|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Draga Barbika
5.2.2009 19:32:14   
anne
Danas nam drage barbike slave 50. rođendan.
I ja sam kao dijete imala dvije - najdraža igračka djetinjstva.
Radujem se što ću skoro i Petri kupiti dragu prijateljicu.

Kada ste vi svojoj djeci kupili barbiku?

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Draga Barbika
5.2.2009 19:34:39   
ivanaa
user posted image user posted image imam dva sinaaaaauser posted image user posted image a tako bi nekome kupovala barbiiiiiiiiuser posted image user posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Draga Barbika
5.2.2009 19:37:52   
Anoniman
He-he, moje curke su nasljedile moje barbike... user posted image user posted image user posted image
poslije su još dobile par komada, tako da im tog veselja ne fali...user posted image
samo one sitne cipelice i sl.čuvamo od male seke da ih ne bi probala papati.

(Odgovor članu ivanaa)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Draga Barbika
5.2.2009 19:42:39   
tiha
moja denissa ima mojih 35 ali sam joj pospremila a svojih je dobila 15-ak ali sa 2 se igra previse su joj sveuser posted image
ja sam morala imati sve zive koja pjeva takve imam 2 iste,koja vozi biciklu,trudnica s jednom bebom pa s blizancima,ona kojoj se mogu pravit razne frizure ona nocna barbi ma sve zive...mislim da nisam propustila ni jednu barbiku imam ih za izlozbuuser posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Draga Barbika
5.2.2009 20:34:59   
kitty
IZVORNA PORUKA: ivanaa

user posted image user posted image imam dva sinaaaaauser posted image user posted image a tako bi nekome kupovala barbiiiiiiiiuser posted image user posted image


i jauser posted image

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Draga Barbika
5.2.2009 21:04:49   
njanja
ajme ja sam svoju najdražu nedavno dala Viti....Janu ne treba user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Draga Barbika
5.2.2009 22:25:34   
Ruža
Ajme godinama sam molila baku da mi donese pravu iz Njemačke i uvijek bi donjela plastičnu...user posted image
Onda je tata poludio i otišao u djutić i kupio mi najskuplju koja je bila.user posted image  Nikada to neću zaboraviti!user posted image  Još ju imam....

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Draga Barbika
5.2.2009 22:27:45   
lelo
I ja imam sina,pa se ne igra sa barbikama.user posted image
Ali zato imam svoju u ormaru na stalku za uspomenu.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Draga Barbika
6.2.2009 7:16:56   
sanjalica
kada sam ja bila mala bile su preskupe za naše mogućnosti, pa sam imala samo jednu najobičniju plastičnu... nisam bila nešto zaljubljena u nju zbog igre, nego sam obožavala šivati, pa je bila dobar model....

a nedavno mi je ushićenje potpuno splasnulo kad sam pročitala ovo:

U knjizi "Toy Monster: The Big, Bad World of Mattel" (Igračka čudovište: Veliki zao svijet Mattela), koja će izaći slijedeći mjesec, Jerry Oppenheimer otkriva tajne o Jacku Ryanu koji je napravio Barbie popularnom. Dizajner koji je diplomirao na sveučilištu Yale bio je swinger s maničnom potrebom za seksualnim zadovoljenjem. Organizirao je orgije u vili na Bel Airu. Ryan, koji je bio u braku i sa Zsa Zsom Gabor, okruživao se s prsatim plavušama koje su bile nalik Barbie, uključujući Gwen Floreom koja joj je i posudila glas u kolekciji lutaka koje govore.
- Pričajući o stvaranju lutke Barbie kao da je prepričavao najbolje seksualno iskustvo. Ponašao se kao pravi perverznjak - povjerio se autoru Ryanov prijatelj Stephen Gnass.
Barbie i Ken dobili su imena po djeci osnivača Mattela, Ruth i Elliot Handler. Ken je odrastao u sramu i poniženju zbog anatomski deformirane lutke koja je nosila ime po njemu. Unatoč braku i troje djece, Ken je bio homoseksualac koji je umro od side 1994. godine.

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Draga Barbika
6.2.2009 12:31:43   
božica
ima viki 3 kom
al ne ferma ona njih baš preveć
ta ženska ćuva sve igračke da seka poraste pa da se zajedno igrajuuser posted image user posted image
tiha ti si nadmašila sve sa barbikama kaj je jeuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Draga Barbika
6.2.2009 12:34:22   
FIONA
imam pravu skipericu koja ima uz sebe audio kazetu i priča na njemačkom!!!user posted image user posted image user posted image user posted image ..čuvam ju sa ostalim lutkama i barbikama za malu zver!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!