|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:04:30   
Njofra
Ne znam više kako da mu objasnim da na mene ne diže svoju ruku. Uvijek kad se naljuti tresne mi šamarčinu i to pravu. Da, kaznim ga tako da ga potjeram u drugu sobu e a ta kazna ovisi o njemu hoće li otići ili ne zavisi koliko je bjesan da na kraju ak ne ode u sobu kao zovem tel. policajca i onda posluša. Pitam se zašto, zašto se tako ponaša? I ne nije vidio to doma jer se ne tučemo.user posted image
Općenito ima on dosta toga čudnog u ponašanju evo recimo ne voli da mu pjevam prije spavanja, ne voli da mu čitam priče (rijetko to hoče), ne želi da crtamo zajedno a kad crta samo šara krugove i sl., ne želi da mu išta pokazujem kod crtanja, jedino voli brojati i ispitivati me kako se zove koja boja.
Ne znam više šta bi.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:09:17   
CallamityJane
i ja sam u istoj situaciji kao i ti user posted image
Kada zagalamim na nju da nesto ne smije ili ako se udarila, onda valjda u nemogucnosti da drugacije izrazi osjecaje ona me lupi, nebitno gdje ali najcesce dobijem samar. Nekada uzmem njenu ruku i kazem ne, to ne smijes i onda se pomilujem tom istom rucicom i kazem draga mama a nekada ako me strasno naljutila samo se izgalamim na nju i po peleni je cvrknem. Primjetila sam da vise imam uspjeha sa prvom metodom samo sto ta faza vec dugo traje kod nje... a tvoj je cini mi se veci nego moja Kika??

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:11:13   
Njofra
E da moj će uskoro 3 i pol godine i faza traje dosta dugo.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:12:48   
CallamityJane
hmmm stariji je dosta od moje, da li te on inace slusa kada mu nesto zabranis?
tipa ako kazes da ne smije to raditi da li te poslusa ili i dalje fura po svom?

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:14:35   
anaxx
stvarno ne znam zašto ti to radi, moj je mlađi 4 mjeseca, ali ja sam njemu.. ne znam kako to opisati, moram mu pjevati i maziti ga istovremeno po glavi, obožava priče prije spavanja, crtanje i sve boje pozna pa ih on meni objašnjava, znači totalno drugačije ponašanje, čak me i zove moja mamičica, moja labudica - stvarno me tako nitko nikada nije nazvao da bi on čuo...
ne znam, ja se ponekad pitam nije li previše vezan za mene, a bijim se i kako će reagirati na novu bebu, možda tad preokrene ponašanje...

nisam ti pomogla, znam, ali .....

< Poruku je uredio anaxx -- 12.1.2010 16:16:47 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:20:17   
bomboncic02
Matej bi nekada dignuo ruku kad se ljuti, ali se smrknem, on se uplaši i odustane, ali i za namjeru bude u kazni, nema crtića ili mu oduzmem igračku.
Ti sama najbolje znaš koliko to traje, ako te zabrinjava njegovo ponašanje razgovaraj s pedijatricom, ona više zna o psihologiji djece.
Po meni to ne bi smio radit, ali sve ovisi kako se ti postaviš u cijeloj situaciji.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
12.1.2010 16:26:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu anaxx)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:28:12   
lueman

IZVORNA PORUKA: cvrčak


Već je dovoljno veliki da bi znao uzrok i posljedicu i poštovao autoritete.


isto tako mislimuser posted image nemam s tim iskustva ali možda je u vrtiću kakvo agresivnije društvouser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Obrisani korisnik]
12.1.2010 16:28:58   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:29:19   
Njofra
A na kraju da samo katkad ispadnu rasprave s njim o ponašanju kad ne posluša od prve, druge.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:33:15   
Njofra
Da li ide u vrtić?
Oprosti ne mogu ne stignem sve pratit a čitam postove samo mi se sve zbrčka pa pomješam tko ima koga i šta, ak me kužiš.
Moj ne ide stalno smo skupa ali u tom periodu on većinu vremena provodi ispred tv-a ili kompa, a ko za vraga nema djece s kojom bi se mogao igrati svi su negdje sad kad je zima nikoga vani. Ja mu nemogu zamjenit druženja igranja s vršnjacima pa ne znam jel to sve razlog njegovom ponašanju.
Izbacit ću crtiće i igrice na kompu pa ćemo vidjeti što bude bilo.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:33:19   
monte
moj mene nekad lupa rukom po licu a duplo je manji,godina mu je dana  ni sama ne znam je li to instinktivno kad mu nešto smeta pa da pokaže nezadovoljstvo ili se igra...i kako tako malom user posted image dokazati da to ne radi?

