|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bake, djedovi i granice
3.2.2011 9:43:59   
mirna
Da li vaši djedovi i bake poštuju vaša pravila? Kod naše bake je prava anarhija zbog toga mali jako uživa kod nje. U biti je tamo jako rijetko pa to ne utječe previše na njegovo ponašanje. Kod kuće treba na vrijeme u krevet, slatkiše i grickalice ne može jesti kroz cijeli dan i ne može gledati TV i igrati se na kompu uvijek kada zaželi. Ne prigovaram kada je kod bake, jer ju vidi jako rijetko.. Da li su i kod vas bake i djedovi isti? Da li vi prigovarate?

< Poruku je uredio mirna -- 3.2.2011 9:45:46 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bake, djedovi i granice
3.2.2011 9:48:54   
mama mery
ispocetka da, uopce nisu postivali moju rijec, sve dko se nisam "posvađala" s njima i rekla im  sam ja s nijma cijeli  dan i da mi tako samo otezavaju
sada je sve ok malo im popuste u razumnim granicama ( ipak je baka tu da kaze da ) ali postuju kad ja nesta kazem djeci i ako sam rekla ne onda je  ne i s njihove straneuser posted image user posted image


_____________________________




(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bake, djedovi i granice
3.2.2011 9:49:39   
BUMBI
O,kako ne user posted image
Prigovaram im i to dosta često(svekrvu i svekrvi),oni mu scve dopuštaju samo da ostane kod njih,a ja na to ludimuser posted image
Ali mi zato to što mu oni dozvole nikad nije ni pomislio tražiti kod kuće.
A moji mu baš i nedozvoljavaju toliku,čak i nekada viknu na njega,a i puno više voli ići kod mojih

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bake, djedovi i granice
3.2.2011 9:50:45   
mariola
Moje viđa rijetko, mm-ove svakodnevno. Bake popuštaju malo više nego ja ali poštuju one i moje odluke pa nema nekih velikih razlika niti to utječe na "pravila u kući".

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
3.2.2011 9:51:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mirna)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bake, djedovi i granice
3.2.2011 9:51:45   
danery
poštuju pravila? aha....al uz koje svoje izmišljeno i dodano...
npr,sveki....NEMOJTE JU STALNO NOSITI-OK,NEĆU....ali ona se dere kad ju spustim....
moja mama....POPILA JE BOČICU,SAD IDE SPAVATI?-NE,SPAVA KAD JOJ SE PRISPAVA....ali kako to,ona je mene i brata uvijek nakon bočice uspavljivala...
baba mm....TREBA MALU STAVLJATI DA STOJI/SJEDI....DA,KAD JU  J A  STAVIM,ONDA ĆE I STAJATI I SJEDITI....ali ja sam svoju djecu '55 i unuka '76 već sa 4 mjeseca stavila da sjede i stoje....
sve je jasno,jelda user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bake, djedovi i granice
3.2.2011 9:55:39   
maja
S&S me ne poštuju nikako, a ni svoga sina...slatkiše mu daju mada sam rekla da ne, jer nije jeo, ali mu oni daju jer ga nisu dugo vidjeli (živimo dvije kuće dalje, ali se ne viđamo), skače obuven kod njih po kauču, mi vičemo ne, stari viče na nas jer je to njegovo pa smije, ja opet vičem da ne može jer će tako i drugdje skakati i tako se vrtimo u krug...došlo je do toga da ga samog skoro ni ne puštamo tamo, a mi idemo slabo, ja zbog svog mira skoro nikako!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bake, djedovi i granice
3.2.2011 10:00:10   
mirna
Kada sam ja prisutna, pita se mene,ne mogu se žaliti što se toga tiče,  a "dobronamjerne" komentare s kojima se ne slažem pokušavam ignorirati. No, kada su sami funkcioniraju na drugi način. Mene to toliko ne smeta jer kada smo kod kuće, mali zna da postoje pravila. Boravak tamo mu je u biti odmor od nas...user posted image Da ostane duže od dva dana, baku bi kap jer ga zbog  svog permisivnog načina ne bi uspjela ukrotiti.

< Poruku je uredio mirna -- 3.2.2011 10:10:12 >

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bake, djedovi i granice
3.2.2011 10:16:23   
.dada.
Bude onako kako ja kažem i to svi mraju poštovati.Nema kod mene da oni malome daju nešto što ja ne dam po tome sam user posted image user posted image

_____________________________

14.02.2010-Mateo <3
8.11.2011-Lana <3

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bake, djedovi i granice
3.2.2011 10:26:10   
CallamityJane
Ja sam po tom pitanju pravi suveren, sve i svi  mene moraju pitati user posted image
Nekada ova njena najdraza baka joj izmoli da ostane pola sata duze budna ili da pojede jos koji keksic vise ali to je to...u biti ne popustam ni u cemu sto ni sama joj ne bih dozvolila a baka se osjeca privilegirano sto sam eto radi nje dopustila da najdraza unuka bude jos malo sa njom i eto nju najvise voli user posted image

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bake, djedovi i granice
3.2.2011 10:32:44   
drugasrecica
zapravo nemam problema s tim, jer imamo manje više slična pravila, šta ne smije doma ne smije ni kod njih, tako da se ne žalim... šta se slatkiša tiče uglavnom toga nemaju user posted image

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bake, djedovi i granice
3.2.2011 10:34:50   
njanja
kod bake i dede vaze malo drugacija pravila, ali se drze reda.
Npr kod njih gleda crtice puno vise nego doma i jede smoki svaki put (doma jede 1 tjedno), ali kad je pitanje spavanja ili slicnoga, nema zezancije.
Tako da sam zadovoljna

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bake, djedovi i granice
3.2.2011 10:45:55   
lavica81
 i kod mene. zasaduser posted image

IZVORNA PORUKA: .dada.

