|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dozvoljeni minus
26.11.2009 22:03:49   
evanda
Dal netko zna kako se obračunava iznos dozvoljenog minusa u PBZ-u?
Ja sam do sada čuvala taj iznos uplatama na žiro-račun, ali mi jučer u banci kažu da to više ne ideuser posted image .....ako imam roditeljsku naknadu od prevelikih 2660.oo kn, koliki mi je onda dozvoljeni minus ( ili da kažem minusić)user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dozvoljeni minus
26.11.2009 22:36:10   
CallamityJane
ja ovo nista ne znam, znam da nazalost danas mnoge porodice prezivljavaju na osnovu tog minusa ali ja se tih stvari jezim.Jednostavno koliko imam novca sa toliko i raspolazem, ni karticama ne volim placati, valjda nisam uopste moderna user posted image

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dozvoljeni minus
26.11.2009 22:38:04   
Ruža
150% uvećani prihod, znači minus će ti biti oko 3900kn.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dozvoljeni minus
26.11.2009 22:38:52   
Anoniman
Ja nemam pojma, a u PBZ-u sam. Jednostavno sam rekla da ne želim minus jer iako pomogne nekad bojim se da se neću onda nikad iščupat. Trošim samo ono što imam

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dozvoljeni minus
26.11.2009 22:43:03   
Anoniman
Evo kako je meni Zaba objasnila, ona radi u PBZ-u- saberi 3 meseca prihoda, podeli sa 3 + bonus 80-90% tog iznosa. ne znam od cega zavisi taj bonus i da li je za svakog isti.user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dozvoljeni minus
27.11.2009 0:52:01   
višnjica2009
pozz ja znam da isto uplatim s ziro racuna na racun u pbz tekuci al od moje mama i ona ima mirovinu i dobije veci minus nego sto joj je mirovina,, a sad islo je krajem 9 mjeseca a dali jos uvjek ide  neznam,,znaci moje novce sa ziro mog racuna prebacim na njen tekuci tj automatski oni prebace na njen,, ta ko sam navela u trajnom nalogu kad sam s njima sklapšala žiro račun,,

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dozvoljeni minus
27.11.2009 9:32:05   
ZVRK
dozvoljeni minus je siguran onaj koliko primaš svaki mjesec a za više se treba raspitati u dotičnoj banci

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu višnjica2009)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dozvoljeni minus
27.11.2009 12:08:53   
evanda
IZVORNA PORUKA: ZVRK

dozvoljeni minus je siguran onaj koliko primaš svaki mjesec a za više se treba raspitati u dotičnoj banci


Da, tako bi trebalo biti
Mene samo zanima sad kad više ne primam plaću, nego samo iznos drugog dijela roditeljske potpore, za koliko će taj minus umanjiti
To mi nije znala reći teta u banci, a nije znala ni izračunati
A ona za te informacije prima plaću kao netko sa dva fakulteta
Zar ne

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dozvoljeni minus
27.11.2009 12:54:30   
ZVRK
možda ti pusta taj iznos koji je bio dokle god ga uredno svaki mjesec vraćaš tj.ne zadužuješ sse više

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dozvoljeni minus
27.11.2009 12:58:45   
Anoniman
minus u PBZ-u se regulise na svaka 3 meseca. Mada ce od januara da bude na svakih 6..

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dozvoljeni minus
27.11.2009 14:28:28   
tikica_69
zaba ce ti to najbolje znati user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dozvoljeni minus
27.11.2009 21:14:01   
zaba
do sada je funkcioniralo prosjek zadnja 3 mj za unaprijed 3 mj plus bonitet,on je kod svakog drugačiji,ovisno o firmi gdje se radi i urednom poslovanju.Svaka uplata ima svoj slog,po tom slogu se obračunavaju uplate koje se zbrajaju,dijele s 3 puta određeni bonus,kad se to zbroji zaokružuje se na stoticu više.Od 1.12. će se to kod nas mijenjati na 6 mj,kako će biti ne znam jer kreće uskoro,a i meni se sad mijenja s 3o.11.Nekad su taj minus održavale uplate po žiru,odnosno trajni nalog na tekući,ali ne znam još što će pokazati praksa.Ako koga zanima,pošaljite mi pp,pa ću provjeriti.


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dozvoljeni minus
5.1.2010 18:13:33   
Zvonki
Da ne otvaram novu temu, samo da se pojadam. Naravno, kao i većina, i ja i mm smo do kraja u dozvoljenim minusima (oko 22 000 kn skupa). I nemam pojma kako da se izvučemo iz toga. I što me najviše šokira, plaćamo svaka 3 mjeseca oko 400 kn kamata na tak dozvoljeni minus. Nemaš, i još te deru sa svih strana. Tako sam jadna. Ova godina će biti teška za nas user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Obrisani korisnik]
5.1.2010 18:17:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dozvoljeni minus
14.1.2010 13:26:11   
evanda
Navodno se uz predočenu potrvdu poslodavca da ste na bolovanju zbog bebe, i da je očekivana plaća tog i tog iznosa, može ostvariti da se minus ne umanjuje do povratka na posao....nisam probala, ali tako kažu.....

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dozvoljeni minus
14.1.2010 14:00:26   
ninolina
moj mm ima dozvoljeni 35,000 kn i sad su mu ga smanjili na 30 i piše zahtjev u banci da mu vrate na staro. Eto tak da znate da se može tražiti povrat na stari iznos minusa ako su vam ga smanjili

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dozvoljeni minus
14.1.2010 14:16:50   
pepeljuga
Meni moj smanjili .....sad sam debelo u crvenom.....a nek cekaju da ga podmirim.....user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Dozvoljeni minus
14.1.2010 14:20:28   
Marta j
Mene je minusa na racunu strah kao samog vraga
Nadam se da necu uci

Al danas vecina ljudi zivi na minus jer se drukcije nemoze


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Dozvoljeni minus
14.1.2010 14:40:32   
plavka
IZVORNA PORUKA: evanda

Navodno se uz predočenu potrvdu poslodavca da ste na bolovanju zbog bebe, i da je očekivana plaća tog i tog iznosa, može ostvariti da se minus ne umanjuje do povratka na posao....nisam probala, ali tako kažu.....


Točno...
Evo ja svoj minus redovito produžujem svakih 6 mj. novim zahtijevom !!!


_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!