|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hoce papati jaje...
10.6.2008 10:46:18   
cokolada
kako reagirate kada user posted image  skuhate papicu a on hoce nesto drugo?
Jucer sam za rucak ispekla krmenadle i napravila zelje salatu, a moj zvrkic je vidio kako pecem meso, otvorio je frizider i poceo vikati jaje, jaje... on je htio da mu ispecem jaje (jako voli jaja i svaki dan bi ih jeo), a ja sam htijela da pojede meso i zelje. Poceo se plakati i htio je, ispekla sam mu jaje i na tanjur sam mu dala i meso i zelje, sve je pojeo.
Inace nemam problema s njime oko jela, ali naumim mu nesto napraviti a on ponekad nece to nego hoce jaje. Ok da jede jaje, ali ....
kako vi postupite u takvoj situaciji?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Hoce papati jaje...
10.6.2008 10:51:38   
mirna
Pokušavam ostati kul i ne praviti drame oko toga. ponekad je to jako teško: još pogotovo ako želiš nešto specijalno skuhati baš za dijete, a on poslije toga neće jesti...user posted image user posted image   Kod nas je slična situacija s krastavcima. on bi samo krastavce..Obično mu kažem: dobit ćeš krastavce , ako prvo pojedeš malo ovoga.. Ako radim preveliku dramu onda cijelu situaciju samo pogoršam.. Ali na sreću nemamo prevelikih problema  što se tiče papanja, pogotovo ručka.. za doručak je on još uvijek samo na maslacu i medu (bože ne daj promjeneuser posted image ), a za večeru kako kad...

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Hoce papati jaje...
10.6.2008 10:59:41   
božica
Mi joj ponudimo ručak kada je vrijeme ručka- ako počne filozofirati da bi jaje (što zna) kažem joj dogovorimo se da je vrijeme ručka a da će jaje papati za većeru ili sutra.
a ne padam ti ja na njezine suze  doskoćice-nemauser posted image oćeš jesti rućak nećeš-bit ćeš gladnauser posted image user posted image
A opet kod tebe situacija tvoj mali stvarno voli jaje ako je pojeo jaje i ručak-BRAVO.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Hoce papati jaje...
20.9.2008 16:01:44   
gugi
Jeli previše svako jutro jaje?

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Hoce papati jaje...
20.9.2008 16:06:22   
cokolada
moj misek jede npr. pet dana za redom jaje onda ga neko vrijeme (tjedan dana) ne jjede, jednostavno ne trazi. tako da mislim da u tim kolicinama nije stetno vec zdravo jer jaje je jedina namirnica koja u sebi sadrzi sve potrebne vitamine i minerale.

(Odgovor članu gugi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Hoce papati jaje...
20.9.2008 18:03:15   
Anoniman
Mojoj Eleni je sva hrana jaje, i kad ju god pitam što bi jela ona kaže "papa jaje". A ti mama sad misli...

(Odgovor članu cokolada)
  Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!