:25:43   
hkajo
Da li vjerujete u vidovnjake,karte ,grah i tako to?
Mojoj mami je gatara rekla da ce se udati mlada s nekim na slovo S i da ce imati 2 dijece i to se dogodilo.

< Poruku je uredio Ninaa -- 28.4.2014 19:34:50 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: horoskop,tarot
11.6.2013 15:34:41   
cuba
Apsolutno ne vjerujemuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu hkajo)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: horoskop,tarot
11.6.2013 16:14:45   
mamacita
Ne vjerujem. To je kontra onoga u sto vjerujem.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: horoskop,tarot
11.6.2013 16:18:09   
sarah_zg
ma ne vjerujem, to je totalna glupost
neki dan mi sestrična računa što će mi kći bit po horoskopu, a ja ne znam ni što mi je mali koji ima 3.5 godine po horoskopu

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: horoskop,tarot
18.9.2013 11:14:51   
Mariborbg
Ćao svima!Ova tema je uvek protivrečna što je skroz ok kad znamo koliko ljudi različitih iskustava imaju...Moje je pozitivno i potvrdno:vidovitost postoji kao i (mali,mali broj) ljudi-tačnije samo jedna osoba--- koji mogu pomoći kod određenih stvari.Recimo,kod nemogućnosti začeća i pored punog zdravlja para(doktori potvrde da nema razloga za nemogućnost začeća a bebauser posted image a ipak ne stižeuser posted image );velika malaksalost i nemogućnost normalne svakodnevne aktivnosti i pored(opet) toga što je sve u organizmu u potpunom redu...Puno ljudi poznajem koji su pronašli olakšanje(delimično ili potpuno) na ovaj,neuobičajen način.user posted image Može,ima ljudi(malo tj.mali broj)koji imaju dar da pomognu i vide.user posted image Apsolutno.

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: horoskop,tarot
27.11.2013 16:40:12   
TinaRI 2
kako kome.


_____________________________

Puno pozdrav iz Rijeke

Lana 19.03.2008

Luka 05.06.2013

(Odgovor članu Mariborbg)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!