|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Baby monitor - s kamerom ili bez?
24.8.2010 11:06:58   
Tsmee
Imamo doma baby monitor najobičniji i do sad mi je bio ok jedino me smeta što nemapunjivu bateriju pa ako nije na struji, moram često kupovati baterije što mi je i nepraktično i skupo.
Dolazi nova beba i trebat ćemo još jedan (za drugu sobu) pa sam razmišljala kupiti sličan samo s punjivom baterijom. No, mm (tehnički frik) je našao neke s kamerom na e-bayu za istu cijenu kao ovaj koji bi ja kupila i sad me gnjavi da uzmemo to.
Meni se čini bedasto imati i kameru jer mislim d bi onda stalno zagledavala u to, a vjerojatno bi mi i uništilo čar onoga da odem u sobu i gledam bebicu kako spava.
Što vi mislite?

_____________________________

Već nas je puna kuća...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Baby monitor - s kamerom ili bez?
24.8.2010 11:35:54   
Točkica28
ma nemre naškoditi kamerica...
ja glasam za kamericu...



_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Baby monitor - s kamerom ili bez?
24.8.2010 11:44:17   
njanja
ja sam za onu bez...što manje čačkaš, bolje...ja se nikada nisma vraćala u sobu kada bi jan spavao dok se ne bi baš probudio, na nikakva šuškanja....tek na plač ili njurganje...a imam dojam da na ovaj monitor reagiraš i ako se dijete okrene s trbuha na leđa... ali ako ima opcija da je monitor isključen, uzmi ako je za istu lovu pa koristiš kako god hoćeš...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Baby monitor - s kamerom ili bez?
24.8.2010 11:48:30   
maja
Mi imamo ovaj obični i to mi je sasvim ok, tak i tak mi sad stoji na podu ispod P. kinderbeta pa nebi ni vidjela monitor. Ali ako su isti novci kupi taj sa monitorom pa ga možeš koristiti za neke druge stvari, npr. staviš ga van pa vidiš kad ti ide netko neželjeniuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Baby monitor - s kamerom ili bez?
24.8.2010 14:29:07   
L.P.
Neznam,mi imamo obični i sasvim mi je ok.Moji su oba skroz uključeni u struju,staviš si na neko mjesto tako da gdje god si ti po kući čuješ bebu,pojačaš ton i eto.Mislim da kamera nije potrebna.

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisani korisnik]
24.8.2010 14:44:36   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu L.P.)
  Neposredna veza do poruke: 6
   [Brisano sporočilo]
24.8.2010 15:54:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Baby monitor - s kamerom ili bez?
24.8.2010 15:58:02   
Tsmee
Ma i ja imam "običnjaka" i super mi je (osim tog s baterijom pa bi sad htjela ovaj s punjivom), ali mm navalio da hoće s kamerom jer je ista cijena. A ja staromodna, meni to sve ne treba, previše mi je.
Ajme, mislim da će oko ovog bit veće muke i nauke nego oko odabira imena (koje, BTW, još nismo odabrali). user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Baby monitor - s kamerom ili bez?
24.8.2010 15:59:59   
Tsmee
IZVORNA PORUKA: L.P.

Neznam,mi imamo obični i sasvim mi je ok.Moji su oba skroz uključeni u struju,staviš si na neko mjesto tako da gdje god si ti po kući čuješ bebu,pojačaš ton i eto.Mislim da kamera nije potrebna.


Ma ne mogu imat na jednom mjestu jer ne čujem bebu ako sam u nekim dijelovima stana. Tak mi je stan nekako "razgranat" i zvuk se teško prenosi. Ali baš kamera...
E jesam konzerva...

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Baby monitor - s kamerom ili bez?
24.8.2010 16:30:26   
cuba
Mm-ov brat je za svog malenog kupio taj baby alarm sa monitorom. Zgodna stvarčica i nama se svidila al kad smo išli kupovati za R nigdje ga nije bilo za kupiti...
Samo šta sam primjetila da su oni stalno buljili u taj monitor, malo-malo bi pogledavali i komentirali tipa: aha, sad se okrenia, joj jel se ovo budi i sl...e sad to su ti njih dvoje i inače paničari pa su i u tome pretjerivali...
Mi smo na kraju kupili Aventov/Phillips i super smo zadovoljni. Stalno nam je uključen u struju iako ima i baterije. Al kao što je Njanja rekla nikad R ne provjeravam dok spava, odem tek kad ga čujem da se budi...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Baby monitor - s kamerom ili bez?
24.8.2010 21:58:44   
mali_macic
i ja mislim da monitor nije nuzno potrebno ali ja sam ta koja gleda cijenu i sto dobijem s time. tako ako za istu cijenu dobijem i onog s monitorom zasto ne, ne moras ga ni drzat upaljen monitor (ukoliko ima tu funkciju) a opet to ti mozda moze koristit reci ako su djeca u dnevnom i ti moras nesto obavit u kuhinji ili u zahodu pa da vidis sto cinu.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!