|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Domaći(ručni)rad za pokon
5.10.2010 9:28:32   
ZVRK
1)Da li ste kada dobili ili dali nekome????

Ja sam napravila za pokon mojoj prijateljici za bebača kada je rodila prekrivač za veliki dj.krevet,te vreću za spavaje od kupovnog materijala .
Ona je bila oduševljena jer su joj svi kupovali a ja bila prva sa ''''mojim''''proizvodom.
Bilo je i greškica ali nije zamjerila.

Za Zvrkića sam napravila dekicu(heklala) i sada sam počela za zvrkicu-
to je MOJ poklon za moju djecu.

2)Da li radite tako nešto??

< Poruku je uredio Ninaa -- 5.10.2010 15:15:41 >


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: domaći(ručni)rad za pokon
5.10.2010 9:31:29   
Imra
ja ne, nisam nadarne za takvo sta
tebi svaka cast, rucni rad je rucni rad,mnogo se vise cijeni jer je ulozeno dosta truda, najlakse je otici i kupiti
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: domaći(ručni)rad za pokon
5.10.2010 9:33:14   
mariola
Ne znam heklati ali imam od svekrve, dobili smo 12 kompleta posteljine s narađenim(heklanim) rubovima i detaljima i prekrivač za bračni krevet, cijeli heklan. Kroz moju trudnoću je napravila isti takav za kolica i kinderbet.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: domaći(ručni)rad za pokon
5.10.2010 9:35:06   
Imra
dobila sam od moje nene suknjicu za D, koju je ona sasila, zena ima 80god.,to nas je pravo obradovalo

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: domaći(ručni)rad za pokon
5.10.2010 9:36:09   
ZVRK
dobra ti je sveki mariolauser posted image

ja volim ''da muljam''nešto pa da poklonim.
u biti se još nisam naučila na mašinu da sivam pa zna biti velike galame oko mene kada ''radim''user posted image

sada još imam u planu da napravim ''vreču''za zvrkicu od ''mucaste deblje''dekice.
našla povoljno dekicu u plodinama

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: domaći(ručni)rad za pokon
5.10.2010 9:40:08   
Krky
Super tema...ja mislila da sam jedina haklerica. Ja heklam kapice i papučice. Ali poučena zgodom, poklanjam samo onima koji to znaju cijenit. Meni je to jedinstveno i unikatno kao poklon. Ove godine planiram cijeli heklani ukras na boru, kuglice, anđelčiće, zvončiće...samo se trebam izborit za vrijeme...kad se uhvatim kukice sve stane, veš za peglanje raste...

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: domaći(ručni)rad za pokon
5.10.2010 9:41:41   
ZVRK
ja neznam ''lijepi punat-''da radim.
samo osnovni bod ili kockice i da ide kao dekica ili šal
isto tako pletem samo ravnouser posted image


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: domaći(ručni)rad za pokon
5.10.2010 9:42:10   
mariola
user posted image user posted image user posted image  krky.
Podsjetila sam da imam i ja jedne papučice od moje bake i jedne papučice i kapicu od jedne susjede. Super izgladaju te stvarčice. user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: domaći(ručni)rad za pokon
5.10.2010 9:45:52   
Imra
IZVORNA PORUKA: Krky

Super tema...ja mislila da sam jedina haklerica. Ja heklam kapice i papučice. Ali poučena zgodom, poklanjam samo onima koji to znaju cijenit. Meni je to jedinstveno i unikatno kao poklon. Ove godine planiram cijeli heklani ukras na boru, kuglice, anđelčiće, zvončiće...samo se trebam izborit za vrijeme...kad se uhvatim kukice sve stane, veš za peglanje raste...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: domaći(ručni)rad za pokon
5.10.2010 9:50:06   
MiniMama
ja iskreno ne volim bas heklanu posteljinu, ali volim posteljinu od platna i mama mi je napravila super set za krevet kad sam kretala na faks. navlaka na poplun je bila modra sa ne znam ni sama koliko zvijezda.. bas je cijelo nebo izrezala, opsila i prisila natrag na navlaku. obozavam taj set i sad ga cuvam za V jer je velicina za jednu osobu.

ja obozavam poklone koji su rucni rad. sama sam nekad radila torbice od trapera i takve stvari, sad bas nemam vremena, ali zato radim prave kozne torbe. treba mi smeđa torba, onda se primim posla i napravim. sta se tice sivanja, malo sam slampava jer se jos uvijek malo bojim masine, ali uredno skrojim i platim da mi se sve provuce na masinu.. u biti nije do mene nego nemam dobru masinu i odu sve 15 puta param i prosivam jer sav nije onako savrsen kako sam ja zamislila. ž

ali volim takve poklone, makar mi se to nesto i ne svidilo.. postujem rad iznad svega.

i najdrazi pokloni su mi od mojih necaka jer uvijek sami ocrtaju kutiju i uvijek je neka prica iz mog zivota na toj kutiji..

