|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   DODATNI PROGRAMI
30.1.2009 15:38:28   
Viky
Što mislite o tome da vam dijete ide na aktivnosti van vrtića? Moja ima pet godina i ide na engleski i na ritmiku.To želi i voli.Postoji dilema da li to ipak nije previše za njenu dobuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: DODATNI PROGRAMI
30.1.2009 15:40:11   
ninolina
Nije sene i moja ima 5 ako to voli neka ide. Moja je krenula na ritmiku ali nije joj bilo baš nešto. Fascinirana je violinom i baletom pa bi probali s tim. A engleski joj je već normalan

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: DODATNI PROGRAMI
30.1.2009 16:40:14   
tikica_69
Ako vidis na njoj da sve to radi sa zadovoljstvom i da nije preumorna, onda joj tako odgovara i mislim da je ne bi trebala sputavati

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: DODATNI PROGRAMI
30.1.2009 17:12:53   
FIONA
ma kaj ti je ja počela plesati sa tri godine...i plesala sam sve do unazad 5 godina dok sam i ja sama vodila!!!...
Mlatila sam se...user posted image user posted image user posted image ...šalim se išla na karate...cijelu osnovnu uz ples...išla na sve izvanškolske aktivnosti u osnovnjaku...išla na tečaj engleskog od prvog osnovne i završila do drugog odraslog...samo nek ide na kaj hoće i ima volje...još da sam završiča muzičku na saksofonu tko bi mi bil ravan!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: DODATNI PROGRAMI
30.1.2009 17:47:23   
Viky
Tako i ja razmišljam,ali često dolazim sa drugim mamama u konflikte,jer se ne slažu.Htjela sam vidjeti što vi mislite o tome


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: DODATNI PROGRAMI
30.1.2009 17:59:48   
Viky
Gdje si plesala i gdje si vodila?Naime i ja sam plesala 20 godina

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: DODATNI PROGRAMI
30.1.2009 19:37:37   
božica
sena super neka malal ide mislim da joj to taman
zakaj ne ak dijete ima volju i zadovoljna jeuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!