Bude onako kako ja kažem i to svi mraju poštovati.Nema kod mene da oni malome daju nešto što ja ne dam po tome sam user posted image user posted image


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bake, djedovi i granice
3.2.2011 10:46:03   
Anoniman
Njanja, smoki 1 tjedno??? Mi bez smokija ne možemo!

Što se tiče baka i djedova, mi nemamo problema. Npr. moje dijete do 1. rođendana nije jelo slatkiše i moja sveki je to poštivala. Ona je s njim drugačija (popustljivija) nego ja, ali ja zbog toga ne dramim. Bake takve i trebaju biti. To nikada ne prelazi granice pa onda je sve ok. Moja sveki je super (to svi znate). Ako ostane s njom doma, ona poštuje naš raspored jela i spavanja. Čak me nazove da me pita jel oni mogu van, dobro su se obukli i sl.
Zaključak, nemam problema s bakom i didom. Oni vole maloga, mali voli njih i super!

(Odgovor članu mirna)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bake, djedovi i granice
3.2.2011 10:53:32   
mariola
Kejt izgleda da su nam i svekrve isteuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bake, djedovi i granice
3.2.2011 11:42:38   
Točkica28
Moje su obje babe sjajne user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bake, djedovi i granice
3.2.2011 12:54:17   
natalijax
mi kad dođemo kod sveki,mali bi odma čupao cvječe,njeno je a nek čupa,moje je odma nemože i odma ona aaa,ja je prekinem i kažem nemože tako če doč kod nekog drugog pa če čupat cvječe,tako je kod moje stare počupo a znam da se moja stara brine o cvječu i to stvarno sa ljubavlju,onda uzimanje keksa i to ne jedan nek pet komada,e nemože neka kultura se uči od malih nogu,onda primjer svekar hebote trpa malom šečer u usta,koda nejede slatko pa mora jest šečer,al nije da moram govorit stoputa al dva put moram

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Bake, djedovi i granice
3.2.2011 13:16:15   
cuba
I moji i mm-ovi poštuju naš red i odgoj. Bake ko sve bake dopuštaju više nego roditelji ali bar moji imaju mjeru. Ako ga ostavim na sat ili dva to nikad nije u vrijeme ručka ili spavanja tako da oni ni nemaju brige oko toga.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bake, djedovi i granice
3.2.2011 13:22:37   
mama1981
imala sam isti problem i ja,imam dva sina i naravno kad odu kod bake koriste situaciju i svašta im se dopušta dok se nisam razljutila i rekla im jer i ja sam sa svojima cjeli dan doma nezaposlena sam i naravno moraju mene slušati a ne da mi prkose i govore"kod bake to možemo ona nem svašta da i tako"zato granice moraju postojati

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Bake, djedovi i granice
3.2.2011 13:23:17   
Bebys
,moja mama i tata ne vide r cesto...pa im ja sve pustim...jer mi je zao...ali da preteraju pa naravno da preteraju...

mm ova mama je jako stara baka...pa ona nista nemoze

a ja sam odrasla sa bakom i djedom...user posted image user posted image user posted image user posted image i nebi ih dala ni za sva blaga na svijetu...


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Bake, djedovi i granice
3.2.2011 13:24:11   
osobno
Mm veli da sam ja kao pandur-vječito nešto naređujem.
I mrzim iz dna duše to šta ja uvik tupim isto, jer ih često čuvaju, ali oni, tj. ona po svome.
Uvik naglašavam iste stvari "pazite ovo, pazite ono..." i neki dan se vratim s faksa Luki usta puna Lekadola....user posted image user posted image user posted image user posted image
A sto puta sam rekla da pazi na posudicu s lijekovima.
I zato jedva čekam vrtić da ih više ne trpim.

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Bake, djedovi i granice
3.2.2011 13:25:44   
Bebys
vratim s faksa Luki usta puna Lekadola....user posted image user posted image user posted image user posted image
pazi ovo je vec idiotizam....boze sacuvaj...

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Bake, djedovi i granice
3.2.2011 13:29:22   
CallamityJane
osobno??? usta puna Lekadola?????? user posted image
I ti se usudis ponovo ih ostaviti kod nje????

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Bake, djedovi i granice
3.2.2011 13:32:20   
BUMBI
Uvik naglašavam iste stvari "pazite ovo, pazite ono..." i neki dan se vratim s faksa Luki usta puna Lekadola..


Ajme,pa ovo je strašno

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Bake, djedovi i granice
3.2.2011 13:40:11   
osobno
"ma neće mu ništa od toga bit..." veli ona meni.
Sreća u svemu jest ta da ne koristimo nikakve lijekove, ja za glavobolju uzimam lekadol ništa drugo ni ne smijem.
Poanta je u tome da ja uvik govorim i govorim i napominjem....i šta da radim, osuđena sam na njih tj. na nju, do rujna kad kreću u vrtić/jaslice.
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!