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:35:39   
Njofra
Krivo sam se izrazila ovisi o njemu koliko treba vremena da ode tj. hoću li morati još govorit 5-10 min prije negoli ode.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Obrisani korisnik]
12.1.2010 16:37:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu monte)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:39:37   
Nika 24052006
Teško je sad analizirati,jer svako je dijete drugačije.Moja je malo starija od tvog dečka,isto je nekoliko puta krenula dići ruku na mene,ali bi ja reagirala ljutnjom,tugom,i naravno određenom kaznom.Više to ne radi,shvatila je da je to nešto ružno.Kažem,sve je to od djeteta do djeteta,neki shvate od prve značenje kazne,nekima treba malo duže vremena...Ne znam,nisam pametna što bi ti rekla...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu monte)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:40:30   
Njofra
Anax, jer za tebe znam (ako sam dobro zapamtila) da ga sama čuvaš doma.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:40:43   
lueman
njofra možda je ipak malo lošeg utjecaja sa tv-a i crtića. ja sam malo stroga po tom pitanjuuser posted image nema neograničenog gledanja tv-a i crtića, a i današnji crtići su svi neki agresivni, pa kak onda da i djeca budu drugačija

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:43:37   
Njofra
Budemo vidli sad kad ukinem to sve.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:43:47   
anaxx
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ne znam što bi ti rekla?
Tu su nam klinci po uzrastu,ali moja je sličnija malcu od anaxx.
Jednom je probala dići ruku na mene(negdje kada je bila 2 godine mislim) i ja sam ju čvrsto uhvatila za ruku i dreknila:Mamu svoju želiš udariti? Bježi od mene, strašno sam tužna! Posjela sam ju na stolicu i izašla od prostorije.

Nije baš pegagoški reći djetetu  bježi,ali odreagirala sam ljutito,a i  nikada prije a ni poslije nije pokušala ništa slično prema nikome.


Već je dovoljno veliki da bi znao uzrok i posljedicu i poštovao autoritete.
Ni ja ti nisam ništa pametno rekla.
Čut ćemo šta kažu cure od struke(Puli,curice,ane,trabi..)




da ne ispadne da ja nikad ne viknem ili da se nikad nismo posvađali...
kad napravi nešto što ne smije i ne posluša kad mirno kažem NE viknem i ja i ako ni tad ne posluša kažem da će ići u kaznu u svoju sobu, ako se pak on naljuti na mene i kaže mi nešto ružno (nije još nikad digao ruku da bi me lupio), kao: sad ću ja tebe mama, ja isto reagiram : ti bi svoju mamu, ja sam sad jako tužna i plačem i u sekundi me mazi i viče oprosti mama...

kad sam ga jednom stvarno poslala u sobu tad se stvarno rasplakao i gledao s vrata ispitujući: mogu doći da se pomirimo...
iako mi ga je bilo teško gledati kako plače minutu dvije sam ga ostavila da osjeti kaznu, ali to se i onako desilo možda još jedanput pa nije strašno i očito je djelovalo....

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:45:13   
CallamityJane
moja Kika ne gleda te agresivne crtice, gleda jedino Fifi dva puta po pola sata a cesce ni to ne odgleda pa od koga je ona vidjela? Nije da bas sama sebe udaram user posted image
Ja sam primjetila kod svoje da to radi u slucaju burnih osjecaja i da ne radi to sa namjerom, da ide e sad cu da te udarim, vise nekako u zelji da mi se priblizi user posted image  ne znam jesam se dobro izrazila
Inace je vrlo njezna i voli se maziti, ljubiti

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:47:40   
CallamityJane
eh da zaboravih napomenuti da postuje rijec ne, i da me slusa u svemu koliko je to prikladno njenoj dobi user posted image
samo mi nije jasno odakle ta potreba za udaranjem?

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:47:51   
lueman
ali koliko je kika stara????mislim da je to različiti uzrok

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:48:18   
anaxx
IZVORNA PORUKA: Njofra

Anax, jer za tebe znam (ako sam dobro zapamtila) da ga sama čuvaš doma.


moj komp kod mame je spor, pa i ja sporo odgovaram...

njofra, moj je u vrtiću, odnosno u jaslicama od svoje 1. godine
da možda je razlog to što ste stalno zajedno, treba vam odmora jednom od grugoga... 

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 23
   [Obrisani korisnik]
12.1.2010 16:49:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Njofra)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Dobila sam šamar - opet
12.1.2010 16:50:06   
xxl
Neka ti muž uskoći ali žestoko

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!