|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Grickalice
19.1.2011 10:56:48   
mirna
Koje konzumiraju vasa djeca? Da li imate neka ograničenja?

Naše dijete nezdrave uglavnom konzumira kada je u posjeti i kada netko slavi rodjendan. Onda ispadne da je najgladnije dijete na svijetu...user posted image

Smoki i čips mu uopće ne kupujem, ako ih dobimo pojedemno ih MM i ja (zločesti smo zar ne?user posted image ) Trenutno imamo vani štapiće koji su nam ostali od ročkasa. Inače su na stolu uvijek bademi, pistacije, bučine sjemenke ili orasi. Oraščiće grickamo od kada su MM pronašli previsoki holesterol.

A kod vas?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Grickalice
19.1.2011 11:01:52   
modesty blaise
Sviđa mi se kak je to kod vas....Mi smo još premali za grickanje, ali čim dođemo do toga, probat ćemo što više izbjegavati oblizeke bilo koje vrste.
I mi ćemo pokušat nuditi voće i orašaste plodove umjesto toga.
Daj bože da nam to uspije....

< Poruku je uredio modesty blaise -- 19.1.2011 11:03:04 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Grickalice
19.1.2011 11:02:02   
njanja
mislim da čak i vlada RH zna što je Janu važno: SMOKIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Grickalice
19.1.2011 11:04:13   
maja
Noa jede smokiće, štapiće i čips od paprike (obični nećeuser posted image ) ali i mi to konzumiramo pa je zato navikao

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Grickalice
19.1.2011 11:05:30   
Bebys
moja to jos neradi ali mi je jako jako zao STO NEMA SMOKI TU..to je idealno za malu djecu...a nema bobi flips niti ISTA SLICNO....user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Grickalice
19.1.2011 11:12:07   
BUMBI
Najčešće bobi,štapiće,ribice,a nekad i čips

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Grickalice
19.1.2011 11:17:57   
crex
ja kupila Emi smokiće od hipp-a.
Odvratnog su okusa jer nemaju ni soli ni kikirikija.
Ali njoj, naravno , pašu jer fino brusi zube na njih.
Pa pogledaj na odjelu dječje hrane, možad nađeš nešto slično.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Grickalice
19.1.2011 11:17:59   
nemammaste
IZVORNA PORUKA: njanja

mislim da čak i vlada RH zna što je Janu važno: SMOKIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Grickalice
19.1.2011 11:21:28   
leilany
moje dijete obozava tapa tapa-stapice,smoki...ma sve jedeuser posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Grickalice
19.1.2011 11:30:50   
Anoniman
kod nas nema ništa na stolu user posted image  zašto? zato kaj, kad nešto kupimo ili dobijemo, to odmah pojedemo, ko termiti user posted image
rijetko kupujemo smokiće i čips. nastojimo se kloniti takvih napasti, jer bi moja P. to odmah potamanila a dosta joj se kile ljepe, pa pazimo. bolje da jede korisnu hranu nego to, totalno je beskorisno a prava je napast, nemožeš prestat jest dok ne pojedeš sve...user posted image

(Odgovor članu leilany)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Grickalice
19.1.2011 11:47:10   
mišica 666
ponekad uzmem ali dosta rijetko možda 2* mjesećno ito po njenoj želji. inaće slatkiši su van dohvata ruke i dobije svaki dan po malo. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Grickalice
19.1.2011 12:14:22   
ikica84
cokolade bas i ne voli a i nema ih u kuciuser posted image ,gricka samo smoki user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Grickalice
19.1.2011 13:24:51   
cuba
Nakon ručka dobije za nagradu dvije Kinder ili Milka čokoladice. Osim toga samo Bobi flips ili Plazma keksiće.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Grickalice
19.1.2011 13:29:58   
troubled
manje više uvijek svega ima...i nemamo ograničenja...
iskustvo je pokazalo da to rezultira mjerom, čak i većom nego da idem dijeliti...
to jest, pojedu manje nego što bih im podijelila da dijelim...
postoje dani kad uzmu više, postoje i dani kad ne uzmu ništa...

kao što za jana svi znaju da voli smoki, tako je magdino drugo ime kiki user posted image
ali ima bit da joj je dosadio, već nekoliko dana uopće ne pita za kiki user posted image

jedino nisam pobornik smokija...ali srećom nitko nije baš lud za njim user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Grickalice
19.1.2011 13:47:44   
sanjalica
ma tamanimo svi sve.... skupa s Katom..... ona još ne jede jedino bombone.... ništa ne branim.... slažem se s troubled da je to - bar kod nas više rezultiralo  mjerom nego da smo branili.....

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Grickalice
19.1.2011 20:50:40   
natalijax
boboflips jede,štapič pojede tu i tamo koji,a s čipseve nisam još davala nekak me strah da se nebi ugušio

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Grickalice
19.1.2011 21:29:04   
pepeljuga
Znaju jesti kroki,grickalice ma sve po maloal ne svaki dan,ima dana kad jedu i dana kad ne al u to znaju jesti i bajame i susene brusnice,suncokret,špice

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Grickalice
19.1.2011 21:46:43   
Gogule
sve je već probano i bilo je faza nečega više.... recimo Roko i ja tamanili smo neko vrijeme bademe , oraščiće i koštice pa sam prestala kupovati. Klara je trenutno otkrila KIKI bombone i u 2 dana je naučila i sama otvoriti. no i dalje nam je svima (osim mm) NO. 1.   čokoladaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... joj oboje klinaca je naslijedilo taj porok od mene. ja obavezno pojedem 1 dnevno pa bila mala i velika. trenutno mi je hit "volim te" okusa jagoda, brusnica, malina.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Grickalice
19.1.2011 21:47:46   
Nika 24052006
N najviše voli čips,i jede ga,ali ne sad u nekim enormnim količinama,Smoki nikada nije htjela jesti,a slatkiše pogotovo.Kad joj netko pokloni čokoladu,ona uvijek kaže,hvala,ali ja ti to baš i ne volimuser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Grickalice
2.2.2011 14:31:07   
mamicaa
Uglavnom jedu smoki, kekse, marendine itd...ujutro uz kakao ili sok...

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!