|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djeca i skakanje
29.11.2008 17:16:29   
anne
Članak me oduševio. http://www.ringeraja.hr/djeca-i-skakanje_317.html
Petra non stop skaće - kad je uzbuđena, kad je nestrpljiva, kad joj je dosadno...
Btw zna netko gdje se može kupiti trampolin?

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Djeca i skakanje
29.11.2008 19:02:50   
ninolina
Imaš u TL ali ne preporučam ti tvoja odluka. Imaš ovu novu pčelicu hopsalicu pa nek žena preskače. Sigurnije, manje a i nije skupo 150 kn.

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Djeca i skakanje
29.11.2008 19:38:37   
anne
Što je pčelica hopsalica?

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Djeca i skakanje
29.11.2008 19:46:55   
tonkica
Listam katalog igračaka od TL i piše slijedeće: Dok se Pčelica Hopsalica veselo vrti oko svoje košnice, vaš će limač pokušati uloviti njezin ritam i pritom se odlično zabaviti! Pčelica hopsalica, veselija no loptica! Prati joj let i veselo skači! Vidjet ćemo tko će bolje moći! Za djecu stariju od 3 g. 

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Djeca i skakanje
29.11.2008 22:02:03   
ninolina
Mislim da ti je to sigurnije i praktičnije za djete. Evo tonkica ti je sve objasnila meni je ok i mala će to dobiti za sv.nikolu.

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Djeca i skakanje
29.11.2008 22:11:38   
mirna
nigdje ne mogu pronaci tu pcelicu da bi vidjela fotografiju...user posted image

nasemu skakavcu za sada kao trampolin sluzi nas krevet ili kauc...user posted image user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Djeca i skakanje
29.11.2008 22:40:54   
ninolina
Evo imaš u katalogu TL a i svaki dan bar 10 puta na tv reklama

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Djeca i skakanje
4.1.2010 11:52:38   
dominik
svi sputavamo djecu u strahu da ce se ozlijediti ali time ih samo radimo nespretnima...mislim ja sam prva takva hehe...neki dan u igraonici domi sa tri najveca klipana (9 godina) slagao strunjace uske jednu na drugu, onda bi se fino popeli gore i rusili strunjace dok su oni na njima...ja sam stajala sastrane i lovila ga po zrakuuser posted image ali objasnila bi mu na kaj da pazi i di da tijelom ide da ga ne poklope po nogama klinci...mali je uzivao a i mama kad je doma zaspao ehehehe

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Djeca i skakanje
4.1.2010 12:27:20   
mirna
Sto se tice skakanja, jucer smo slavili rockas doma i kauc izgleda kao da ga je orkan sredio...user posted image Nisam im htjela uskratiti tog zadovoljstva ali sljedecu godinu definitivno slavimo u igraonici...user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Djeca i skakanje
11.5.2010 12:09:48   
Habyland
Dragi roditelji i mališani,

Ako želite razveseliti svoje dijete i organiirati mu rođendan o kojem će se pričati sve do sljedećeg rođendana možete mu iznajmiti zračni jastuk za skakanje.

Kontaktirajte nas na 01 3778 503.

Lijepi pozdrav,
Vaš Habyland

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Djeca i skakanje
11.5.2010 12:49:41   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Habyland)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!