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 10
   [Obrisani korisnik]
5.10.2010 9:53:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu MiniMama)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: domaći(ručni)rad za pokon
5.10.2010 10:06:55   
Krky
Ni MM, kaže mi: "Šta se mučiš, odi pa kupi!", a ja volim više radit i poklanjat nego imati, možda imam samo par svojih radova. Sjećam se kad je moja sveki svojoj kćeri radila opheklani komplet stolnjaka, nadstolnjaka i salveta za 12 osoba, cijelu zimu radila s ljubavlju....a Šogi to vratila onak smotano, ja izrađivala konfete (šeširiće) za njeno vjenčanje. Ameri ih pootvarali, popapali bombončiće šeširiće pobacali po stolu...(btw. to je ona zgoda). Pa ok, ukusi su različiti, al zato prvo vidim ko voli...

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Obrisani korisnik]
5.10.2010 10:19:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Krky)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: domaći(ručni)rad za pokon
5.10.2010 10:23:56   
ama
heklanje nevolim nikako...a sto se tice pravljenja torbice nekih ukrasa to mi je ok ima osoba koje su nadarene al ja nisam za to ko zna sta bi ispalo da pocnem nestouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: domaći(ručni)rad za pokon
5.10.2010 12:42:06   
pincirotvajler
baš ručni rad ko heklanje štrikanje nevolim..al poklon npr sliku, ili tak neke kutijice napravljeno doma volim dobit..

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: domaći(ručni)rad za pokon
5.10.2010 13:07:31   
njanja
IZVORNA PORUKA: MiniMama

ali zato radim prave kozne torbe. treba mi smeđa torba, onda se primim posla i napravim. sta se tice sivanja, malo sam slampava jer se jos uvijek malo bojim masine, ali uredno skrojim i platim da mi se sve provuce na masinu..


 prodaješ li ih???

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: domaći(ručni)rad za pokon
5.10.2010 13:09:45   
njanja
Zvrk ti moraš otvorit dućan sa svojim autorskim proizvodima: MADE IN CROATIA/ISTRIA...pa u izvoz.... ne šalim se, frendica iz srednje škole na Pagu napravila od hobija (prženje badema, sušenje smokava...) ludi biznis, ne može napraviti koliko ljudi kupuju....prodaje u restoranu od muža i turisti kupuju, a i hoteli joj to naručuju....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: domaći(ručni)rad za pokon
5.10.2010 13:11:07   
njanja
i još nešto da nisma stalno OT....da dobijem nešto heklano na poklon, rasplakala bi se od muke....ne volim ni vidjeti heklano.....čak sam mamu pred par godina nagovorila da makne sve helkane stoljnakiće sa namještaja user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: domaći(ručni)rad za pokon
5.10.2010 13:36:02   
mrkvač
Mene je sad drži izrada nakita od Fimo mase (ogrlice, narukvice...).
I to planiram sad svim prijateljicama poklanjati za rođendane!


A  isto tako volim kad dobijem poklon koji napravjen "rukama"!!!!!

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: domaći(ručni)rad za pokon
5.10.2010 13:42:08   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: njanja

Zvrk ti moraš otvorit dućan sa svojim autorskim proizvodima: MADE IN CROATIA/ISTRIA...pa u izvoz.... 

kada bi to kod nas bilo jednostavno.
ali imam ja ''otvoren''biznis za paštu ali na crno tako da psttttttttttttttttttttt da me ''vrh''države ne čuje pa traži da im platim pdv

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: domaći(ručni)rad za pokon
5.10.2010 13:47:01   
pakić
Ja mislim da je najljepše dati nekome svojih ruku djelo. Rijetko poklanjam takve stvari, ali sad za rođendan sam od sestre dobila najljepši poklon: uokvirene izrezane otiske ručica moje djece... sve rukom rađeno i bojano. Rasplakala sam se, a to se meni inače ne dešavauser posted image

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: domaći(ručni)rad za pokon
5.10.2010 13:48:19   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: pakić

Ja mislim da je najljepše dati nekome svojih ruku djelo.

ja se slažemuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: domaći(ručni)rad za pokon
5.10.2010 16:40:01   
inesica
Znam raditi stosta, ali nemam vremena. Kad budem bila bakica...

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: domaći(ručni)rad za pokon
5.10.2010 16:43:16   
cuba
IZVORNA PORUKA: njanja

da dobijem nešto heklano na poklon, rasplakala bi se od muke....ne volim ni vidjeti heklano.....čak sam mamu pred par godina nagovorila da makne sve helkane stoljnakiće sa namještaja user posted image

Ovo mi je poznatouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: domaći(ručni)rad za pokon
5.10.2010 22:26:05   
Ninaa
Ja imam hrpu heklanih stvari koje mi je napravila baka, a i svekrva je heklala i to jako tak da stvarno ima svega. Ima stvari koje su mi definitivno u kombinaciiji s domaćim platnom mrak, a ima i onih koje kod mene ne budu vidjele svjetlo dana. Ipak jako volim te stvari jel su mi baka i svekrva bile jako drage i uvijek se sjetim na njih.Ne znam ništa od toga raditi i vjerojatno neću ni naučiti jel nemam živaca za to!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!